Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moi rodzice narobili długów a ja muszę teraz za to płacić

Polecane posty

Gość gość

Jak byłam jeszcze dzieckiem, to mama nie pracowała i jak szaleni brali pozyczkę za pożyczką. Na studia poszłam praktycznie z niczym i ledwo wiązałam koniec z końcem bo ich pomoc była minimalna. Teraz mam pracę którą chcę rzucić bo mam już jej dość i znaleźć inną. Poprosiłam mamę o pomoc w razie czego i niestety na nic nie mogę liczyć, a wręcz przeciwnie. Według nich powinnam chyba jeszcze dokładać się do tych pożyczek, które są aż do 2020 roku. Ma ktoś podobnie? Bo nie wiem już co robić. Żałuje że ich do sądu nie podałam jak byłam na studiach bo studiowałam dziennie i pracowałam w nocy a itak nie miałam czasem co jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni już mają swoje lata. Jakby się coś stało, to długi na mnie przejdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy rodzice umrą wystarczy że zrzekniesz się majątku w sądzie, nic nie będziesz musiała spłącać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna córeczka zakłamana histeryczka, bo rodzice pewnie przykręcili kranik z kasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak można zarabiać 1600 zł jak mój ojciec a nawet w tamtych czasach mniej miał i narobić długu na 100 000 zł. W głowie mi się to nie mieści! Odkąd skończyłam 11 lat ciągle brali pożyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz spadek odrzucić, zresztą od nowego roku mają być jakieś zmiany w dziedziczeniu zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna córeczka zakłamana histeryczka, bo rodzice pewnie przykręcili kranik z kasą JAK SIE TEMAT NIE PODOBA TO SIE NIE WYPOWIADAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kim trzeba być żeby tylko hejtować na tym forum i oceniać obcych ludzi jak się ich nawet nie zna i wyzywać. CHYBA SIE NUDZI KOMUŚ! I MA pełną dupę wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty dziecko p********z to czytac sie nie da. Rece opadaja poprostu niby studentka (nie wiadomo czego) i wstyd innym przynosi no ale coz widac dzisiaj studia to jak niegdys zawodowka a i to wiecej wiedzy po niej posiadaja niz dzisiejsi ,,studenci"z bozej laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ich śmierci zrzeknij się spadku i po problemie ja mam podobnie mama zmarła jak byłam niemowlęciem ojciec mnie nie wychowywał nie płacił alimentów na studiach charowałam jak wół żeby się utrzymać a szanowny tatuś nabrał pożyczek niby nie aż tak dużo ale jak się nie spłaca to szybciutko rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, oceniąc według swoich wyobrażeń, nie wiedzac nawet co studiowałam i jaką studentką byłam tylko robić z góry założenia że na pewno jestem głupia beznadziejna najgorsza. Tak najlepiej DNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki ja niby wstyd przynosze? Tu chyba czytać ze zrozumieniem ktoś nie potrafi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoich frustracji i niepowodzeni prosze na moim temacie nie leczyć! Nie wypisywac bzdur, że jestem taka czy siaka, bo mnie nikt tu nie zna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrzekniesz się spadku i nic nie będziesz płacić KONIEC TEMATU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona chce zeby ja na bezrobociu utrzymywali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od lat zamiast odkładać to pomagam matce spłacić długi, jej to chyba nikt nie pobije bo to są takie sumy że nawet nie chcę o tym myśleć, i zawsze tylko więcej i więcej chce, nie dostałam nic od rodziców ani na studia ani później, nie będę miała nic na start żadnej dopłaty do mieszkania, nikt mi nie zapłaci za ewentualne wesele ani nic z tych rzeczy, przeciwnie to ja jeszcze przez długie lata będę dopłacała na nie swoje raty i tak jest od dawna. Wzięłam jej kiedyś nawet pożyczkę, której nie spłacała przez co teraz jestem w rejestrze BIK-u mimo że ja nawet z tych pieniedzy nie skorzystałam. Już się z tym pogodziłam bo przecież matki na ulicy nie zostawię, trzeba takich ludzi leczyć i izolować od kontaktu z pieniędzmi. Nawet dom cały przepisaliśmy z rodziną na matkę żeby w razie czego po prostu wzięli go pod zastaw, nam na nim nie zależy. Mnie to wali gdzie będę mieszkać i jaki będę miała samochód, nie marzy mi się wesele i ogólnie nie zależy mi na jakimś dobrym ustawieniu się w życiu tylko na świętym spokoju więc nie rozpaczam ale przykre jest to, że zamiast okazać wsparcie ciągle tylko więcej i więcej matka chce i potrzebuje i przez jej długi rujnują się relacje rodzinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje poczytac ostatnia tylko zmiane w prawie spadkowym ty studentko z bozej laski. I jak tu sie nie w****ic !gdy na kazdym prawie kroku wsrod studentow zwlaszcza panuje totalny brak logicznego myslenia! Kurwaaaa! glupie google istnieje a od nich po nitce do klebka! Ja p*****le skad tyle tepoty dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę po prostu. to zidiociale hejterstwo przekracza już ludzkie pojęcie. laska ma faktycznie problem z nieodpowiedzialnymi rodzicami a bydlo wylewa na nią hektolitry pomyj. macie coś nie po kolei pod deklem, leczcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judgementcrematorium
Wyżeknij się rodziców! Kto długi zaciągał to niech je spłaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się dziewczyno tymi zidiocialymi hejterami. dlugi nie przejdą na ciebie, nie ma takiej możliwości, dopiero po śmierci rodzicow jeżeli zgodzisz się przyjąć po nich spadek. a czy im pomagać to już zależy od twoich możliwości i chęci. alimentow od ciebie raczej nie dostaną bo sama nie masz zbyt dobrej sytuacji finansowej. ja uważam że twoi rodzice to rodzice "desfunkcyjni" jak to się nazywa, "toksyczni". niestety wielu jest takich. raczej wiele dobrego się od nich spodziewać nie możesz. no ale najlepiej sama to ocenisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedobrze zrobiliście że przepisaliście dom na matkę "żeby miala pod zastaw". kredyty powinni brać mądrzy ludzie a skoro matka nie jest zbyt madra to nalezy jej uniemozliwić ten proceder a nie ulatwiać. jakby nie miala domu na zabezpieczenie to by nie dostala tylu kredytow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale my to zrobiliśmy dopiero jak już nie mogła żadnych więcej wziąć i tylko po to, żeby zrzeknąc się spadku i nie musieć płacic po niej długów w razie czego. To było wszystko przemyślane, ona wcześniej już brała hipoteczne jak dom był częściowo na nią i teraz już więcej nie dostanie a dzięki temu w razie czego banki nie siądą nam na wypłatach tylko na hipotece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TrafficMonsoon - Moim zdaniem obecnie najlepsza firma tego typu online dla każdego do zarabiania w internecie oraz reklamowania innych biznesów, stron internetowych czy blogów. https://trafficmonsoon.com/?ref=adii3 Wystarczy się zarejestrować i od razu możemy zarabiać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×