Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moja przyjaciolka dostala od narzeczonego pierscionek zareczynowy za 2 tysiace..

Polecane posty

Gość gość

czy wg was to normalna cena pierscionka zareczynowego? pytam dlatego ,że ja dostalam od mego meza pierscionek za 1200 zł.i uwazalam ze to jest dosyc wysoka cena.teraz trend jest taki wsrod kobiet ,że patrza na ceny pierscionkow i uwazaja ze jak jest ponizej 1500 zł to kpina.zgadzacie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kogo stać, ale dla mnie to symbol a nie inwestycja, nie nosze też bizuterii poza kolczykami, wiec mi wystarczy ładny za 500, a nawet mniej, byle zgrabnie wygladał. Kamieni miec nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiala duzo spermy wypic zeby dostac tak drogi pierscionek,ty sie slabo staralaś:-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej narzyczony pochodzi z Namyslowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla was to drogi pierscionek??bez jaj...przecietny piersconek zareczynowy tyle wlasnie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to ma znaczenie ?Moja znajoma dostała za 7500 zł z małym dokumentem a ja dostałam 15:lat temu za 120 zł i jestem do dziś szczęśliwą mężatką: -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet zarabia 4 tysiace netto to moze kupic za 2 .to dla niego polowa pensji.co za problem.ale jak zarabia 2 tysiace i kupi za 2 tysiace to juz wiadomo ze nie oszczedza na dziewczynie i szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sprawa prywatna i glupota jest rozwodzenie sie nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wg was to normalna cena pierscionka zareczynowego? xxxx drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×