Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Multikurs opinie

Polecane posty

Gość gość

Platforma multikurs do nauki języków obcych. Ktoś coś wie na ten temat? Jakieś opinie korzystających?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Platforma jak platforma. Pewnie coś ciekawego się znajdzie jak ktoś lubi się uczyć z programami. Jednak na sam początek nauki polecam na przykład Darmowy duolingo, jako program jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz zacząć rozmawiać po angielsku z grubej rury, to trzeba koniecznie rozmawiać z obcokrajowcami. Nie ważne czy uczysz się rok czy tydzień - próbuj nawiązywać kontakty z ludźmi. Polecam ten artykuł na temat naturalnych metod nauki: http://enlinado.pl/ogolna/angielski-metoda-socjalizatorska/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nawet jak ktoś nie umie zbyt wiele powiedzieć, tylko jakieś pojedyncze zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i tak trzeba próbować pisać teksty z ludźmi. Mówię Ci, tak nauczysz się najszybciej. Enlinado jest polecany w tym wpisie co dałem powyżej. Nie chcę być jakoś stronniczy, bo ja już umiem angielski od dawna, ale tam masz przedstawione metody na to jak poznawać ludzi do nauki, gdzie ich poznawać, jak to wszystko przeprowadzać itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wspomniane enlinado, to mi najbardziej podoba się to praktyczne i bardzo konkretne tłumaczenie. Krok po kroku, co jak, gdzie, skąd, jak szukać, na co zwracać uwagę i wiele praktycznych przykładów. Jak się zaczniesz uczyć angielskiego w taki sposób, to stanie się to Twoim trybem życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 dni temu kupiłem to enlinado z twojego polecenia, najpierw wziąlem darmową lekcję i myślę, że to jest coś dla mnie. Mi się takie podejście podoba. Myślę, że to będzie mnie skutecznie uczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darmowa lekcja po zapisaniu się na pierwszej stronie na newsletter. Kupiłem za 150, dzięki za ten trik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam się i też czekam. Dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre rzeczy z gramatyką, których nie znałam wcześniej, też fajnie wyjaśnione w tym enlinado. Np. genialnie i prosto wytłumaczoen czasy. Nawet trzyletnie dziecko zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę pojąć tych angielskich czasów, czemu jest ich tak dużo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś to kiedyś wymyślił i tak już ejst, cóż poradzisz. Trzeba je ćwiczyć i sięczłowiek szybko nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasy nie są naprawdę trudne i można ej w miarę łątwo opanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już się załapie pierwsze 4 to już później jest z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy multikurs to jest taki program z wieloma różnymi ćwiczeniami z angielskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, głównie uczenie się nowych słówek i zwrotów, masz też jakiś ćwiczenia z wymowy i różne rzeczy dotyczące zapamietywania. Dla początkujących jest to także dobre rozwiązanie, które jednak trzeba łączyć z innymi formami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi być kontakt z mówieniem. Bez mówienia nie nauczysz się mówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak i tańczenia bez tańczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos wspomnial ze dlaczego w angielskim jest tyle czasow. Hmmm to niech zacznie sie uczyc francuskiego tam to jest makabra czasowa heheeh, wiem bo sie uczylam angielskiego, francuskiego, szwedzkiego a teraz chce niemiecki i najtrudniejszy dla mnie chyba jednak francuski z tych wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luk

!! Dodam świeży post aby ostrzec tych co się zastanawiają. Multikurs jest platformą która najwyraźniej została porzucona przez pracowników i tworcow , nie można się z nimi skontaktować kiedy potrzebna jest pomoc techniczna, linki które podsyła automat nie działają. Utopiłem 130zl za kursy, kiedy moje konto nie działa! To jest ostrzeżenie bo zakładając tam konto możecie pozostać w tej samej sytuacji co ja, więc radzę się zastanowić zanim przelejecie swoje pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunka123

Tak. Oszusci. Jak cos ci nie dziala albo sie zacina albo kurs ci sie nie podoba to zapomnij o zwrocie kasy. Chociaz wg ich regulaminu masz 14 dni na rezygnacje to jak wyslalam rezygnacje to ani kasy ani zadnego odezwu. Wysylalam emaile i na czacie zostawialam wiadomosci i NIC. Ani slowa. A minie 14 dni i moze sie odezwa, ze moze juz za pozno hehe. Odradzam. Potraktowali tak mnie to znaczy, ze nie jest to powazna i rzetelna firma. Wydaje mi sie ze poprostu ktos stworzyl sobie ta platforme na bazie kursow na cd Profesor Pedro, Klaus itd wydawnictwa Edgar i tylko ich uzywa. A same kursy i ich tworcy/wydawnictwo nie maja nic wspolnego z multikursem. No ale moge sie mylic a to wtedy cale wydawnictwo stawia w zlym swietle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam !!! 27,08.2022 wykupiłam groupon na naukę języka obcego i od samego początku mam problemy z otworzeniem strony do nauki. Strona główna jest całkowicie nieprzejrzysta, nie mogę zalogować się nie pamiętając KODU wykupionego Grouponu !!!!! Tragedia !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2017 o 15:05, Gość gość napisał:

Platforma multikurs do nauki języków obcych. Ktoś coś wie na ten temat? Jakieś opinie korzystających?

TRAGEDIA !!!!!!!! ODRADZAM !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×