Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Myśli samobójcze

Polecane posty

Gość gość

mam 22 lata. zero perspektyw na zycie. studiuje ale non stop zawalam testy . nie pracuję.z dziewczyna słabo jest bo mnie zdradziła 3 miesiące temu. Mam ochotę skończyć ze sobą. mam dośc swojego życia. jestem życiowym nieudacznikiem. nic w zyciu ze mnie i tak nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeprowadz sie nawies ,bedzies,se przy zniwach robil w jesien zimnoki kopal i jakos to bedze ,babe zewsi se wezmiesz i cosik z ciebie bydzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bardzo śmieszne... mi nie jest do śmiechu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet ojciec i matka mówi że ze mnie nic nie będzie, że wyląduję na ulicy . a ja sie staram zawalam noce zeby tylko zdać te pieprzone egzaminy..... nie wiem co będzie dalej... naprawdę czarno to widzę ... najlepiej zebym skończył ze sobą ... tak najlepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz gadu gadu to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NiOiWiEiNiNiA PiOiMiPiEiJiAiŃiSiKiA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M,a,t,k,a, ,n,i,g,d,y n,i,e z,a,w,o,dz,i :) zaufaj Jej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostało mi mało czasu na życie.... czuje się beznadziejnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłem test na depresje . Wyszło że mam objawy cieżkiej depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej kurna studiujesz :/ ja rzuciłam, jestem większym zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice zle ci mowia. Nie powinni ci dokuczac, powinni dac ci spokoj. Teraz duzo młodych ma problemy z psychika. Bardzo mi ciebie zal bo znam takie mlode osoby. Dziewczyne masz niedobra, zdrada to najgorsze w zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszukaj dobrego specjalistę w twojej miejscowośći, musisz brac leki, depresja popedza czlowieka do mysli samobójczych. W domu musisz miec spokoj i brac leki. A rodzice jakby cie stracili to dopiero wtedy by zobaczyli jak podle sie zachowywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie śpię po nocach już nawet nie wiem kiedy się wyspałem ...nie chcę mi się nic robić... straciłem chęci do wszystkiego... chęci do życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:45 nue jestes zerem, to ze rzucilas studia to nie znaczy ze jest sie zerem. Studia teraz to gowno jest. Tylko niektore poważne kierunki wymagaja studiowania a reszta to nic nie warte studiowania bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze znam kogos kto tak samo czuje i koniecznie trzeba brac leki, po kilku miesiącach juz sie podniesiesz. Zdabadz sie na to by pojsc do lekarza. Zobaczysz odrazu bedzie inaczej, mozg zacznie prawidłowo funkcjonować. Nie poddaj sie depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys brałem jakieś psychotropy le tylko się od tego uzależniłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ostatnio miałem atak padaczki na dodatek :( i lekarz powiedziałem ze jak bede naduzywać alkoholu albo czegoś innego do to możee sie to uaktywnić :( a teraz ta.. depresja... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa takie od ktorych sue nie uzależnisz. Ta odoba ktora brala przestala po kilku miesiącach brac z dnia na dzien, balam sie ze cos jej sie stanie od tego rzucenia lekow ale nic, wszystko ok tylko kilka dni byla jakas słabsza. Teraz co moge ci poradzic to kup sobie magnez z potasem- aspargin najlepszy i lykaj dwie dziennie. Depresje wywoluje tez brak witamin w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze ta dziewczyna tak ci zrobila i ze nie masz przy sobie prawdziwego przyjaciela. Rodzice nawet nue maja pojecia co sie z toba dzieje i jeszcze ci dokuczaja, musisz czuc sie przez to paskudnie . Rodzicom nie potrafimy powiedziec ze cos z nami nie tak. Jestes dzielny, mily i sympatyczny, rozmawiaj duzo z ludzmi i nie przejmuj sie tutaj trolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam przyjaciół wszyscy się ode mnie odwrócili na zajęciach nawet nie mam z kim pogadać bo nikt do mnie nie podchodzi i nei pogada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego bo jestes zamknięty w sobie i zdolowany i oni to czuja. Samemu trudno walczyc z depresja i usmiechac sie gdy nie ma sie w sobie checi zycia. Wierze ze ci sie uda bo jestes dzielny i samo wejscie tu i założenie tematu juz jest jakis krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coraz częściej myślę o tym by ze sobą skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się powieszę w następnym roku, tylko, że ja mam 24 lata, niedługo 25 , nie pracuję, prawko robię, wykształcenia nie mam, dziewczyny też nie, nigdy nie miałem, ale ogólnie nie o to chodzi. Ja ogólnie nie chcę już żyć, bo nie zależy mi na niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawróć się do Jesusa On Ci pomoże na każdy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze mysli samobójcze prowadzą do samobójstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dzięki... czyli się jednak powiesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób co chcesz, sama wiesz co dla ciebie jest najlepsze. Nam to wisi co ty zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli dziewczynę zgwałcą wbrew jej woli to pozostanie ona w oczach Boga dziewicą. Tak samo i będzie ze znamieniem Antychrysta – jeżeli będzie ono naniesione wbrew woli człowieka to nie będzie ono miało na niego wpływu. W Ewangelii jest napisane, że prześladowania będą wszędzie i biada temu kto sprzeniewierzy się Ewangelii. Nadejdą czasy kiedy trzeba będzie koniecznie uchodzić w góry, tylko nie pojedynczo, w góry i lasy uchodźcie grupami. Dla wierzących chrześcijan największym bólem będzie to, że oni sami uciekną w lasy a ich bliscy przyjmą znamię Antychrysta. W czasach ostatecznych zwolennicy Antychrysta będą chodzić do cerkwi, będą się chrzcili i będą nauczać o ewangelicznych przykazaniach. Ale nie wierzcie tym, ktorzy nie będą czynić dobra. Tylko po czynach można poznać prawdziwego chrześcijanina”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:37 ja napisalam ze nie zawsze gdy czlowiek mysli o samobojstwie to popełnia samobojstwo, kazdy czasem o tym mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×