Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Myśli samobójcze

Polecane posty

Gość gość
14:40 tobie wisi a nam nie wisi bo kochamy ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja dawno powinienem popełnic samobujstwo mam 40 lat nigdy nie pracowałem od 20 lat na garnuszku u rodziców niemam pracy ani zony i dzieci nic niemam zadnego jezyka nieznam nic nie umie komuter umie włoczyc i kafeterie sukces to prawo jady zdałem po 3 latach i 7 egzaminach ale to było 20 lat temu a nie pojade dalej niż 15 km bo sie boje wjedzac do wiekszych miast a tak to boje sie zycia jak umra rodzice to bede musiał popełnic samobujstwo chyba ze pujde do zakonu i jak mnie zechca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to napisałem ja - autor tematu. jezeli nie wiesz jak mi jest ciężko i przez co przechodzę to daruj sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby, które popełniają samobójstwa zazwyczaj o tym mówią, a jak nie, to dają jakieś sygnały. Mój znajomy się zabił i mówił, o tym że chcę popełnić samobójstwo i popełnił. Często pytał innych, co się stanie z nim po śmierci, pytał o to również księży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wyszła w tym teście umiarkowana depresja. Nie czuję się źle. Jestem zdrową, mam fajnego dobrego faceta , duży dom ale chyba nie będę miała dziecka. Czas leci. Ponad półtora roku jestem po laparoskopii i nic. Już pochodziłam się z tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samobujstwo równa sie piekło zalezy jakiego ksiedza sie pytal jezeli moderniste to piekło to tylko oddzelenie od boga a jezeli tradycjonaliste to pieklo wieczne cierpienie jezus pokazał faustynie o piekło https://www.youtube.com/watch?v=4AJ1em5rt7M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatan werbuje młodych ludzi przez pop-kulturę -o- O/rędzia Ost/rzeżenia -o- sobota, 4 czerwca 2011, godz. 17.00 -o- Moja droga, ukochana Córko, naw/rócenie rozprzestrzenia się na całym świecie jako bezpośredni skutek Moich Przekazów, dawanych tobie. Cieszcie się, bo powiedziałem wam, że Moje Słowo, gdy jest czytane, rozpala dus/ze wszędzie, w tym te letnie dus/ze gr/zeszników. Gdy tysiące lat temu dałem światu Moje Słowo do Moich umiłowanych Ap/ostołów, wywarli oni głęboki wpływ na ludzkość. Dziś, z wyjątkiem wyznawców B/oga, Przedwiecznego Ojca i Jego Syna, J/ezusa C/hrystusa, wiele z tego, czego wtedy nauczono, zostało niestety zapomniane. -o- Moje przekazy dla ciebie, Moja Córko, są próbą uproszczenia Moich Nauk. Ale co najważniejsze, — powód, dla którego teraz mówię, to przypominać, uczyć i zaszczepić Moje Najświętsze Słowo w umysłach Moich Dzieci, aby mogły być uratowane ze szponów s/zatana. -o- Moja Córko, poprzez dar Du/cha Świętego napełniłem twoją dus/zę mocą rozeznania. Zdolność ta została ci dana nie tylko, abyś mogła zrozumieć te przekazy, ale także po to, by ujawnić ci zło gr/zechu. Teraz, kiedy dostrzegasz gr/zech, wzbudza to twoją odrazę do tego stopnia, że czujesz się wstrząśnięta. Daję ci teraz przedsmak tego, co cierpię, kiedy widzę Moje Dzieci zarażone gr/zechem. -o- Wiele z tego, co widzisz w codziennym życiu, w mediach, kinie i telewizji, ma na ciebie dezorientujący wpływ. Gr/zech, jeśli jest obecny w dus/zach, przejawia się w taki sposób, że widoczne jest to poprzez pewne znaki. Ty, Moja Córko, możesz teraz dzięki Mojej Ł/asce natychmiast dostrzec gr/zech u kogoś. Pierwszym znakiem, jaki zobaczysz, jest arogancja i duma — gdy jeden człowiek uważa się za ważniejszego niż inny. Inne oznaki, które są okazywane, wywodzą się z gr/zechu pychy i chciwości. -o- Jednym z najbardziej szerzących się gr/zechów w dzisiejszym świecie jest se/ksualna pe/rwersja. Gdy jest prezentowana światu, zawsze będzie kamuflowana humorem. Jest to sprytny sposób próby przekonania innych, że jest to naturalna część ludzkiej natury. Widzisz, Moja Córko, każdy człowiek na świecie lubi się śmiać i potrzebuje poczucia humoru, który jest darem od B/oga. Więc kiedy propagowane jest d/ewiacyjne zachowanie s/eksualne, zwykle jest ono tak przedstawiane, aby was rozśmieszyć. To dzieje się nie tylko wtedy, kiedy poniżane są kobiety, ale także, gdy wpływa się na dzieci, by naśladowały złe, dekadenckie zachowanie jako powszednią pop-kulturę. -o- S/zatan lubi rekrutować młode dus/ze. Więc wykorzystuje nowoczesne metody, by wziąć na cel te Moje drogie, małe Owieczki. One, Moje małe Dzieci, będą nieświadomie naśladować wstrętne zachowanie, które jest dalej potęgowane pod presją środowiska rówieśników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście ofiarami przesądów, szatanów i diabłów, Jezusów, religii, która wam sprała mózgi. Takie rzeczy mogą nawet nie istnieć. ale w waszej głowie one nadal będą. Ja kiedyś też wierzyłem w te głupoty, teraz wiem, że one mogą nawet nie istnieć. i wiem, że wszystkie religie to bujda dla plebsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd Ostr/zeżenie dla tych w przemyśle muzycznym -o- Ostrzegam teraz wszystkich w przemyśle muzycznym, filmowym i branży artystycznej. Jeśli kontynuować będziecie d/eprawowanie Moich Dzieci, zostaniecie surowo ukarani. Wy, Moje zbłąkane Dzieci, jesteście marionetkami w arsenale s/zatana. Wykorzystuje was, uwodząc najpierw przez urok bogactwa, sławy i dobrobytu. Potem atakuje waszą dus/zę. Później wciągnie was w głębiny deprawacji, gdzie jego demony wejdą do waszego ciała, dzięki czemu będą mogły realizować swoje własne, straszliwe żądze i s/eksualnie zde/prawowane akty. -o- Od początku pomyślicie, że jest to tylko nieszkodliwa rozrywka. Czy nie wiecie, że wasze dus/ze są kradzione? Czy nie obchodzi was to? Czy nie zdajecie sobie sprawy, że jeśli popełniacie te obsceniczne czyny s/eksualnej d/eprawacji, będziecie zgubieni na zawsze? Jeśli mocno pragniecie więcej emocji, jeśli ostatni akt już wam nie daje podniety, staniecie się nienasyceni. Potem zniszczycie siebie samych. Jak myślicie, dlaczego tak wielu z was, którzy mieszkają za tą fałszywą fasadą, którą jest kultura gwiazd, popełnia samobójstwo, przedawkowuje narkotyki, doznaje uczucia depresji i rozdzierającej serca rozpaczy? Nie wiecie, że szatan chce mieć wasze dus/ze szybko? Im szybciej umieracie w stanie gr/zechu śmiertelnego, tym szybciej s/zatan może ukraść B/ogu, Ojcu Ws/zechmogącemu, waszemu Stwórcy, waszą dus/zę. -o- Jest to trudne do zrozumienia dla Moich Dzieci, które uwikłane są w tym kłamstwie. Ale pomyślcie o tym tak: Nawet jeśli żyjecie w gr/zechu, Światło B/oga jest jeszcze w was obecne. Wielu gr/zeszników i ateistów nie pojmuje tego. Kontynuują swą spiralę gr/zechu i zbliżają się do piekła. I tylko ze względu na Światło B/oga utrzymują się przy zdrowych zmysłach. Bez B/ożego Światła ziemia byłaby w ciemności. Ta ciemność, raz doświadczona, następnie by was sterroryzowała. Wasze gr/zeszne czyny nie tylko byłyby dla was odpychające, ale chcielibyście uciec i się ukryć. Ale nawet wtedy, gdyby B/oże Światło nagle się pojawiło, nie bylibyście w stanie wytrzymać Jego oślepiającego blasku i siły. -o- Bez Światła B/oga w dus/zy panuje kompletna ciemność. Ponieważ wy, Moje Dzieci, nigdy nie musiałyście obejść się bez tego Światła, nie będziecie w stanie przetrwać, o ile kiedykolwiek to Światło zgaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd Pielęgnujcie swoją dus/zę, jest ona wszystkim, co będziecie mogli zabrać ze sobą do następnego Życia. -o- Ostr/zeżenie da wam poznać sens tego, jakie to uczucie. Jeżeli podczas Ostr/zeżenia znajdować się będziecie w stanie gr/zechu śmiertelnego, nie bójcie się, gdyż jest ono właśnie jedynie tym: ostr/zeżeniem. Niestety — tak szokujące będą wasze gr/zechy, gdy pojawią się w ich surowym i okropnym stanie, że może to mieć na was wpływ fizycznego wstrząsu. Nie czekajcie aż dotąd. Uczyńcie coś już teraz dla waszego duc/howego życia. -o- Rozważcie godność waszej dus/zy. Pielęgnujcie waszą dus/zę, ponieważ jest wszystkim, co będziecie mogli zabrać ze sobą do następnego Życia. Wasze ciała nie mają znaczenia. Jeśli jednak używacie waszego ciała, danego wam jako dar przez B/oga, Wszec/hmogącego Ojca, w tak gr/zeszny sposób, że stajecie się przyczyną gr/zechu innych, to wasze ciało spowoduje upadek dus/zy. -o- Moje Dzieci, pomyślcie o waszym przyszłym szczęściu. Wasz czas na ziemi jest tylko ułamkiem czasu, który obejmuje całość waszej egzystencji. Brak dbałości o dus/zę gwarantuje wam samotny pobyt w piekle, w którym nie istnieje nic poza wiecznym bólem i mękami. -o- Każdego dnia miliony szybko zdążają w kierunku bram piekła -o- Każdego dnia, w chwili śmierci, miliony dus/z szybko kroczy w kierunku bram piekła. Potężni ludzie, przywódcy, bogaci, biedni, piosenkarze, aktorzy, terroryści, mordercy, gwałciciele i ci, którzy są winni aborcji. Jedynym wspólnym mianownikiem ich wszystkich jest to, że żaden z nich nie wierzył, że istnieje piekło. -o- Wasz kochający Zb/awiciel i Nauczyciel -o- J/ezus C/hrystus 🌻 PS.: tekst oryginalny ze str.: ostrzezenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podchodzę sceptycznie do tej strony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu źle trafiłeś na kobietę i tyle . To nie jest tak że zdrada może być . Albo ktoś kocha albo nie. Nie ma że ktoś kocha i pozwala sobie na zdradę. Jak można być kimś tak dwulicowym. Szkoda mi ciebie . Po zdradzie wszystko jest inne. Nie można podchodzić do tego że zdradziłam on sobie zapomni i wszystko będzie wspaniale .Co to w ogóle znaczy? Nie nie będzie. Ciebie będzie zżerać ciągle ta myśl że ona to zrobiła z innym. Najlepiej daj sobie z nią spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest przykład jak kobieta może wykończyć faceta . Zwiewaj od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mnie to wszystko obchodzi? Nie chcecie żyć to zdychajcie. Ja chcę żyć, jestem zadowolona z życia i nie mam żadnych problemów. Mam wszystko czego w życiu potrzebuję a wy przegrańcy nie zmienicie swojego losu. Dlaczego? Bo tak ustawiliście swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Zamilcz! My przynajmniej wyciągamy rękę do ludzi. Widać że nie wiesz do to jest depresja. Podła istoto ! To że ty masz z*****iście nie znaczy że inni mają a jak nie chcesz pomagać to won stąd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj to po piszesz te farmazony jak cię nie obchodzi?!po jaką cholerę ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
depresja to poważny problem ale niektórzy g****o o niej wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczera spowiedź pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale niektórzy nie wiedzą jak to jest . Jak to jest nie widzieć żadnych perspektyw i to nie jest kwestia tego bo ktoś sobie tak życie ułożyć. Nie. Ja na ten przykład nie widzę żadnych perspektyw przez nikogo nie jestem wspierany i mam dość zycia w poczuciu ciągłej beznadziei i strachu. Najlepszym lekarstwem na tą beznadzieje jest śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak mam, boje się wszystkiego, że nie dam sobie z czymś rady, że jestem głupi itp. W przyszłym roku odchodzę z tego świata. Jestem zbyt wrażliwy, aby żyć na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina2502
Hej ja mam 25 lat i tez mam wszystkiego dosc nie chce mi sie rozpisywac co i jak ale wysiadam psychicznie. Dawno juz bym to zakonczyla ale mam dwoje dzieci i to mnie jeszcze trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani kocham Was , nie róbcie sobie nic zlego. Jestem przy Was. Mi tez czasem bardzo zle, nie mam wlasnego mieszkania, zarabiam 1500, wynajmuje mieszkanie, nie mam meza ale m nadzieje ze przyjdzie Ten dzien bo nie moze byc ciagle zle. Przytulam Was, bądźmy dzielni, zaslugujecie na piekne chwile i zróbmy wszystko by je miec. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:22 a ja tak bardzo bym chciala miec tak jak Ty - dwoje dzieci :) dzueci to skarb, dbaj o ich psychike i nie daj sie depresji dla nich i dla siebie . Wiem, masz problemy, nie napisalas wszystkiego ale zyjesz i sa te dzieci i one sa bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno samobojstwo to nie jest wyjście z beznadziei. To sie tylko tak wydaje. Podobno podczas samobójstwa zaczynasz zalowac tej decyzji i boisz sie i zaczynasz chciec zyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To świat namawia do samobójstwa , a my niestety go słuchamy ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chciałbym wreszcie poznać kobietę życia , teraz mam dziewczynę przez którą wpadłem w depresję . Zdradziła mnie i nie czuję się wcale winna . Jestem zagubiony , studia chyba oleje i wyląduję po mostem pod którym się powieszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz w taki sposób myśleć. To nie twoja wina nie obwiniaj się , że zrobiłeś źle. To ona powinna mieć rozum . Widocznie cię nie kocha skoro postąpiła tak a nie inaczej. Jeżeli mówi teraz że cie kocha to to jest fałszywe kłamstwo . Musisz wiedzieć co jest prawdą a co nie. I powodzenia w walce z depresją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:01 nie dosc ze pod mostem to jeszcze sie powiesisz :( nie rob tego . Ja bardzo wspieralam moja corke, dlatego wiem co przechodzisz. Miala chlopaka ktory ja zdradzal poniewieral niszczył, zostawial w nocy w srodku mrocznego miasta i kazal by sama wracala do domu na dalekie osiedle , dzwonila plakala , zaczela sie depresja , rzucenie szkoly , dobrze ze mi mowila bo inaczej bym nie wiedziala co przezywa . Niea chlopaka, narazie spokoj ze szkola, pozwalam na dojście do siebie . Pozdrawiam autorze, badz dzielny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma nic dobrego .. ludzie są fałszywi... miłości nie ma.. tylko śmierć mnie uwolni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×