Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Myśli samobójcze

Polecane posty

Gość gość
bo to jest DEPRESJA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 20 08 nie jestem cwany jestem matol nad matolkow nawet Pisac nie umiem doszedlem do tego tylko i wylacznie ciezka praca i cecial nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie tu poświęcają ci czas a ty piszesz "co wy p*********e" , to nieladne zachowanie, chyba czas na ogarniecie , rodzice nie powinni mowic ze z ciebie nic nie bedzie , tylko kopniaka na zapęd. Kiedys mojego znajomego syn lubił sobie golnac i cos jeszcze i tak dostal w morde raz a dobrze ze obrocil sie wkolo siebie i odrazu odechcialo mu sie glupot, teraz chlopak jest calkiem w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:24 wierze ci :) moj mezczyzna jest po zawodówce a wiecej zdobył niz niejeden wielce wykształcony i to ciezka praca i jeszcze powiem ze nie jest pełnosprawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depresje sie leczy, to wez swoje zaskorniaki i idz do psychiatry po leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro gowno cie obchodzi co tu ludzie ci napisali to dlaczego z nimi piszesz? Prawdziwa depresja nie pozwala nawet wejsc na kompa a co dopiero pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpowiedziales dlaczego zalozyles temat i co chcialbys od nas uslyszec. Chyba ze jaja sobie robisz tu z ludzi to pożegnam sie i nie wejde juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra może się niewłaściwie zachowałem ale po prostu mnie to wszystko męczy ... nie wchodziłem już na kompa bo nawet nie miałem ochoty ale dzięki za słowa otuchy , przydadzą mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie wkurzyłem się na tych co mi pomagali tylko na tych którzy pisali "co mnie to obchodzi" albo "zabij się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj nie spałem 12:33 moje oczy są czerwone , czuję pustkę w duszy. Głowa boli mnie niemiłosiernie już od wczoraj , straciłem już chęci do życia. kolejna herbata która już mi nie smakuję , siedzę od 5 dni w pokoju nie wychodzę. nikt się mną nie przejmuję , wszystko jest ciężkie .. znowu pada deszcz znowu moje myśli są tak cieżkie mija miesiąc stracony bezpowrotnie a ja chyba nie czuję już nic...zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My sie toba przejmujemy :) widzisz takie zycie jest, swiat zszedł na psy, pisz zawsze jak bedzie ci zle, nie sluchaj troli , uwazaj na siebie, jestes dzielny i sympatyczny, trafisz jeszcze na dobra dziewczyne :) kazdy ma jakies problemy, ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze kilka dni posiedzisz w pokoju i sie odrodzisz :) i mysl zawsze ze jest ktos kto wyciąga reke do ciebie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×