Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GośćM

Myslicie ze w zwiazkach jedna os jest kontrolujaca

Polecane posty

A druga mniej albo prawie wgl? Tak ost zauwazam takie zaleznosci w roznych relacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest. Ponieważ kocham mojego chłopaka od 5lat w związku. Dla niego z różnych rzeczy rezygnowałam, żyłam z nim jak w małżeństwie pod dachem moich rodziców, a u niego nie pozwalają nam nawet być narzeczeństem dopóki magistra nie pokończymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale w trakcie związku np w dwoim zauważyłam że stało się odwrotnie najpierw ja byłam tą kontrolującą a za kilka lat on ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D moze nauczyl sie od Ciebie takich zachowan albo celowo chcialas mu to pokazac bo to lubisz?;) a tak powaznie. Tomzauwazylam ze zazwyczaj os kontrolujaca jest dosc zazdrosna ale nje zawsze chce sie przyznac do swoich frustracji z tego tytulu oraz przewaznie bywa tez mniej lub bardziej zaborcza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to, to ! Dobrze zauważyłaś. Mój jest strasznie zazdrosny. Kontroluje, nie pozwla mi decydować nic o naszym związku, a jednocześnie nie puści i nijako o rzeczy materialne i podstawy dba, ale nie za bardzo o uczuciowe, chociaż tuli się i pokazuje, że zależy D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ost cos dziwnego przerabialam. Bylo tak ze w mojej pewnej relacji najpierw to jak chcialam rzadzic ale tak raczej dla podkrecenia i zabawy bo widzialam ze podlapal gre i mu sie to spodobalo, jednak mielismy male spiecia o rozne rzeczy, wdalo sie troche zazdrosci w naszej relacji i On poprostu wystrzelil jak wulkan. Tak mnie zjechal i zrobil mi takie wyrzuty, jak nigdy nikt, zaczal sie zachokwywac wlasnie zaborczo i chcial mi wlac w tylek. Nie rozkminiam tego jak sie tak nagle sprawy mogly odwrocic. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc M no logiczne że kontroluje bo zazdrosna. Nie, nie nauczyłam go poprostu po latach ja przestałam być zazdrosna a on zaczął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa os ktore kontroluja bo maja taka przypadlosc wydaje mi sie ze zazdrosc stoi obok tego, a nie ze ktos jest zazdrosny i kontroluje, chociaz niektorzy tez tak moga miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0:34 no ale mi chodzi o to co sie dzieje miedzy os w zwiazku. Rodzice rodzicami. Zrezygnowalas dla niego z wiely rzeczy, ale in cie namawial do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze jest tak, że jedna osoba jest bardziej ogarnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano to, że osoba która jest w danej kwestii bardziej ogarnięta przejmuje kontrolę nad tą kwestią. Np. u nas jest tak, że ja potrafię niesamowicie operować pieniędzmi. Mój facet wcale. Dlatego budżetem zarządzam ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×