Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taska opaska

Nie dostałam się na studia, zalewam się łzami chcę umrzeć

Polecane posty

Gość taska opaska

Nie dostałam się na moje wymarzone studia, mogę się pożegnać z moim dotychczasowym życiem pełnym nadziei i planów związanych z tym kierunkiem. Co gorsza, mogę nawet się nie dostać na inne kierunki na uniwerku a to będzie oznaczało moją "śmierć". Bo jak się nie dostanę na bezpłatną to będę musiała zrezygnować z edukacji w ogóle bo nie stać mnie na płatną po prostu. Nawet na zaoczne. Jestem nikim, piszcie co chcecie, że jestem ułomna i głupia- pewnie macie rację. Matura mi poszła dość dobrze, myślałam że mam szansę i to duże... Już nie wiem co to życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość highway to hell
ja czekam na wynki :)dzis mialby byc ale rejestrowałam sie i na razie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siorka sie nie dostala na dietetyke w poznaniu, jest na liscie rezerwowej, mimo to nie zalamuje sie i sklada jeszcze papiery w inne miejsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę odpiszcie to ważne jess
znam ten ból, dziś mieszkam w irlandii i pracuję, ale życie bez sensu ;/ z wykształceniem średnim to marne szanse na cokolwiek, ale przywykłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież jest szansa, że jak znajdziesz pracę to będziesz mogła opłacać sobie studia. Nie panikuj, bo to nie koniec świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taska opaska
chciałam iść do warszawy na UKSW na dziennikarstwo i jestem 788 na liście :O już gdzie indziej nie można składać przecież zamknięto rekrutację w sensie że nie można już się zapisywać i to jest najgorsze. ale wcześniej nie mogłam składać na dużo kierunków bo mnie na o nie stać było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taska opaska
praca ciekawe jaka, jedynie rozkładanie towaru w markecie albo zmywak nawet w Polsce, zagranicę mnie rodzice nie puszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość highway to hell
za wysokie progi na twoje nogi :O trzeba bylo wybrac inny kierunek. ja studiuje 2 kierunki jeden na uniwerki a drugi polibudzie :D i daje rade, maja racje tumanów nie beda przyjmowac i tak jest za duzo studentów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taska opaska
co ty gadasz? mnie nie stać na szkołę wyższą (czyt. płatną), moich rodziców też nie, stac mnie jedynie na akademik i to taki najtańszy nie ma już zapisów na zaoczne chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boli mnie kość
Ja tez nie dostalam sie, bylo mi przykro, ale ani przez chwile nie pomyslalam nawet, zeby plakac:) Sluchaj, jeste przeciez jeszcze powtorna rekrutacja, na pewno ludzie porezygnuja, pewnie czesc z nich zlozyla na tzw "pewniaka", nie zalamuj sie:) Ja teraz koncze 3 rok, poszlam zaocznie i caly czas pracowalam i nie zaluje, teraz nie chcialabym isc na dzienne juz. Mysle, ze opinia, iz po studiach jest ogroomne szanse na super prace i zycie staje sie powoli mitem... Bedzie ok, nie placz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choćby nawet wykładanie towaru w markecie. Niestety, od czegoś trzeba zacząć, moja droga. Podczas studiów imałam się różnych, dziwnych prac, łącznie z wyjazdami za granicę.. Żadna praca nie hańbi. Trzeba wziąć się w garść, a nie załamywać. Jak to rodzice nie puszczą Cię za granicę? Czyż nie jesteś osobą pełnoletnią? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co złego w pracy w markecie? Twoje wyniki sa za słebe zeby dostac sie jak jestes 700 któraś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taska opaska
czemu mnie obrażacie że za słaba jestem itp? miałam dość wysokie wyniki ponad 80% ze wszystkiego. Co z tego że porezygnują, nie mam szans skoro jest tylko 117 miejsc, nawe jeśli wszyscy z poczatku listy by zrezygnowali to nie mam szans... na zaoczne bym poszła, ale co tu z pracą, gdzie znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80% to uwiez ze słabo. Ja miałam z bio 84 rozszerzenia i hist 92 tez rozszerz. i sie nie dostałam na moje wymarzone. Gdzie praca? chocby na targu w stragankach, robiłam w wakacje 2000zl na miesiac mialam. z tego jestes w styane oplacic caly semestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata yaaakas tam
taka opaska a wszystko zdawalas rozszerzone???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taska opaska
nie mogę sobie zrobić przerwy, nie po to tak się starałam choć się nie dostałam a na ten kierunek było mnóstwo chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taska opaska
nie podstawę, ok nie jeździjcie już po mnie że miałam słabe wyniki ok? nie o to tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taska opaska
się zastanawiam co ja teraz mogę, bo ja się nie dostanę na pozostałe to będę rozpaczać na serio, a jeśli się dostanę to nie wiem co mam zrobić czy iść tam czy jednak zaocznie na swoje wymarzone i praca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata yaaakas tam
ej, ja cie nie krytykuje, ja serio pytam, czy zdawałas wszystko rozszerzone? to jaki był przelicznik bo tym z rozszerzonego chyba licza razy 1,5 czy 2 tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mówisz ze jestes dobra. Nie wrecz słaba i uświadamiam ci to. Nie jezdze po tobie tylko pisze prawde jak jest. Wyobraz sobie jak ja sie uczylam zeby rozszerzenie po 80-90 % zdac i co dalej? Jak bedziesz szukała pracy to na 100% cos znajdziesz jak nie bedziesz wybredzac. Na poczatku wiadomo ze luksusu nie bedzie. A jak uwazasz ze mimo pracy nie stac cie na studia to idz na studium np farmacja, ostatnio bardzo modne i placi sie ok 100 zl na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boli mnie kość
Hm no nie wiem, moze takiej opinii faktycznie nigdy nie bylo, tak mi sie napisalo:) Autorko nie gniewaj sie, ale na dziennikarstwie wymaga sie pewnie rozszerzone polskiego, nie wiem, ale takie mam wrazenie... A skoro wzielas wszystko na podstawie, to no coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata yaaakas tam
zaczekaj, nie denerwuj sie tak, nie ma sytuacji bez wyjscia. co zdawałas i na jakim poziomie?? Na co jeszcze składałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki widzisz sens w studiowaniu czegokolwiek, żeby tylko dziennie studiować? Jak masz płacić za studia, to idź na takie, które Ci się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok, nie miałaś złych wyników, ale byli lepsi. Życie. Nie wiem dokładnie jak teraz odbywa się rekrutacja na studia, ale powiem Ci, że ja też nie dostałam się na dzienne. Za moich czasów zdawało się egzamin i zabrakło mi 1 punktu :O Jestem z wyżu demograficznego i nawet odwołanie nic nie dało. Było mi przykro, lecz przełknęłam tę gorycz, poszłam do pracy i na zaoczne. Różnie bywało, nie powiem, ale nie poddałam się ani przez chwilę :) Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taska opaska
właśnie na UKSW wymagane były TYLKO podstawy! i tym bardziej się zdziwiłam że tak daleko na liście jestem, no ale jak ktoś składał papiery z rozszerzeniem... wiem, że słabe ale nadzieja była... a ja mam smykałkę do dziennikarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz na dziennikarstwo zaoczne do prywatnej, nie wiem skad jestes ale jest np. w poznaniu, Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×