Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taska opaska

Nie dostałam się na studia, zalewam się łzami chcę umrzeć

Polecane posty

Gość taska opaska
podobno bardzo jest trudno pogodzić codzienną pracę z uczeniem się w weekendy, w sensie że nie ma sił i czasu na naukę potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochana, jak się chce to się potrafi. Ale skoro już teraz narzekasz to nie pozostaje co nic innego jak za rok poprawiać maturę i zdawać ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taska opaska
pogadam z rodzicami jak wrócą, bo teraz sama rozpaczam w domu i dlatego tu napisałam, żeby mnie ktoś wsparł :( może jednak szkoła wyższa? ale będzie strasznie ciężko w domu z kasą ;/ i czy w ogóle mnie zapiszą jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i czym sie martwisz
studiowanie dziennikarstwa to zwykla strata czas u dla papierka, znam wieku po. Wiekszosc nie pracuje w zawodzie, a ci co pracuja, pracowali w tym juz i przedtem, uzupelnilli tylko papier, zeby miec jakiekolwiek studia. Mozna swietnie pracowac jako dziennikarz bez tej szkoly, jesli sie umie pisac . O wiele cenniejsi jako dziennikarze sa ludzie np z wyksztalceniem technicznym ( byle dobrze pisali) . Jestem z dziennikarskiej rodziny i wiem, co mówię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjj tam
spróbuj na zaoczne, czasami lepiej sie w zyciu wyjdzie po studiach zaocznych, niz odbębnieniu dziennych- jeden huj- i tak liczy sie praktyka i doswiadczenie! Niczego nie żałuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taska opaska
ja chciałabym bardzo, pewnie pomyślicie że to głupie ale są takie wredne dziewuchy u mnie które na nk zaraz będą podglądać kto się gdzie do nowej szkoły zapisał i jak zobaczą u mnie że zaoczne, albo inny kierunek niż chciałam to będą ze mnie szydzić...a to przykre jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ja
highway to hell w jakim mieście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz na zaoczne, znajdz prace. ja tez sie nie dostalam na dzienne, zlozylam papiery na zaoczne, znalazlam prace i tak juz skonczylam licencjat, w przyszlym roku bronie magistra. da sie pogodzic prace z nauka jesli tylko sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taska opaska
ale jak się jest na dziennikarstwie to można odbyć praktyki w tv i w ogóle potem pracować w tv, tam na tym UKSW są studentki które są dopiero na 2-3 roku a już pracują np w Polsat News

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taska opaska
tak wiem to, ale jak myślicie jak mogę się czuć gdy moje życie legło w gruzach? przez całą 3 klasę licum myślałam tylko o tym, modliłam się do Boga i w Częstochowie...tak bozia pomogła, bo napisałam dość dobrze maturę, myślałam że będzie gorzej ale jak widać to za mało nie wierzę, że taki jest mój los... poza tym sama warszawa była dla mnie marzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i słusznie ze sie nie
dostałas, bo przedurne masz wpisy, po co taki dziennikarz. Napisz w N-k ze sie dostałas do Harwardu, nie sprawdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taska opaska
dzięki za uprzejmość i wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr Halina Lejzi-Arbajt
Ja zrobię sobie doktorat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taska opaska
właśnie pisałam z koleżankami, wszystkie się dostały tam gdzie chciały a ja? kompletne zero, powinnam nie istnieć, mama będzie zawiedziona, a jak jutro też nie przejdę pomyślnie rekrutacji to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ty planowałaś wybrać Warszawę tylko dlatego, ze to stolica i uczelnia, po której można się pracą chwalić wśród znajomych? :o I studia zaoczne nie są żadnym wstydem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mysle ___
no i teraz widzisz, ze w zyciu nie zawsze wszystko sie udaje :( twoj blad jest, ze postawilas wszystko na jedna karte i...sie nie udalo, a teraz sie otrzasnij po porazce i szukaj innego wyjscia !!! nie ty jedna nie dostalas sie na studia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani mgr 2
ja tez robie doktorat;-) i nie mialam takich problemow jak wy z dostaniem sie na studia xD dostalam sie na kilka kierunkow. i to juz bylo trybem nowej matury. no ale coz- ktos musi zamiatac ulice... dobrze ze nie ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ja
wiecie może czy aby dostać sie na politechnike krk trezba było donosic dokumenty, czy tylko elektr rejerstracją, bo teraz juz zgłupiałem i nie wiem co mam robić. I czy są już wyniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani mgr 2 - co tu kręcisz :P pierwszy rocznik nowej matury w tym roku bronił mgr, a z tego co m wiadomo, to zapisy na doktorata jeszcze się nie zaczęły, więc nie przechwalaj się na zapas :P Ponadto wtedy można było złożyć papiery tylko na 3 uczelnie :) kanciara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem najlepsza
ja też się nie dostałqam i co. nie poddam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d pani mgr 2ro
robisz ten doktorat z chamstwa? :O jesteś tak świetna w wywyższaniu się i bezczelności, że pewno masz stypendium :P autorko- jeśli się nie dostaniesz spróbuj załąpać się na jakieś studium albo wybierz którąś z tych darmowych szkół policealnych- tam też jest dziennikarstwo, darmowo :) nie zmarnujesz roku, do tego będziesz już bardziej przygotowana... no i proponuję zdawać maturę raz jeszcze- za rok (to też nic nie kosztuje... no, może trochę dobrej woli i przygotowywania się na własną rękę ;) ) polski i historię lub WOS, ale koniecznie na poziomie rozszerzonym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że ktoś się nie dostał na studia to jeszcze nie koniec świata. Nie ma co się zalewać łzami, ale na spokojnie zacząć szukać innych kierunków i uczelni. Niektóre mniej „modne, czy mniej znane uczelnie prowadzą drugi nabór, albo rekrutacja trwa do końca września, jak np. w Wyższej Szkole Humanistycznej im. B. Prusa w Warszawie. Możesz śmiało zajrzeć na stronę uczelni ( www.wwsh.edu.pl ) może znajdziesz coś dla siebie ?? Ale nie ma co się załamywać, może jednak zaczniesz studia od tego roku?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie będę idełalem
co ty klepiesz pani dr. osoby, ktore zdawally nową mature (rocznik 86') dopiero w tym roku skończyły studia, więc jakim cudem ty już robisz doktorat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggatis
Po co płakać, teraz na szczęscie sa takie szkoły www.cosinus.pl I spokojnie możemy coś dla siebie wybrać i nie zmarnować roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwosska
Nie płacz, tylko teraz moze pomysl nad szkoła policealna a potem po prostu moze też za rok spróbujesz jeszcze raz. Co do policealnych to szczególnie polecam Cosinus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Nie martwcie się, w tym roku jest bardzo dużo wolnych miejsc na studia i spokojnie coś ogarniecie. Zerknijcie sobie na http://study4u.eu/aktualnosci/wpis/118-Nie-dosta%C5%82es-sie-na-studia-Mamy-liste-uczelni-z-wolnymi-miejscami tam jest przydatna lista uczelni, na których są jeszcze wolne miejsca na studia w tym roku! Nie martwcie się tylko weźcie udział w rekrutacji wrześniowej i po kłopocie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziennikarstwo jest nic nie warte w tych czasach, jezeli nie jestes ogarnieta. progi na UKSW sa niskie, nawet mi cie nie żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×