Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taska opaska

Nie dostałam się na studia, zalewam się łzami chcę umrzeć

Polecane posty

Gość gość
Wejdz sobie na ich stronkę www.cosinus.pl i po prostu wszystko sprawdz. Albo najlepiej też jest zadzwonić do jednej ze szkół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie panikuj. ja też nie dostalam sie na wymarzone studia, ale sie nie załamałam. złożylam papiery na wyższą szkołę mazowiecką na fizjoterapię, wyjechalam do warszawy zaraz po wynikach rekrutacji. zalapalam prace jako kelnerka na starówce i teraz oszczędzam tipy, żeby zapłacić czesne. nie jest zle. widocznie, tak miało być. głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie dostałeś się na wymarzone studia zapraszamy do policealnej szkoły zawodowej NOVA Centrum Edukacyjne. w ofercie kierunki roczne, półtoraroczne oraz dwuletnie. Już rozpoczęliśmy nabory na jesień 2018. Zachęcamy do zapisu an takie kierunki jak: - technik administracji, - technik bezpieczeństwa i higieny pracy, - technik informatyk, - technik usług kosmetycznych - asystent nauczyciela przedszkola - specjalista do spraw dietetyki - grafik komputerowy multimediów - liceum dowolny semestr Jeśli chcesz spełnić swoje marzenia i podnieść kwalifikację serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą w sekretariacie 11-041 Olsztyn, Plac Jana Pawła II 4 tel.: 89 512 20 22 lub 796 400 142 www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemkos
Ja też się nie dostałem na studia i nie ubolewam nad sobą, zobacz sobie ofertę w szkole Cosinus. Nauka zupełnie za darmo, fajne, ciekawe kierunki, potem masz szanse na znalezienie dobrej pracy. Znam osoby po studiach , które tą szkołę kończyły by lepiej pracować. Aktualnie robię u nich drugi kierunek- Opiekun Medyczny. Nawet język migowy jest, praktyki w szpitalach, zakładach opieki medycznej. Na II semestrze jest egzamin a tytuł obowiązuje także za granica. Myślę o wyjeździe właśnie i pracy jako opiekun https://www.cosinus.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×