Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mam na zywnosc :(

Polecane posty

Gość gość

Jestem biedna. Karmie piersia, chodze glodna. Maz lezy w szpitalu. Probowalam cos zalatwic z opieki, ale potrzebny dochod meza, a on nie zalatwi zaswidczenia, bo jest w szpitalu... Zostalo mi 10 zl :( a wyplata dopiero w poniedzialek. Niszczy nas kredyt. Mi nie przyznali macierzynskiego. Jestem zalamana. Prace bym miala, ale synek jest za maly. Ma2 miesiace dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tesciowie? Rodzice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to smutne. ale gdyby nie kredyt, to czy tak musielibyscie pewnie placic za czynsz? wiec na jedno by wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz jakiej oczekujesz pomocy, mogę zrobić dla Ciebie zakupy w internecie i wysłać na adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice juz mi pozyczyli. Poza tym mieszkaja daleko. Tesciowie w tym samym miescie, ale pozyczylam od nich 50 zl i wiecej nie chce, bo strasznie wypominaja . Jestem zalamana. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzebuje duzo, raczej produkty codziennego uzytku jak pieczywo, mleko, maslo, wode, jablka, banany, jogurty. Tego nie da sie za bardzo wyslac, ale dziekuje za chec pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko do teściowej albo do mamy, a ty do pracy. Innego wyjścia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z wielkopolski, a dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogłabym zrobić ci zakupy, jestem ze śląska raczej odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pojde do pracy to i tak nie zmieni tego, ze mam ostatnie 10 zl w kieszeni oj kobietki. Moja mama ma tetniaka sama potrzebuje opieki, wiec nie zajmie sie wnukiem, nie ogarnie niemowlaka. Poza tym nie mieszka w moim miescie. Tesciowa zajmuje sie dwuletnia corka jej innego syna, nie ma czasu. Myslalam tez o tym. Nawet w opiece bylam i nawet do tego potrzeba papierki ktorych ja sama nie zalatwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie miałaś głowę jak zachodziłaś w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do uwierzenia - i co tu dziwić się, że ludzie wyjeżdżają z tego kraju w pogoni za normalnym życiem. Polski dobrobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie mialas glowe jak zachodzilas w ciaze - haha na szczescie w ciaze zachodzi sie nie głowa. Tylko sercem. Gdyby zachodzila glową to by nie zaszla. Nie kazda jest taką zimna su.. Jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z Poznania dlatego pytam, mogę zrobić zakupy w jakimś markecie internetowo i podać Twój adres jako miejsce odbioru. Zastanów się jak to załatwić to Ci pomogę. Mówię poważnie i zastanawiaj się szybko bo za godzinę już nie będę przy laptopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie że nie sercem, tylko poprzez frustrację seksualną. Gdy poczuła "pragnienie posiadania potomstwa", powinna była przyłożyć sobie wibrator do łechtaczki, trochę porzucać się w drgawkach i ochota na dzieci by jej przeszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś do opieki to strach chodzić. Bo nigdy nie wiadomo czy dziecka nie zabiorą jak jest tak dramatyczna sytuacja. Podaj swojego maila wtedy można coś wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce byc wredna ale kup moze komus potrzebujacemu. Kredytu na dom nie przyznaja osobom z malymi zarobkami, Maslo zamiast margaryny, jablka i banany, woda KUPNA, jogurty - to nie sa artykuly pierwszej potrzeby. Choc oczywiscie to Twoja kasa i robisz co chcesz z nia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie bardzo ogarniam o co tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby ktora chce pomoc - napisz mi na maila - purblanca23@wp.pl podan ci adres jesli chcesz zrobic zakupy dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie bądź wredna, dziewczyna ma taką sytuację na dzisiaj i nie ma co po niej jeździć, chcę jej pomóc bo nie ma co jeść, dokarmiam koty to mogę pomóc człowiekowi, zwłaszcza młodej matce z dzieckiem przy piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Purblanca23@wp.pl moj mail gosc ktory chce pomoc odezwij sie. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujesz czegoś dla dzidziusia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłałam , czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdziłam ciebie, jesteś kłamczucha,dziecko masz już o wiele starsze wiec mijasz się z prawdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I am different
W ciągu miesiąca czasu, ten temat pojawia się już 4 raz (przynajmniej tyle razy widziałem). A za monitorem, założe się że jakaś siksa, która potrzebuje kasy bo koleżanki chodzą se na imprezy i dają każdemu d**y, a ona chce być taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do pracy sezonowej gdzieś za miasto, np. wiśnie, ogórki itp. tam płacą po każdym przepracowanym dniu. Ja chodziłam zawsze w wakacje, jak jeszcze się uczyłam, zawsze miałam 50-80 zł dniówki. Jeździłam rowerem za miasto, więc odpadał koszt autobusu. A dziecko do teściowej, przecież jak się zajmuje 1 dzieckiem, to może i dwójką, jak macie trudną sytuację i twój mąż jest w szpitalu, na pewno to zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Właśnie że nie sercem, tylko poprzez frustrację seksualną. Gdy poczuła "pragnienie posiadania potomstwa", powinna była przyłożyć sobie wibrator do łechtaczki, trochę porzucać się w drgawkach i ochota na dzieci by jej przeszła xxx nie wiecie po co te dzieci i kredyty???? żeby chłopa zatrzymać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie wiadomo czy autorka jest oszustem. Miałam taką sytuację ze po mieszkaniach chodziła biedna kobieta głodna z dziećmi , chciała pieniędzy lub jedzenie , dałam wszystko co miałam w lodowce pienieniedzy nie dałam , po pół godziny gdy wychodziłam z psem na spacer dostałam szału, reklamówka z jedzeniem leżała walnieta pod skrzynkę na listy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×