Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mam na zywnosc :(

Polecane posty

Gość gość
Czytam uwaznie.Autorka pisze,ze nie potzrebuje kasy.Ale z takim problemem powinna zglosic sie do odpowiednich urzedow.W internecie mozna wiele pisac aninimowo.Jezeli ona sie wstydzi,to w pierwszej kolejnosci sasiedzi powinni zglosic,gdzie trzeba.Moze nie jest oszustka a moze jest.Jak to sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa ona chce jedzenia tylko nic więcej nie chce kasy !! Trudno zrozumieć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debile z tego forum czy ona poprosiła chociaż o złotówkę nieeee chce tylko jedzenie karmi piersią prosiłam maila wyślemy zakupy ale odpowiedzi nie ma więc chyba nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedzi nie ma i nie będzie bo tak naprawdę ma w dupie jedzenie. Proponowalam jestem z Poznania mam znajomych w Wielkopolsce ale ma swoją sytuację potwierdzić wiarygodnymi dowodami. Jaki problem byłby podrzucam paczkę i tyle. Ale jak się kombinuje to niech spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakich ty chcesz dowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o pdrzucenie jedzenia,odpowiedzi nie ma i nie bedzie.Zaproponujcie,zeby podala nr konta (jesli ma),albo przyslala kogos po gotowke.A tak wogole to skad wiecie,ze ona karmi piersia. A jezeli jest tak jak ona pisze,jest fundacja TVN "nie jestes sam". Czeba tylko wypelnic formularz i podac swoje wiarygodne dane.Oni sprawdza i pomoga.Awogole nich poda swoj adres,to jej wysle pare zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna sie ujawnic. Wiele osob by jej pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty byś podała w internecie imię nazwisko adres i prosiła o jedzenie?? Chyba nie. Są maile ta droga można pomóc . Ale autorka chyba nie jest już pomocą zainteresowana bo nie bierze udziału w dyskusji któryś dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli bylabym w absolutnej biedzie i z malenkim dzieckiem,to podalabym adres w internecie i wszystkie dane,niechby caly swiat sie dowiedzial o mojej krzywdzie i jak panswo polskie dba o swoje dzieci.Aborcji stop,zakazane,ale jak dzieciatko jest juz na swiecie to radz sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dziwne podejście u dziewczyny jest ciężka sytuacja teraz ma męża w szpitalu jest bez zasiłku potrzebuje ona jednorazowej pomocy tak mi się wydaje. Nie sądzę żebym sama chciała informować całe forum o swojej sytuacji i podawać dane osobowe głupota! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spierajmy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tylko była w wielkiej potrzebie a nie odpowiedziała na żadną proponowana pomoc . Nie zabiera juz glosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie tak tylko zastanawiam....czy takie osoby zyja na pustyni? Sa przeciez sasiedzi, znajomi, przyjaciele, rodzina - dalsza i blizsza. Tak sobie mysle, ze gdybym wpadla w tarapaty finansowe to mialabym wiele osob w swoim otoczeniu, ktore o pomoc moglabym poprosic. Naprawde, nie musialabym szukac obcych osob, chcacych mi litosciwie zasponsorowac jogurt i bulki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram poprzedniczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak być może ona już od wszystkich tych znajomych rodziny itd pożyczyla został internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Państwo polskie nikomu nie każe brać kredytu.Tydzień temu też nie miała żadnych pieniędzy? I zamiast szukać po znajomych czy sąsiadach to siedzi na forum? No sory... Jakby mi zabrakło kasy do poniedziałku (swoją drogą nie wiadmo czemu do poniedziałku) to za 10 zł bym kupiła: ziemniaków - 2 zł zsiadłe mleko - 4 zł (2 opakowania) jabłka 3 sztuki - 1,5 zł chleb (1/2) - 1,5 zł serek kanapkowy - 1,5 zł liche, ale najeść się można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dziwne podejście u dziewczyny jest ciężka sytuacja teraz ma męża w szpitalu jest bez zasiłku potrzebuje ona jednorazowej pomocy tak mi się wydaje. Nie sądzę żebym sama chciała informować całe forum o swojej sytuacji i podawać dane osobowe głupota! ! Wie pani co mam nawet dane osobowe jednej takiej pani która długi czas to samo na różne strony naciągała na internecie. Okazało się że ani ona ani ojciec jej dziecka nie pracują bo i po co szczycąc się na fb opisem szlachta nie pracuje.I tak naciągają. Jeżeli ktoś ma biedę to po pierwsze odpowiada na maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie juz spokoj,nie nakrecajcie sie.Ona to czyta i sie smieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawle, tym razem provo ci się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×