Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

niemoge nawet robic co lubie od zgnebienia od samic

Polecane posty

Gość gość

ciągłe odrzucanie, wychodzenie na pragnącego sexu, uczcucie że sie zabawiają i mają satysfakcje z poniżenia mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście od dawna z góry wiem, że żadna nie ma min nic do zaoferowania, dlatego odrazu cisne im, otrzymuje wzamian to że nazywaja mnie głabem i pewnie wiedzą że chcialbym sexu, pozostaje z odrzuceniem, nie spełnieniem seksualnym,, oczywiście próbowałem być taki milutki, szanujący ale łatwo sie było zorientować że to by było takie życie pod samice i pewnie doszlo by też tracenie pieniędzy na nich, zdrowia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowa samica: Gośka, Kaśka i kazda inna: nie interesujje mnie to nie kalecz jezyka polskiego piszac na tłumaczu google tak czy inaczej masz info wiedzmo brzydki jestes dlatego zadna cb nie chce wiedzma to cie robiła i cos nie pykło skoro twoja plec jest przewrotna, brzydki znaczy piekny no i mowicie ze piekny to gej ochydny jesteś lepiej więc s********j bo nie mam czasu dla cb rano cie spławiłam to teraz też NIE PISZ DO MNIE NIGDY WIECEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie nawet nie porównuje z gwałtem, bo gdyby samica mnie zgwałciła to bym pomyślał miała słabość, chciała sie wyżyć, a to powyżej to istna stała gorycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puste serce zawsze będzie się obijać tu i tam i zbierać ochłapy seksu albo zainteresowania,zakochaj się z wzajemnością to będziesz miał spełnienie w każdym znaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochać sie, pytanie w której z 3 miliardów i musiała by druga strona nie być potworem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×