Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidze slonca ONO tak k***a postarza

Polecane posty

Gość gość

ze ja cie k***a p*****le. Popatrzylem dzis na dziadka i jego nogi- moj dziadek ma 91 lat a jego skora na nogach wyglada jakby miala z 40 lat (zawsze chodzi w dlugich portkach, cale zycie) a na gebie na szyi i na rekach tam gdzie zawsze nosi krotki rekaw wyglada jakby miala faktycznie z 90 lat . W tym miejscu gdzie z reguly zaczyna sie ubranie nagle znow wyglada jakby miala z 40-50 lat. dslownie taka gladka bez zmarszczek. A tam gdzie slonce to pomarszczona, jakies przebarwienia naczynia itp. Nie chce sie zestarzec k***a i chuj. Mam cala dobe spuszczone rolety w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez k*****a nienawidze. od razu mi wychodzi setki brazowych plam na skorze,ktore zostaja na zawsze i mnie szpeca. i mam pierwsze zmarszczki . mam 20 lat. tylko ze z tymi filtrami jest problem,bo sa tluste a trzeba je ciagle reaplikowac. a starcza skora mnie brzydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na twarz nakładać trzeba filtry w kremie, z ziaji jest teraz rewelacyjny spf 50. A na co dzień wystarcza 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te wszystkie filtry , nawet spf 60 gowno daja. Czytalem artykul z USA. Dlatego trzymam rolety na dol. Te plastykowe. Cala dobe. UVA postarza a UVB odpowiada za opalanie. UVA przenika przez szybe w 80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja filtrów używam od 10 lat, dodatkowo właściwe nawodnienie organizmu. Czynią cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daja. spojrz na dite von teese czy jak jej tam.albo zadbane azjatki. daja tylko przez krotki okres,do 2h dziala np filtr 50 dziala na swoim najwyzszym poziomie przez ten czas,potem coraz gorzej. btw w polsce nie funkcjonuje filtr 60. najwyzej 50+. uva postarza,to prawda,ale sa filtry ktore maja filtr blokujacy uva 28-30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testowalam mnostwo kremow z filtrem do twarzy,ale zeby dzialaly trzeba walic ich duzo i czesto. a tluste. ziaja tez. i zostawiaja paskudne slady na ubraniach,a morda sie chamsko swieci i jest tlusta,niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś faktycznie ciężko było o krem z wysokim filtrem, zarazem nie tłusty.Obecnie wybór jest ogromny, dla cery tłustej niestety każdy krem z filtrem będzie ciężki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawiasem dodam od siebie ze nie tylko postarza,ale tez pogarsza tradzik. ja nie mam tlustej cery,ale jesli mialabym nakladac tyle kremu z filtrem ile jest wymagane pare razy dziennie, to niestety niemozliwe, bym nie byla tlusta. testowalam juz chyba z 20,apteczne tez.zaden nie podolal. jesli nie masz tlustej cery po nakladaniu tyle razy dziennie filtra,to znaczy,ze nakladasz go za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś nawiasem dodam od siebie ze nie tylko postarza,ale tez pogarsza tradzik. ja nie mam tlustej cery,ale jesli mialabym nakladac tyle kremu z filtrem ile jest wymagane pare razy dziennie, to niestety niemozliwe, bym nie byla tlusta. testowalam juz chyba z 20,apteczne tez.zaden nie podolal. jesli nie masz tlustej cery po nakladaniu tyle razy dziennie filtra,to znaczy,ze nakladasz go za malo x Nie ma potrzeby, bym musiała nakładać krem wielokrotnie. Jestem nocnym markiem:), raz wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 2h juz niestety taka 50 ma dzialanie jakby byla 25. jesli wychodzisz z domu,to niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie demonizujcie tematu, lepiej nałożyć krem jeden raz, niż wcale. A naukowcy, zawsze będą pisać, żeby nakładać grube warstwy specyfiku i jak najczęściej, bo inaczej nie pomoże{za to im płacą}.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie zaslaniam teczka albo papierem albo cos jak ide ulica . ludzie na mnie patrza a ja zaslaniam twarz przed sloncem. Ale to tez nie uchroni bo uva odbija sie od ziemii w 30% a naprzyklad od jasnych scian budynkow w 50% i leci w gebe i degraduje kolagen. Nie da sie uchronic. Te filtry spf gowno daja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady... po prostu mowia prawde. gdyby chcieli,to by mowili,ze ich super filtry sa tak boskie,ze dzialaja caly dzien z taka sama moca. ale sa zobligowani do mowienia prawdy, bo filtry musza byc dobrze przebadane ze wzgledu glownie na skore dzieci,ktora musi byc dobrze chroniona w letnich miesiacach,kiedy rodzice wykupuja te kosmetyki ze sklepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na własnej skórze przekonałam się, że działają. Wystarczy być konsekwentnym w stosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś bez przesady... po prostu mowia prawde. gdyby chcieli,to by mowili,ze ich super filtry sa tak boskie,ze dzialaja caly dzien z taka sama moca. ale sa zobligowani do mowienia prawdy, bo filtry musza byc dobrze przebadane ze wzgledu glownie na skore dzieci,ktora musi byc dobrze chroniona w letnich miesiacach,kiedy rodzice wykupuja te kosmetyki ze sklepow x Oddzielmy dwie sprawy, celowe eksponowanie ciała na promienie słoneczne, od dnia powszedniego. Przy opalaniu należy krem nakładać zgodnie z instrukcją na opakowaniu, tylko komu wtedy przeszkadza świecenie skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uva i uvb dzialaja kazdego dnia,caly czas i to, ze ktos sie posmaruje raz dziennie w dzien powszedni nie uchroni go przed atakiem uva. opalanie to juz skrajny przypadek,wgl sie tego nie powinno robic. ale filtry dzialaja zawsze tak samo. niewazne czy jest slonecznie czy nie, filtr 50 ma zawsze takie samo dzialanie przez taki sam okres czasu, potem sie psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starzenie jest wywolywane degradacja kolagenu (glownie przez UVA) ktory sie gromadzi w skorze wlasciwej i tworza sie zmarszczki. Po prostu gromadza sie produkty rozpadu kolagenu (takie jakby krotkie pociete lancuchy zebrane w stos odpadow) ktore zaburzaja kinetyke metabolizmu kolagenu i elastyny w skorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś uva i uvb dzialaja kazdego dnia,caly czas i to, ze ktos sie posmaruje raz dziennie w dzien powszedni nie uchroni go przed atakiem uva. opalanie to juz skrajny przypadek,wgl sie tego nie powinno robic. ale filtry dzialaja zawsze tak samo. niewazne czy jest slonecznie czy nie, filtr 50 ma zawsze takie samo dzialanie przez taki sam okres czasu, potem sie psuje x Co chcesz udowodnić mi tym wpisem? Warto posmarować się chociaż jeden raz, czy nie? Ja uważam, że tak. Szczególnie, kiedy nie eksponuję ciała na słońcu. A kiedy sytuacja tego wymaga, należy stosować się do instrukcji na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie,ze warto,ale nie spodziewaj sie specjalnych efektow w przyszlosci. to za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś oczywiscie,ze warto,ale nie spodziewaj sie specjalnych efektow w przyszlosci. to za malo. x Widzisz, cały czas piszę o efektach, bo już je dostrzegłam na tle równolatek. A ty ciągle swoje:). Konsekwencja jest istotna, filtrów należy używać cały rok, zimą również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przeciez wiem. a twoje rownolatki musza byc zaniedbane. ile wgl masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem stara baba. Natomiast twoje wnioski o zaniedbaniu, niczym nie poparte są mało wiarygodne. Nie podoba mi się taka ocena, przy okazji ubliżasz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara baba tzn ile? nie ublizam ci,trzymam poziom jak na to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziom forum zawsze można podnieść, wszystko zależy od użytkowników:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat? czemu tak unikasz tego pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odpowiedź stara, nie wystarcza ci? Przecież to logiczne, jestem dobrze zakonserwowaną starą babą:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×