Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidze slonca ONO tak k***a postarza

Polecane posty

Gość gość
nie,nie wystarcza. niektorzy mowia,ze stara jest kobieta po 25 r.z,inni,ze po 50,inni ze po 70. okresl sie po prostu. nie rozumiem jak mozna byc dojrzala kobieta i bac sie napisac swojego wieku. naturalna kolej rzeczy,wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest kwestia strachu, znudziło mi się odpowiadanie na pytanie "ile masz lat". Stara baba, to dobre określenie i uniknięcie ewentualnych zaczepek z męskiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezus maria ciezko napisac dwie cyferki ;D brzmisz,jakis klamala wszystkim wokol na tym forum,ile masz lat,dlatego sie boisz napisac... przeciez to smieszne. jestes anonimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy ci na tym, jakbym nie była anonimowa:). Dziwi mnie twoja postawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no po prostu jest temat i twierdzisz,ze wygladasz mlodziej niz rowniesniczki. ale zeby stwierdzic,ze filtry ci pomagaja, to musialabys byc juz dosc zaawansowanym wieku jak na kobiete. jak 20 latka pisze,ze nie ma zmarszczek to nie jest miarodajne. miarodajne by bylo,jakby kobieta 40 letnia napisala,ze wszystkie baby w rodzinie pomarszczone i znajome tez,a ona jedna wgl nie,bo raz dziennie uzywa filtra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, wystarczyło logicznie pomyśleć:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UV jest mega postarzajace. Widze po laskach ktore nalogowo opalaja sie na solarium. W wieku 20-25 wygldaja na 40..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona888
słońce jest jakie jest. Raczej się przed nim nie ukryjemy. W solarium nie wierzę, ale w filtry tak. U mnie w domu Floslek Sun Care, zarówno dla starych jak i dla dwóch małych presezek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie macie niedoborow witaminy D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×