Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stop polonizacji europy

No siema, właśnie wróciła z piwka z moimi Szwedzkimi przyjaciółmi

Polecane posty

Gość Stop polonizacji europy

Tak jak pisałam wcześniej, Szwedom zawsze rzucam jakieś anegdotki z polski i z tego, jakimi zwierzętami są polacy - śmiejąc się przy wszyscy tym do rozpuku :D A najlepsze było jak opowiadałam im o sytuacji ekonomicznej w tym waszym syfie. Jak im powiedziałam, że w polsce można legalnie wziąć niewolnika i kazać mu pracować jak w XIX wiecznym kapitalizmie za mniej niż 1 euro na godzinę bez żadnych praw pracowniczych czy ubezpieczenia po 24 godziny, to nie chcieli uwierzyć. Autentycznie widziałam na ich twarzach przerażenie, że taki III świat może być w Europie i w Unii Europejskiej. Na szczęście szybko przełamałam niezręczną sytuację niepoprawnie politycznie żarcikiem, że przecież ktoś na tym świecie musi robić za murzyna skoro murzyni nie chcą nimi być :D Ale dzisiaj zupełnie nie miałam pomysłu na anegdotkę (a wiem jak je lubią) więc pokazałam im ten słynny film jak polactwo się bije o mrożonego karpia w Lidlu :D :D :D I zamiast śmiechów znowu widzę przerażenie :-( Nie rozumieli jak można się bić o zamrożoną rybę która j***e mułem. I wtedy sobie uświadomiłam, że ja też nie rozumiem :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To n*******laj się o kiszonego śledzia. Ten to dopiero j***e :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Surströmming jest zajebisty, szczególnie po pijaku. Jest to po prostu śledź inaczej przygotowany. A karp to odpowiednik szczura -nie nadaje się do spożycia przez cywilizowane ludy. Ale polactwo jak przystało na ścierwojadów wszystko zeżrą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak twoi szwedzcy przyjaciele mieli na imię? Obstawiam Ali i Mohammed. ;) A tak w ogóle to idź sobie być idiotką gdzieś indziej. Twoje prowokacje są coraz bardziej nużące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z tego ze razem z nimi zaper... na socjal dla emigrantow tez się cieszycie? a ze wyprzedają ze swojego kraju wszystko jak w Polsce po upadku komuny? Bawi was to ze w Szwecji zaczyna być ja w PL ze ludzie na "vikariacie" musza być na telefon i nie maja prawa odmowic pracy i nie maja prawa do urlopu? O z tego tez się smiejecie ze młodzi szwedzi zaczynają mieć problemy ze znalezieniem mieszkania- calkiem jak w pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Był jeden koleś - Kurd. To zawsze on pierwszy wyskakuje z prośbą o adengdotki z waszego chlewu. Jego rodzina walczy z ISIS, bardzo się martwił swego czasu, więc mu pokazał zdjęcie polaczkowych narodowców. Teraz myśli, że ISIS jest też w polsce :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno też bawi ich niezmiernie, że dziewczynki i kobiety są gwałcone i molestowane, a szwedzcy mężczyźni nawet nie staną w ich obronie, bo tak boją się oskarżeń o rasizm. A kiedy jakiś chłopiec pochodzący z bodajże Litwy obronił koleżankę ze szkoły przed młodym Syryjczykiem i tenże biedny uchodźca pchnął go nożem w serce, to śmiali się do łez. Wypad, durna trollico, bo to już nie jest ani śmieszne, ani wkurzające, tylko zwyczajnie żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Ktoś chyba myli Szwecję z polaczkolandią. Tutaj obowiązuje Kodeks pracy, a nie wasi panowie feudalni nazywani też przez was pracodawcami :D Mieszkania są tanie, komunalne :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takiego słowa które by cie moglo opisac bo nawet zwierze nie sra do swojego gniazda. Nie wierze w twoje opowiastki ale takie zalosne pieprz... jest odrazajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Gwałcone są przez polaczków. Arabowie przy was zwierzęta to gentelmeni. Ale skąd wy możecie o tym wiedzieć skoro całe informacje o świecie bierzecie z frondy, niezależnej i innch polaczkowych mediów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stop polonizacji europy dziś tak sa tanie i komunalne ale ich brakuje już tak jak w Polsce, a kodeksu pracy w SE chyba nie dokonca jest ci znany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Ja nie sram do swojego gniazda tylko do waszego :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan czytac szwedzkiego neta- tam niczego się nie dowiesz a od samego szweda tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz na zachętę 3/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Oj polactwo, wyjeżdzacie do szwecji, nie znacie kodeksu pracy, wynajmujecie mieszkanie na wolnym rynku, dajecie się ****ać w d**e i potem macie pretensje do całego świata, że jesteście baranami. Nie podoba się? To wypad do polski karaluchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co? g....no wiesz o Szwecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Czyli co? Jednak lepsza Szwecja niż polaczkowy dobrodziej-kapitalista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
:D :D Mi też kiedyś było żal polaczków - jak wszystkich żywych zwierząt. Na szczęście przypomniałam sobie, że wy kochacie być traktowani jak podludzie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty kim jesteś, jak nie Polaczkiem na emigracji? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest polaczkiem liżącym Szwedom d...pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Wiem, też noszę polaczkowy krzyż. Ale codziennie z tym walczę. Uśmiecham się do ludzi, myję się, nie kradnę, płacę uczciwie podatki, walczę z rasizmem i homofobią. To coś czego wy polaczki nie potraficie zrobić. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzycie że autorka mieszka w Szwecji? Drukuje te wypociny z jakiejś zapyzialej dziury i po prostu marzy ze mieszka w Szwecji... no coż , marzenia nie kosztują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak... osoba na poziomie nie umieszczalaby takich tekstow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na pewno jakaś ćpunka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Mam ci wysłać polska szmato skan mojego Körkort? Nie da się bardziej człowiekowi ubliżyć niż sugerowanie, że mógłby żyć w polsce - w tym chlewie mogą żyć tylko świnie i polacy :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pracujesz w jakże postępowej i innowacyjnej firmie pt. Epicenter?? No nie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te! Autorka! A tak naprawde to jak zarabiasz na życie?Na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Połowa wpisów dotyczy zawsze sugestii jakobym zarabiała na ulicy :D :D :D Oj polactwo, polactwo... to, że wasza babcia się k****iła, wasza matka się k*****iła, wy się k*****icie, to nie znaczy, że nie da się przeżyć z innego narządu niż własna doopa :D Serio, są takie kraje w których są inne płatne zajęcia niż prostytucja. Zresztą kuhfa, co ja robię - to tak jaby tłumaczyć buszmenowi zasady savoir vivre :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Te! Autorka! A tak naprawde to jak zarabiasz na życie?Na ulicy x nauczyla się szwedzkiego i ssie ciapate pały na voluntariacie, tak zarabia na życie :-D popychadlo pewnie z emigracji marcowej, tez mam tam koleżanke humana co jak dodaje 2+2 to otwiera kalkulator :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×