Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xen

Oczy szeroko zamknięte.

Polecane posty

Ten film, za każdym razem oglądam z wielką przyjemnością. To pewnie zasługa dobrej obsady, ale w tym filmie wszystko współgra bez zarzutu. Kiedy czytam recenzję Zarębskiego, mam wrażenie że nie zrozumiał przesłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się. Niektórzy nie powinni pisać żadnych recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten film świetnie ukazuje relacje małżeńskie, fantazje ukazane w nim to tylko ewentualność wypadkowych, jakie mogą mieć miejsce, a w ogóle nie muszą. To film psychologiczny, nie erotyk, mimo że skąpany jest w erotyzmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztwór
Nie wiem, nie oglądałem i raczej nie zobaczę, bo nie bardzo mnie to obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja najbardziej lubię film: "Imperium kobiet":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy mnie coś nie obchodzi, nie odpowiadam. Komentarz nic nie wnoszący do tematu, jest goowno wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztwór
A ja, kiedy mnie coś nie obchodzi, odpowiadam. Ty także, skoro na nie wnoszący nic do tematu komentarz, odpowiadasz. Gdyby to ciebie nie obeszło, mój rzekomo bezwartościowy komentarz, nie odezwałbyś się ani słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest mój temat, dlatego odpowiedziałam tobie. Twój komentarz jest bezwartościowy, dobrze to ujęłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztwór
Napisałem RZEKOMO. A poza tym, nie jesteś w stanie wykazać, żadnych praw własności, do tego tematu. Poza tym dziwię się, że dajesz się prowokować w tak prosty sposób. Czyżby wynikało to z późnej/wczesnej pory, czy raczej z braków zasadniczych? Zaiste niepojęte jest, jakimi ścieżkami chadza umysł osoby, oglądającej z zachwytem, późne działa, niegdyś wybitnych twórców. Późne i zupełnie spóźnione. Nietrzeźwe wręcz w swojej przepełnionej pustką swobodzie opowiadania o niczym innym jak nic, czyli śmierć. Graniczy to z Norwegią, lub okolicami Laponii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Należało darować sobie ten wyraz{rzekomo}, nie zaskakuje mnie twoja rzekoma elokwencja i nabyta wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztwór
Mnie nie zaskakuje, twoja Norwegia i twój upór w komentowaniu, RZEKOMO, nieistotnych wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztwór
Wesół dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xen nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roztwór dziś Mnie nie zaskakuje, twoja Norwegia i twój upór w komentowaniu, RZEKOMO, nieistotnych wypowiedzi. x Widzisz, jako autorka tematu w pewnym sensie poczuwam się do odpowiedzialności, tym samym odpowiadam nawet na najgłupsze wpisy. A Norwegia to twój"konik"? Bo nie bardzo wiem do czego zmierzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Xen nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. ... x :), mam fan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztwór
Jak łatwo miotasz obraźliwe słowa, używając jednocześnie tej wyświechtanej "złotej myśli". Idiota, nie może nikogo, kto stoi wyżej od niego, sprowadzić do własnego poziomu, bo nie od idioty zależy, kto i na jakim poziomie się znajduje. Może to zrobić jedynie w oczach idiotów. Masz się za idiotę, na którym można dokonać operacji "sprowadzenie to poziomu idioty"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie fan ale obiektywna ocena wypowiadających się tu osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roztwór dziś Jak łatwo miotasz obraźliwe słowa, używając jednocześnie tej wyświechtanej "złotej myśli". Idiota, nie może nikogo, kto stoi wyżej od niego, sprowadzić do własnego poziomu, bo nie od idioty zależy, kto i na jakim poziomie się znajduje. Może to zrobić jedynie w oczach idiotów. Masz się za idiotę, na którym można dokonać operacji "sprowadzenie to poziomu idioty"? x Za dużo idiotów w twojej wypowiedzi, pogubiłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztwór
Ani Norwegia, ani Japonia. Ja natomiast wiem, do czego zmierzasz. I uprzedzam z góry, że nie warto buńczucznie pytać, skąd niby to wiem? Bo wiem to znikąd. Lub tego nie wiem o czym, ty pewnie wiesz, nawet gdy, tylko ci się wydaje, że nie wiesz, że wiesz, albo jakoś na odwrót. Bla, bla, bla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fubuś, jeśli to ty, to zrozumiałam. Ty myślisz inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztwór
Gubisz się od pierwszej swojej odpowiedzi. Spędzasz czas, jak mi się wydaje, zupełnie świadomie, na jałowej dyskusji z kimś, kto ciebie jedynie prowokuje. Po co? Nie lepiej to zamilknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpuść pieniaczowi ,wszedł na czyjś temat bez zaproszenia i udowadnia swoimi prostackimi wypowiedziami jaki jest mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie bulwersuję się zaczepnymi wpisami. Czasem dodają"pieprzu"do dyskusji, są wręcz potrzebne do podkręcenia tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztwór
Nie, to nie Fubuś. Fubuś ma zupełnie inny styl, którego nie jest w stanie zmienić, bo jest on emanacją właściwych tylko jemu zaburzeń. Ja mam inne zaburzenia, więc styl mam inny, norweski, albo mazowiecki. Ty masz swój zestaw zaburzeń, więc gadasz po swojemu z kimś, kto niczego nie ma do powiedzenia, ale mimo to odpowiadasz. Bez sensu, ale takie masz zaburzenia. Osoba, określająca mnie jako "pieniacza", nie zna znaczenia tego słowa. Nie spieram się o nic, nie chcę niczego osiągnąć. To ja zostałem nazwany "idiotą". Nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozśmieszyłeś mnie, noto podaj mi mój zestaw zaburzeń:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztwór
Nie mogę w tej chwili podać, bo mam takie zaburzenia, które sprawiają, że gubię spisy zaburzeń swoich i innych osób :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezłe usprawiedliwienie, jak podrobione zwolnienie z Wf-u w podstawówce:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×