Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Filipcio

oficjalnie przyznaje ze wjepalem sie w internetowa milosc

Polecane posty

Gość żdzinsiek
kochasz mię? ja ciebie też Filipcio już wiesz w co ...jestem wzruszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypiertalaj cynik ty ścierwo zasrane ! kogo to obchodzi śmierdzący grzybicą gnoju ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma ta sama spiewke, to nie milosc to zauroczenie. Zwlaszcza piertola takie frazesy wlasciciele iphonow 6 i 5. Wypiertalaj smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja internetowa miłość zaprowadziła mnie aż do urzędu stanu cywilnego. :D Nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedorobiony ciebie powinien przerżnąć autobus arabów i i powinieneś być dokarmiony do jelitowo łachu zaszczany ! giń umieraj i zdychaj parszywa wszo !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto by chciał taką kupę ścierwa jak ty cynik frajerze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie kto siedzi po tej drugiej strnie i tak pluje do monitora XD. Sapiesz gdy piszesz? :D jak pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można się pokochać przez Internet. Tak naprawdę nie wiadomo, kto siedzi po drugiej stronie - nie znasz tej osoby. X To ja, gość dziś Racja, ale w końcu od czegoś jest Skype i wideo rozmowa. Kiedy widzisz i słyszysz tę osobę, łatwiej wychwycić ewentualny fałsz. Jestem jak najbardziej za ostrożnością w kontaktach przez internet, ale i w tej ostrożności trzeba zachować umiar. Żeby czegoś fajnego nie przegapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po drugiej stronie monitora siedzi ten co cię tu jedzie jak kundla od zawsze i będzie gnębił cię puki żyje czyli JA !! ty śmieci !!, ty kupo krowiego łajna !!! ty wyskrobku z dupcygluta stworzony !!!!! SMIERC TEMU CWELOWI GWAŁCONEMU ZA DZIECKA CYNIKOWI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inaccessible89 Filipek jest na ciebie zły bo jeszcze go nie wydoopczyles , na co czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze po drugiej strnie ja monitora waszka g i pojezdzam ludzi bo jestem psem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest zaurocznie pakolski geju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waszka g tak spiewal w sercu od zawsze w sercu na zawsze bo na zawsze najwazniejsze sa wspomnienia... Prawda prawda XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipcio dziś no wiadomo, ze pokochac to sie nie pokochasz, bo jak niby zakisisz ogora? smiech.gif inaccessible89 dziś Nie musisz być wulgarny. Filipcio dziś zamknij morde ty applowski smieciu x Miałam się nie wypowiadać w Twoich tematach, ale.. oficjalnie przyznaje, że padłam ze śmiechu :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu frajer sam ze sobą pisze hehehehee co za leszcz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie że offtopuje, ale komu jeszcze przydzielicie moje konto piizdoczłapy, hmm? :) Bo według Was, moje konto należy do Pijaka, Cynica, Piwosza... Kto kolejny na liście, debile? Proponuję udać się do lekarza, bo to podchodzi pod jakieś urojenia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
inaccessible89 dziś kiedy minęło ci to zauroczenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Chociaż u mnie nie wiem co to było-Czy na pewno zauroczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Długo...A ile czasu mieliście kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×