Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Filipcio

oficjalnie przyznaje ze wjepalem sie w internetowa milosc

Polecane posty

Gość gość
wredny kurw/isz/on :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź k***a przyhamuj piętkami cwelu, bo w dalszym ciągu widzę że się pchasz w gips :D:D🖐️ Pozdrów Justysie, nowoczesną masz mamusię skoro siedzi i konwersuje z synusiem na forum :D🖐️ Je***a rodzina adamsów, tffuuu! :D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem że to jest dziwne, że laska ćpa, z wieloma opiniami miałam już styczność co do tej kwestii i wierz mi, jeśli próbowałeś mi pojechać, to ci się to nie udało :D🖐️ I lepiej przymknij dupsko, bo wpiertol możesz zebrać od mamusi, skoro Cię tak na forume namierza :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maninka
Jeśli nie wiesz, to chyba trzeba w końcu zrobić ten krok i spotkać się, co? Wtedy dowiesz się z kim piszesz i w kim się "zakochałeś". Ale ja potwierdzam zdanie innych, do zakochania jeszcze daleko, jak można się zakochać w kimś, kogo zna się jedynie z internetu. Ja kocham swojego faceta, którego poznałam w internecie, ale pokochałam go dopiero z czasem, jak nasza znajomość się systematycznie rozwijała. Zaczęliśmy od wiadomości na mydwoje, później spotkania, poznawaliśmy się, zaczęliśmy być razem i z biegiem czasu, jak coraz lepiej się poznawaliśmy, dogadywaliśmy, pojawiła się miłość. Ale dopiero wtedy, może Tobie też się uda, ale póki co, jak znacie się jedynie przez internet, to nie możesz mówić o żadnej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem retardem
zamknij dupsko applowska k***o xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×