Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

on jest zonaty

Polecane posty

Gość gość

Prawie dwa lata temu pozmaam faceta zakochalam sie w nim on muwi ze tez mnie kocha tylko slabo to pokazuje niewiem co z tym zrobic ona zone 3 dzieci powiedxialam ze chce z nim byc on odparl zebym poczekala az dzieci dorosna ze teraz niemoze ich zostawic a jak pyt co z zona odpowiada ze z nia niesypia i jej niekocha co ja mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawic go -nie badz naiwna on zony nigdy nie zostawi.Typowy scenariusz:nie kocham zony,nie sypiam z nia i ja nie zistawie bo dzieci male albo kredyt albo bogwie co!ble ble ble A prawda taka ze sypia z zona a ona nie ma pojecia o twoim istnieniu.Masz tak niskie poczucie wartosci,ze musisz siegac po ,,cudze"czytaj :zonaty! Nie stac Cie na faceta bez zobowiazan typu zona i dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rownież uważam że to nie ma przyszłości, wiem że rozstanie będzie bolało, ale pomyśl trójka małoletnich dzieci, nawet jakby on od niej odszedł (choć to niemożliwe) to ona jako matka ich wspólnych dzieci zawsze będzie w waszym życiu nie wspomne że dzieci również więc przemyśl to czy tego na pewno chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co robić? Na początek sięgnij po słownik a jak już to zrobisz to pomyśl LOGICZNIE. Facet nie sypia z żoną a skąd mają trójkę dzieci,zapewne malutkich? Sama piszesz,ze słabo się stara więc na co czekasz? Nie rozumiem tego fenomenu żonatych facetów,co w nich takiego atrakcyjnego. Może ktoś mnie oświeci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roksodebilu - nie sypia - czas teraźniejszy. Spał z nią wcześniej i stąd trójka dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec Cie OSWIECE zapewne dobrze bajeruja i szukaja zagubionych owieczek i taka w****** a taka niedowartosciowana sie cieszy ze jakis facet ja chciał.Pewnie dobrze ja rypie-ona dla niego jest odskocznia od zycia codziennego i ten facet bedzie nadal ja bajerowal bo ma sex za DARMO a prostytutki kosztuja! Jemu sie oplaca taki uklad a ona z tego ma jedno wielkie GOWNO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:53 Tłumacz takie rzeczy debilom podobnym sobie ,jesli tak jak autorka wierzysz,ze mlode malzenstwo z trojka dzieci nie uprawia seksu. Nie kocha zony ale stwierdzil to dopiero po trzecim dziecku ;-) moze sama jestes autorka,stad ten bulwers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłumacze to naiwnej autorce,ze jest wykorzystywana! Bzyka autorke i zone również to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:42 Akurat tego co ma z takiego układu facet tłumaczyć nie trzeba bo to oczywiste. Chodziło mi raczej dlaczego relacja,z góry skazana na niepowodzenie cieszy sie takim powodzeniem wśród wolnych kobiet? Poczuć się lepiej,dowartosciować cudzym misiem? Ten misio nie jest funta klakow wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zastanawiam nad wykształceniem autorki i proponowałabym powrót do podstawówki, do klas początkowych. Nie wiem, ile masz lat, ale z głową i z wartościami u Ciebie nie jest najlepiej. Co to za mężczyzna, który się Tobą zainteresował? Zapewne jest na takim samym poziomie, jak Ty, albo wykorzystuje niezbyt rozgarniętą kobietę do wyładowania swojego popędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina  Kow
tutaj znajdziesz natchnienie www czystyorganizm.pl Wierzę w Ciebie kochana bo mnie zapina żonaty i jest mi dobrze :) najbardziej lubie w tyłek jebo fujara 22 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym miec sponsora za kase i miec bynajmniej jakas korzysc z tego niz dawac za darmo zonatemu i zero przyszlosci w zwiazku z tym.A kobiet zainteresowanych zonatymi coraz wiecej,nie potrafie zrozumiec fenomenu robienia za ta ,,druga".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz rozumieć kiedy twój poziom to dawanie d**y za kasę. Kochanka robi to za darmo. Ewentualnie za paszę lub żetony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×