Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oszukani

Oszukani przez świadków jechowy

Polecane posty

Gość Oszukani

Pozwolilam bratu i bratowej mieszkać w domu za moje pieniadze. Tzn on dom zbudował ale za moje pieniadze były materiały. To wybudowanie miało mu zrekompensować mieszkanie bez płacenia mi czynszu.To był mój pomysł i moje materiały . Kiedy dom był gotowy raz ,ze bez zapytania wprowadzili sie ,choć umowa była,ze budowany jest dla mnie,kiedy urządzony był także wewnątrz będąc tam kiedyś dostałam uwagę od bratowej,ze nie jestem tam mile widziana a nastepnie brat przeczytał mi akt notarialny, ze ziemia na której stoi dom jest przepisane tylko na brata i jego żonę ale nie na mnie conwydawaloby sie oczywiste. Tak zrobili mnie swiadkowie jehowy i dziękuje im za to bo dzięki temu nie jestem w tej sekcie ale ja dziękuje za lekcje za prawie 1 milion bo tyle prawie jest dzisiaj warty dom!mój dom! Czy wie ktoś jak go odzyskac ? W końcu mieszkają tu 20 lat bez płacenia czynszu a ja nie mam nawet wstępu na podwórko.! To jest tzw miłość świadków jehowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybudowalas dom na dzialce ktora nie nalezy do Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukani
Skoro należała do mojego ojca to naturalne, ze powinna należeć do mnie tez przynajmniej ta cześć ,na której stoi dom. Bo ziemi jest tu mnóstwo i wszystko przepisał ojciec bratu i jego kobiecie- świadkom jehowy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jehowcy to niezłe cwaniaki i sekta, byle jak najdalej od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ziemia należała do twojego ojca (zakładam, że skoro piszesz "należała" to już nie żyje) i ojciec nie zostawił zapisu w testamencie w jaki sposób to podzielić to połowa działki należy do twojej matki (jeśli żyje) a reszta jest podzielona po równo między ciebie i twoje rodzeństwo. Masz jakiś akt notarialny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukani
Ziemia nalezala do ojca ale teraz nalezy do brata-ojciec zyje i ozenil sie z sistra mamy - wszyscy oni to swiadkowie j. Ojciec przepisal ziemie tylko na brata bratowa.( Nie mam aktu notarialnego) bo wg nich nie mam prawa do niczego i nigdy nie mialam. Ziemie przepisali rodzice (za naszymi plecami) na brata i jego zone a ci licza na to , ze ja i reszta rodzenstwa uwaga:- (tez dawno temu wyzwolili sie z sekty) -,albo dostaniemy altschaimer albo nie upomnimy sie o nic ! To dziwne, ze ta obca w sumie bratowa i jej krewni(s.J) najbardziej tam decyduja.Moja mama(byla w sekcie) ale za zycia czula sie jak niechciany najemca -tak nieprzyjemna byla ta bratowa,ktora decydowala o wszystkim! Dom jest zbudowany przez nich ale wylacznie za moje pieniadze nawet okna sa za moje pieniadze i wiekszosc mebli.Mam nawet list od brata,z lat 90 -siatych w ktorym tak pisze : "wyjalem wszystkie pieniadze z twojego konta i kupilem wszystkie materialy pod budowe domu."Pozwolilam mu dysponowac kontem bo armagedon tuz tuz a oni nigdy ponoc "nie kradna" .Bank twierdzi, ze nie ma juz w archiwach tego konta bo konto lezy w dok tylko 5 lat. Dom mial byc dla mnie wybudowany ale pozwolilam im mieszkac za darmo do momentu sprzeczki- w tedy brat w 2006 roku przeczytal mi akt notarialny( do tej pory pozwalal sobie jednak pomagac i nic o akcie nawet nie wspominal aby te pomoc za darmo dostawac)! Bral rowniez moj czynsz do wlasnej kieszeni za moje mieszkanie, ktore pozwalalam mu administrowac a administrowal tak, ze np z kuchni w mieszkaniu zniknal blat a wstawil w innym kolorze i zupelnie nie pasuje i to bez zapytania! W 2008 odebralam mu dostep do pieniedzy i administracji mieszkania,gdzie nic nie robil. Z aktu wynika , ze dom i ziemia jest przepisana na niego i zone a bratowa dolozyla, ze: "nie jestem tu mile widziana" jesli nie zachowuje sie jak gosc!!! a przeciez wiedziala ,iz umowa ustna byla miedzy nimi a mna w 1995 r :, ze buduja ale dla mnie! i mogli nawet wynajmowac i brac sobie czynsz jako rekompensate za wybudowanie a wczesniej finansowalam im rowniez rozbudowe domu rodzicow , gdzie mieszkali za darmo . W latach 90 -siatych, bylo to mnostwo pieniedzy i mozna bylo zamiast w nich zainwestowac w ziemie, gdyby nie manipulacja sekty, ze swiadkowie j. nigdy nie kradna a zaraz bedzie i tak armagedon i nie wolno myslec materialistycznie! Oni jednak sie wprowadzili bez zapytania i od tej chwili ja tam bylam gosciem.Malo tego moj brat powiedzial do moich najemcow "moja siostra ma swira na tle nieruchomosci" Pytam sie to po co im moja nieruchomosc! skoro sa tacy"normalni!" a lada chwila bedzie armagedon i beda mogli wziac sobie nieruchomosci, ktorych zostaniea mnostwo po ludziach , ktorzy zostana zgladzeni w armagedonie! Armagedon nie przyszedl w 2000 r. a ja mieszkam skromnie z sasiadami, ktorzy halasuja i musze zaiwaniac na chleb i wode od rana do wieczora do emerytury podczas gdy moj brat mieszka sobie w ciszy, glosi za darmo dla siedmiu pasibrzuchow w Rolexach z Broklynu i nie specjalnie pracuje poza jakimis czarnymi pracami ,ktore ma dorywczo a wynajmuje sobie dodatkowo dwa mieszkania w willi ojca - czyli moim domu rodzinnym, do ktorego nie mam wstepu! bo nie trzymam z sekta! Uwaga wszyscy wolno myslacy -wolni od sekt! : ! nie robic zadnych interesow!! ze swiadkami jechowy, krewnymi i rodzina bo ci wymagaja szczegolnie dokladnego!! aktu notarialnego! Mialam jeszcze inny przypadek gdy S. J (moi najemcy z 2- ka dzieci)nie zaplacili czynszu przez 8 miesiecy, choc codziennie pisali e maile. Na koniec jeszcze ukradli ostatni czynsz. s j doradzil mi moj brat wlasnie .Nie wszyscy s.j kradna ale dzieki tym oszustom totalnie wyzwolilam sie z sekty! i to ja nie chce miec z nimi kontaktu! choc oni mysla, ze to oni zpelniaja przykazanie boze aby nie kontaktowac sie z niewiernymi! ale po co? no wlasnie bo tacy jak ja mogliby za duzo im powiedziec poniewaz juz przejrzeli na oczy! oprocz mnie mam jeszcze 5 -cioro rodzenstwa, ktorzy wyprowadzili sie dawno temu z domu rodzinnego.Tez nic nie dostana jesli nic z tym nie zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równie dobrze mogłaś zlecić budowę na Księżycu,tylko w tym przypadku chociaż byłabyś popularna.Czy ktoś jest z takiej lub innej religii,nie ma znaczenia,miałaś gest finansować budowę to twoja sprawa,łatwowierność nie popłaca!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukani
Albo jest pan z tej sekty albo niech pan pisze na temat! Mowie, ze sekta okradla mnie mowiac ze nie kradna! A na ksiezycu niech pan sam sie buduje albo zleci budowe swiadkom jehowy i jesli nie ma pan rozwiazania to niech pan sie doedukuje na temat sekt!i niech pan nie kradnie ludziom czasu nierealnym bablaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukani
co niestety! jest pan prawnikiem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pyskuj ludziom szmaciaro!!! Ludzie prawde pisza wiec zamknij ryj! Nic tam ci sie nie nalezy bo ojciec wszystko zapisal bratu - trzeba bylo myslec i nie stawiac domu na cudzej dzialce - a teraz morda w kubel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zwróć się do dobrego prawnika, bo tutaj naiwnych nie lubią, a porad prawnych udzielać nie ma komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jest głupi to zawsze straci. Katolicy by cię nie oszukali? Muzułmanie też pewnie nie? Co to ma wspólnego z religią. Ludzie to chu... i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Marsie są jeszcze wolne działki-tanio,piękne widoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde mówią że najlepiej na nieruchomościach inwestować po ile te działki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiam 3 sztuki na Marsie. Kolega zainwestuje środki, ja dam działki i zbuduję za jego kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jeszcze tylko dwie,ty budujesz i dostajesz jedną na własność,tylko prześlij zaświadczenie z NAS&CKA że nie masz lęku kosmicznego,bo ktoś nadzorować musi budowle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nadzoru budowlanego mam znajomego Marsjanina, tylko tubylcy maja uprawnienia do nadzoru budowlanego, w końcu to Mars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukani
Szmaciarzu polski o plantach p********z i piszesz ,ze to prawda! taka sama jak w waszych salach królestwa. Nie p*****l tylko weź sie za głoszenie. Złodzieju! Na dodatek obrazasz sam siebie bo masz zepsute zeby i nie stać cię nawet na mieszkanie! Dziad perdolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukani
Dziadu !nie stać cię na jedzenie ani na lecżenie zebow nie posiadasz mieszkania nigdzie ni byłeś bo nie masz za co jechać . Rad o marsie i innych planetach udzielaj swoim świadkom jehowy i nie n*******laj ,ze od religii nie zależy tylko od ludzi ! Ta sekta twierdzi ,ze jest sprawiedliwa a nasmiewac sie z kogoś kto podstępnie został ograbiony przez sekte świadczy o tym, ze sam jesteś jednym z nich dlatego sam zamknij swoją nieczysta mordę i zajmij sie czytaniem Biblii, bo nic innego nie potrafisz sekciarzu! Informacja jak zachowują sie s,j jest dla uczciwych ludzi a nie pacanow z sekty s j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukani
Nie głupi tylko zmanipulowany przez sekte swiadkow jehowy, głupi sam jesteś bo zamiast sie edukowac piszesz nie na temat. Poczytaj w co inwestują swiadkowie jehowy np. U nich liczy sie tylko kasa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoszukani
Od kiedy to ludzie znają prawdę naiwny ,bezzebny szmaciarzu! Apropo szmaciarzy to oni ratują resztki tego środowiska glupcze więc wara ci od kpin z ludzi, którzy nie wyrządzają nikomu krzywdy bo sam nie masz kasy na zeby ani na mieszkanie a pewno zatruwasz środowisko czym tylko możesz np starym , rakotworczym ,cuchnacym trucizna autem a gdyby nawet było nowe to tez jesteś hamem i zerem i najprawdopodobniej świadkiem jehowy czyli złodziejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoszukani
Nic mi sie nie należy? Należy mi sie tzw prawo do zachowują pachnie nawet jeśli jehowi i tacy jak ty ukradli to co jest moje tylko, ze nie wiesz. Pachnie,ze gdybym miała z nimi do czynienia ukradli by drugie tyle ! A więc to była cena aby ich sie pozbyć i wara ci ode mnie dziadu! Złośliwy Złodzieju czasu! Tchorzu bo nie masz nawet imienia ale swiadkowie j są z tego znani.ty jesteś jednym z nich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukani
Tylko zakład zamknięty może ci pomóc biedna ,naiwna istoto finansująca komuś dom a następnie mająca pretensje do całego świata i marsjan,idź się leczyć!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak katolicy oszukują to tez swiadkowie . Nie ma tak ze swiadkowie sa idealnie. Logiczne jest ze nie masz prawa do tego domu . Nie trzeba byc prawnikiem zeby to wiedziec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma cos z deklem ;) Przyznajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwniara Swiadkowie fanatycznie wielbią Boga a ludzi maja gdzies. Nie wiedzialas o tym. Robia wszystkie zle rzeczy takie jak katolicy. Różnią sie jedynie tym ze sa fanatykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznajemy ,ma z dekielem problem. Cytat; Należy mi sie tzw prawo do zachowują pachnie nawet jeśli jehowi i tacy jak ty ukradli to co jest moje tylko, ze nie wiesz. Pachnie,ze gdybym miała z nimi do czynienia ukradli by drugie tyle ! Coś jej pachnie,tylko nie wie co. A jeśli piszesz że coś ci ukradłem,to ostrzegam bo możesz stracić więcej niż c***achnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza oferta kredytowa Nasze pola interwencji: * Kredyt mieszkaniowy * Pożyczka hipoteczna * Pożyczka inwestycyjna * Pożyczka samochodowa * Dług konsolidacyjny * Odkupienie kredytu * Pożyczka osobista Masz bankowości i nie masz pożytku dla banków lub tym lepiej masz projekt i potrzebę finansowania. Jeśli są Państwo uczciwi, nasz bank zrobi to za Ciebie, gdy dokumenty zostaną uaktualnione w ciągu 72 godzin. Kontakt: combaluziermichelpierre@gmail.com Tel: (+33) 0789719263 Faks: (+33) 0890201553

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×