Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oto ranking top 5 mitomanów kafeterii z ich psychoanalizą.

Polecane posty

Gość gość

Panie i panowie, przedstawiam wam 5 największych mitomanów kafe: Miejsce 5- Noxelia - ostatnimi czasy sygnująca się nickiem Mizantropia( zapewne ze względu na uraz do ludzi, którzy nie kupują jej rzekomego sznytu artystycznego). Wyparła fakt bycia napieprzaną z półobrotu przez swojego, równie spasionego knura Wita i utrzymuje ku uciesze całej kafeteryjnej świty, że związek ich pełen jest miłości i ognistej namiętności. Miejsce 4- Man of the Moon- O jego podbojach, zasobności i podróżach ostatnio coś ucichło( może skończył mu się arsenał mało kreatywnych kłamstw), czasem podejrzewałem, że jest zwyczajnym przygłupim nuworyszem rozpieszczonym przez starych, ale obecnie widzę już tylko wiejskiego chłopaka, nieuciekającego się do konstrukcji werbalnych, złożonych z więcej niż kilku wyrazów na krzyż. Miejsce 3 - Brunetos - Pozujący na zdobywcę niewieścich serc i ogiera, czego mizerny efekt tłumaczy sobie niezrozumieniem przez interlokutorów na forum, nie tyle śmiesznym co wręcz żałosnym dowodem na jego uwodzicielski sznyt mają być zdjęcia z jakąś rozkładającą się już blondyną, solarą, której to twarz ocenzurowana ma być rzekomo z powodu anonimowości, a w istocie z powodu niewyobrażalnej wręcz szpetoty( jego własna też) Miejsce 2- Przemek- Chłopak całkowicie pogrążony już w świecie fikcji, która powoli zaciera mu obraz rzeczywistości, jednak bywa na tyle przytomny, by powracać świadomością do swojej sytuacji, chłopak wymyśla raz za razem historyjki o swoich finansowych przedsięwzięciach, które mają być substytutem prawdziwego sukcesu i przynieść namiastkę aprobaty tutejszych, co bardziej naiwnych dyskutantów. Zaszczytne miejsce 1- Misio 1 - Tego już chyba nie muszę opisywać, ale z racji, że mnie korci pokuszę się o małą analizę. Arcymitoman, który wykreował swój wizerunek od podstaw, jako niezakompleksionego, pogodzonego ze sobą rycerza, obrońcę, co ma niestety jedynie skompensować zakompleksienie, które jest aż nad wyraz widoczne i dobija się przez cienką, pękającą ścianę pozorów, w postaci wylewów niezbyt celnych ripost na posty każdego, kto ku jego uldze nie możesz wejść w rolę ucieśnionej, godnej obrony rycerza persony, jako, iż to nie leczyło dość dobrze jego niskiego poczucia własnej wartości doszedł do tego, że zaczął zmyślać o swoich meetingach ze znanymi personami, modelkami, misskami, politykami, podbojach i przygodach, a koniec końców podszywać się pod swoje fanki na forum, co pierwej budziło rozbawienie( niejednokrotnie aż do łez), a obecnie już tylko politowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, z******te :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, o misiu one nie trzeba już nic dodawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałem, że będzie jeden dzień, w którym nikt o mnie tematu nie założy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co Ci chodzi misio, przecież ty lubisz jak się o tobie rozpisują, bo tylko to ci w życiu pozostało. Uwaga kafeteriuszy. Zapewne nieprzypadkowo tu zajrzałeś. Poczułeś się wywołany do odpowiedzi, jak zobaczyłeś słowo "mitomanów" w tytule. Nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Ale o co Ci chodzi misio, przecież ty lubisz jak się o tobie rozpisują, bo tylko to ci w życiu pozostało. Uwaga kafeteriuszy. Zapewne nieprzypadkowo tu zajrzałeś. Poczułeś się wywołany do odpowiedzi, jak zobaczyłeś słowo "mitomanów" w tytule. Nie?<<< x W odróżnieniu od głównych postaci tego forum, ja NIE LUBIĘ, GDY O MNIE PISZĄ. x Bywam tu, bo sam lubię pisać :). x Gdy muszę leżeć, sprawia mi też przyjemność, możność słusznego nawrzeszczenia lub wyśmiania jakiegoś kretyna :P. x Nie chcę być ważny dla wielu. x Chciałbym być ważny dla jakiejś pulchnej Śnieżynki :), która samotnie spędza wieczory i z nudów, a częściowo braku towarzystwa, na to forum zagląda :). To jedyna osoba, której zainteresowanie na tym forum chciałbym sobie zaskarbić :) . x Reszta jest mi obojętna :). x W życiu mam jeszcze inne "przyjemności" :), oprócz pisania na Kafe :P i mam nadzieję, że z czasem będę mógł znowu pracować z mądrymi ludźmi :), zamiast wysłuchiwać szczekania kundelków, Pancernemu baranowi podobnych :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchna śniezynka
Słabe, nawet jak na gimba.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio, na serio jesteś tak głupi, żeby podszywać się w tym samym temacie pod swoją wypowiedzią? O k*rwaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchna śniezynka
Wiedziałam, że to napiszesz.;) Bierzesz się za "psychoanalizy", a można tobą posterować jak małym dzieckiem. Poproszę jeszcze o moją "psychoanalizę", a w międzyczasie ja napiszę twoją.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemek to już chyba wierzy w to co tu pisze. Taka ucieczka od beznadziejnej rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok :P. x Chciałbym zostać zasypany LAWINĄ CZUŁOŚCI przez pulchną śnieżynkę :) :) :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posterować to można sobie własnymi majtkami ;) Misio ty stary capie i mitomanie żałosny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ci daje sporządzanie idiotycznych rankingów i amatorska psychoanaliza wyłącznie na podstawie głupich postów z forum?Odpowiedz,jeśli potrafisz:-oTo wynika z kompleksów i nadmiaru wolnego czasu,prawda?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta idą,okna myć,sprzątać,nie macie co robić darmozjady:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O,nikt nic nie napisał;-)grzeczne dzieci,sprzątajcie dalej,bo Mikołaj rózgę przyniesie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio 1, przecież ty sam należysz do czołówki idiotów i spamerów na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczka szarika
Zgadzam się z autorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien być ranking TOP 10. Zdecydowanie brakuje mi tu jeszcze. kilku nicków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brakuje Hisola i Smakosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×