Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wszamysza

Pamiętacie figurki bobasków z lat 90tych?

Polecane posty

Gość wszamysza

Pamiętacie bobaski, które się kupowało w kiosku w torebkach, nie wiedząc jaki jest w środku? (Były cieliste, później chyba pomarańczowe, fioletowe i jakieś jeszcze) Czy "szał na bobaski", podobnie jak na karteczki, był w całej Polsce? Pamiętacie które dokładnie to były lata? I może ktoś ma jakieś zdjęcie? Bardzo bym chciała sobie przypomnieć i komuś pokazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssss34
na bobaski czy raczej na trole? z bujna czupryna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsdj
ja pamietam w szkolnym sklepiku byly takie malutkie bobaski jasno różowe mam do dzis jednego;p bylo to w roku 1997:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem,ze smieszne ale prawdziwe
oo tych bobasków to ja mam całą półkę :D ale nie pamiętam skąd one są :) ale pamiętam,że były takie trolle z długimi włosami kolorowymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trole tez były ale mnie chodzi o bobaski :) " wiem,ze smieszne ale prawdziwe" - czy mogłabyś zobić zdjęcie swoim bobaskom i mi przesłać? agnesss.r@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobasek pamietam
pamietam takie bobaski. To moglo byc pod koniec lat 90.. w sklepie jak kupowalam gume do zycia taka za kilka groszy to zawsze dostawalam tego bobasa gratis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobasek pamietam
zuuuuuuuucia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbowiec
Ciekawe ile są warte teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemary 6 6 6
kiedys znalazłam to w domu i zdziwiłam sie ze kiedys mi sie podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PILNE pomocy
Hej proszę pomóżcie muszę kupić trolla o których tu wspominałyście czy wiecie gdzie teraz można? na allegro praktycznie nie ma w necie nie mogę znaleźć a potrzebuje bardzo, bardzo.... ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdbhd
Czekaj... bo teraz to za późno, nie znajdę kabla do przerzucenia zdjęcia do netu... Napisz do mnie na pat_pom@o2.pl, cyknę jutro zdjęcie małych laleczek mojego dziecka i ci prześlę. Tylko musisz mi przypomnieć. To są laleczki z tamtych lat i może właśnie te o które pytasz (nie wiem, nie byłam wtedy dzieckiem). Są małe, na jakieś 3,5 cm, z tułowiami w kolorze żółtym, różowym, błękitnym i fioletowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×