Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polacy mnie rozczarowali

Polecane posty

Gość gość

Ludzie głosujący na Dudę mnie rozczarowali, Polska upada nie wierzę Dudzie i w te idee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna przyszłośc' idzie,nie chcę takiego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
zobaczysz że za 5 lat sam/a na niego zagłosujesz :) Duda będzie dobrym prezydentem a Kukiz wspaniałym premierem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką niby idee prezentował Duda? To samo Komor, czy ten gość ma jakieś poglądy? No chyba że obiecywanie rozdawnictwa na przeróżne sposoby podciągacie pod bliżej nieokreśloną idee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę Dudzie i nie uwierzę, będzie tak samo, Kukiz zostanie posłem, na premiera nie nadaje się, nie karmię się złudzeniami, zbyt dużo przeżyłam , znam takich ludzi, jestemk ostrożna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet przez pięc' lat nic nie zrobi, nie poradzi sobie, pewnośc' go zgubi Wałęsa też jest wierzący, przyznał się dzisiaj ,że nie był w porządku , pewnośc' i pycha go zgubiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też Dudzie nie wierze i obawiam się że rozłoży gospodarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja naiwność nie ma granic, bo mimo wszystko wierzyłam, że jesteśmy bardziej racjonalnym narodem i bardziej zależy nam na budowaniu niż na niszczeniu tego, co już udało nam się osiągnąć. Najbardziej dziwią mnie wybory ludzi młodych, których - w odróżnieniu do różnych moherowych babć - można było podejrzewać, że zależy im na nowoczesnym kraju i nie dadzą się tak łatwo zmanipulować obiecywaniem gruszek na wierzbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje rozczarownie jest wstrząsające. tak sie przejęłam, że dziś już nie zasnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaki sposób rozłoży gospodarkę.Chyba rząd do jesieni a zrzuci na prezydenta,czyli w normalny sposób jak dotychczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko złodzieje głosują na Partie Otbytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy naprawdę nie wiecie co się dzieje?Może zacznijcie oglądać telewizję niezależną.Afera za aferą afery pogania.Przypominacie te osoby,które kiedyś biegały po ulicach z płaczem i krzyczały,,towarzysz Stalin umarł,,.Lubicie być okłamywani czy bierzecie w tym wszystkim udział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gospodarke rozłoży mlody swietnie wyksztalcony gość a nie rozłożyl mgr gajowy mistrz gaf.To rozumowanie leminga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozłoży gospodarke chociażby tym że będziemy mieli nowe rzesze emerytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie pokazali w tv,,Republika,,tekst zrozpaczonej pani z uniwerku w którym pisze,ze trzeba poświęcić jeszcze jeden samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani doktor z Uniwerku wrocławskiego.Nazwiska nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20:00 ,,nie był w porządku?,,Stolarzem jesteś,że z belki robisz źdżbło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli walczą z Komuchami to Pis nie jest lekarstwem na chorobę. Nie znają się na gospodarce, roztrzasaja publicznie nieistotne spory. Polityka powinna być niezauwazalna dla obyepwatel a pamiętacie jakie szopki odstawiali. Co z tego ze są rzekomo uczciwi. Ta uczciwość jest patologiczna. To tak jakby w fabryce która daje prace i przynosi państwu setki milionów dochodu ukarali złodzieja który ukradł 2000 zamykając cala fabrykę. Komuchy muszą umrzeć, nie ma na to rady. Taki był układ, oddają władze ale nie ponoszą kary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komuchy to kto bo nie Komorowski który walczył o wolną Polske może Duda to przecież socjalista tylko socjal rozdaje jeżeli Duda to się zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:24 A jak teraz Ci mówią,że będziesz pracować do 67 a potem zrobią Ci 75 to ciekawe czy będziesz zadowolony gościu.A zrobią bo nie mają dna.Zakładają konta za granicą,mają banki itd.Wszystko z Twojej emerytury.Obudź się i oprzytomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znają się. Za ich rządów wzrost wynosił 6, 5% I bylo najwięcej inwestycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Dudzie i nie chcę go, będzie bieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był układ. Poszli na na uklad z komunistami zgodzili się na ich warunki. Bo w przeciwnym razie jeszcze wiele lat by rządzili i doprowadzili do skrajnego bankructwa kraju. PZPR oddal władze tylko pod warunkami. Jesteśmy zabezpieczeni do końca. A ci którzy poszli na ten układ, Michnik , Wałęsa, Kuroń i inni musieli się zgodzić na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezydent musi powiedziec: pomozecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znają się. Hamowali inwestycje, stocznie upadły przez ich socjalistyczne myślenie. Udowodnili to teraz z tymi helikopterami dla wojska. Chcieli żeby MON zakupiło helikoptery nieprzetestowane, nie spelniajace warunków technicznych tylko dlatego ze są z Polskich fabryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś [20:41 przecież ten kraj który d dawna ma biło nowe długi Tylko oszuści urzedasy i złodzieje głosowały na żyrandol a!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych co walczyli o wolną Polskę zostawiono na głodowych emeryturach.A kto był internowany?Sam Wałęsa przyznał się,że ośrodek wypoczynkowy,że wódeczka,słodycze itd.U swoich byłPoczytaj,dowiedz się prawdy.Jak postąpiono z Walentynowicz,Gwiazdą albo Popiełuszką?Wiesz?Byłam wtedy w liceum to pamiętam nazwiska tych którzy prawdziwie walczyli.I nikt z nich nie dostał żadnego stanowiską.Dlaczego?Albo następne pytanie kto chronił zabójców Popiełuszki?Wypuścili stek kłamliwych biografii a wy wyjdziecie na głupków tak jak kiedyś ja wierząc Wałęsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wśród PiS tez są oszuści i zlodzieje. Nie lodzcie się. Pis nie jest alternatywą dla PO. Musi się wyklarowac nowa klasa rządząca. To muszą być ekonomiści i fachowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×