Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oladsadsadsa

Policjant 997 uśmiechnął się do mnie i puścił mi oczko. Czy mu się podobam ?

Polecane posty

Jechałam z koleżanką na rowerze, młody przystojny policjant nas wyprzedził, odwrócił się uśmiechnął i powiedział ,, dalej dalej dziewczyny pod górę" , puścił nam oczko i pojechał dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciał cię zaliczyć facetom chodzi tylko o zaliczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i pojechał dalej " - Czy mu się podobam ? - Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posiadajacy dziewczynę dziś takie dziewczyny są nie mądre bo wiele by straciły on jest bardzo przystojny i miły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oladsadsadsa dziś oczywiście żartuje każdy ma prawo do swojego gustu :-) , ale nie każdy gust jest dobry , ale to dobrze, mam mniejszą konkurencję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posiadajacy dziewczynę dziś to że ładny nie ale jeśli ktoś stara się być dobrym człowiekiem cały czas, też dzięki temu że jest miły to jest to powód do lubienia go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skupiamy się głównie na motywacjach w formie zdjęć, czyż nie? A co z cytatami? Przecież słowa są równie determinujące - o ile nie nawet bardziej! W związku z powyższym przedstawiam wam listę dwudziestu cytatów, które motywują zarówno do aktywności fizycznej, jak i do walki o własne marzenia. 1. ! Przeciwności losu powodują, że jedni się załamują, a inni łamią rekordy. 2. Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać. 3. Nie pozwól by to, czego nie możesz zrobić, miało wpływ na to, co możesz zrobić. 4. "Brak wiary powoduje, że ludzie boją się przekraczać swoje granice, a ja uwierzyłem w siebie." - Muhammad Ali 5. Jedynym miejscem, w którym sukces (success) pojawia się wcześniej niż praca (work) jest słownik*. 6. Gdy na twojej drodze pojawi się wiele przeszkód, nie pozwól byś ty sam był jedną z nich. 7. Ludzie mogą wątpić w to co mówisz, ale uwierzą w to co robisz. 8. ! "Jeżeli przynajmniej śnisz, żeby mnie pokonać, lepiej, żebyś się obudził i przeprosił" - Muhammad Ali 9. Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć. 10. Padłem. Nikt nie podał ręki. Sam wstanę... silniejszy. 11. ! Płacz na treningu , śmiej się podczas walki. 12. Ten, kto pokonuje innych, jest silny. Ten, kto pokonuje siebie, jest potężny. 13. Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości 14. ! Gdy ty nie ćwiczysz, ktoś inny trenuje aby skopać Ci d**ę 15. Nigdy nie przegrywasz gdy walczysz... przegrywasz, gdy przestajesz walczyć 16. Nieważne, że upadłeś, ważne żebyś coś podniósł wstając 17. ! Aby osiągnąć rzeczy których dotąd nie osiągnąłeś, musisz zacząć robić rzeczy których dotąd nie robiłeś 18. Mierzy się ponad cel, żeby trafić do celu 19. "3/4 życia spędziłem na siłowni, resztę zmarnowałem" - Bruce Lee 20. Najlepszy czas na działanie jest teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobasz mu się :-) policjanci to ciacha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szoruj krocze na kolejne spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy faceta policjanta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak mieszkałam w Krakowie to panowie policjanci chcieli mnie podwieźć wieczorowa porą do domu ale jakoś się ,,nie podniecam,, tym faktem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×