Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polki to porażka!

Polecane posty

Gość gość
To nie mój tekst. Tylko go wrzuciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lubicie Polki? Ja nie za bardzo" Tutaj skończyłem czytać. :classic_cool: Lubie bardzo i nie mam zamiaru czytać bełkotu kolejnego z****-fantasty, prawdopodobnie pravika który jak sądzę niedawno założył sobie blog i próbuję wylać tam swoją zbierająca się przez lata frustrację. Masz problem z kobietami, nie Polkami, tylko kobietami! Próbujesz rozpętać kolejną wojenkę, a nawet tekstu sformatować nie potrafisz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat się zgadzam, dlatego to wrzuciłem. Nie ma porównanie Polek np. do Czeszek. Czeszki lubią seks i same cię ciągną do łóżka a Polki uważają się niewiadomo co i jeszcze każą sobie płacić za seks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopski zakalec jesteś, dużo gadasz i tylko dziąsłami potrafisz młócić bo żadna cie nie chce i nie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latynoski sa piekne? A gdzie te piekne widzial? Na miss univers? Niech wpada do meksyku. Podobnie jak latynosi! To najczesciej metysi z indianskimi rysami twarzy. Skad te stereotypy? Wcale nie uwazam, zeby polki byly takie piekne, jak sie mowi. Bedac za granica slyszalem tylko, ze slowianki slyna z czystej kobiecej urody, nigdy strice polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczylam na przedszkolu. Jezyk 4 letniego dziecka mowi wiele o jego rodzinie. Nie czuje sie tekstem urazona, miama nadzieje ze bedzie chociaz zabawny. Tego sie nie da czytac bo jest fatalnie napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe. Jakiś frustrat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×