Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poznałem dziewczynę, ale mam wątpliwości.

Polecane posty

Gość gość

Poznałem dziewczynę, ma 21 lat. Super mam się gada, ale razi mnie w niej kilka rzeczy. W tamtym roku skończyła szkołę ale nie zdała matury . I nawet nie chodzi o to że nie zdała ale o to że od tamtego czasu nic nie robi. Nie pracuje . Ma prawie 22 lata i utrzymują ja rodzice. Niewiem czy sobie zawracać nią głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie chce wyjść szybko za mąż żeby ktoś przejął obowiązek jej utrzymania hehe nie lubię takich lasek które tylko liczą na kogoś a same nie chcą zarabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłabym z tępakiem co nie zdał matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze po prostu ja zapytaj jakie ma plany na przyszlosc, moze jej sie noga podwinela , zestresowala sie czy cos i nie zdala. Ale napewno zapytaj ja czy ma jakies plany i zobaczysz czy to kobieta ktora mysli jakos powaznie o zyciu czy raczej nie. Pomoz jej i ja moze uswiadom ze 22 lata to juz czas zeby zaczac robic cokolwiek w zyciu zeby do czegos dojsc, to ostatni dzwonek. I polecam jej jakas pracze dorywcza gdzieklwiek, wkoncu czemu ja ma ktos utrzymywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ważne.Jak była w UK to daj sobie z nią spokój bo może mieć syfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem koniec roku szkolnego jest w czerwcu a mamy luty czyli dziewczyna przez 8 miesięcy nie znalazła pracy więc albo jest życiową sierota albo patentowanym leniem. Ja skończyłam szkole w czerwcu a w październiku poszłam na studia ale już od sierpnia pracuje a nie mamo tato dajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×