Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polski pracodawca

Prawda jest taka, że w Polsce nie ma bezrobocia tylko polacy są leniwi

Polecane posty

Gość Polski pracodawca

Prawda jest taka, że polaczkom się w doopach poprzewracało. Ostatnio oferowałem pracę. Dobra praca, dobre warunki - 1500zł za ok 200 godzin w miesiącu. To przyszło takich paru leserów i zaczęli jęczeć, że przecież palety to powinno sie widlakiem albo chociaż paleciakiem przestawiać, a nie tony ręcznie w parę osób. Faktycznie paleciak się zepsuł i szkoda mi było za nowy płacić, ale przecież nie płacę im za zbijanie bąków. Po paru dniach jeden zaczął symulować, że mu niby dysk wypadł i teraz o ode mnie chce, żebym mu opłacił leczenie - a przecież nie zatrudniłem go legalnie przy gigantycznych w polsce podatkach legalnie tylko na czarnucha jak wszyscy - niech se sam na NFZ płaci. Roszczeniowe polskie pasożyty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale głąb. Wychodzę z tematu. Szkoda czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałabym 0/10... Ale w Polsce są takie Wieśki-bezmesmeny, granatem od pługa oderwane buractwo, złodzieje i oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mu się pracować to wypad i niech szuka frajera pracodawcy. My nie będziemy za was ryć. To wy robole macie na nas pracować. Na szczęście jest was aż za dużo i mamy w kim wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mu się pracować to wypad i niech szuka frajera pracodawcy. My nie będziemy za was ryć. To wy robole macie na nas pracować. Na szczęście jest was aż za dużo i mamy w kim wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pracodawca
Dać to ja ci mogę 1500zł - jak będziesz ładnie pracować i mieć silny kręgosłup. To się nazywa optymalizacja kosztów co jest zdrowego podstawą kapitalizmu. I tak wydaje mi się, że płacę za dużo jak na tak mało wymagająca pracę Nie podoba się? To se załóż własną firmę roszczeniowcu :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gownozjad. Paleciak się zepsuł... o Boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pracodawca
No to samo tym gównozjadom powiedziałem - jeszcze powiedziałem że jak się nie podoba to mogą kupić nowy ze swojej pensji. Kiedyś nie było paleciaków i ludzie jakoś żyli. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski pracodawca dziś Dać to ja ci mogę 1500zł - jak będziesz ładnie pracować i mieć silny kręgosłup. To się nazywa optymalizacja kosztów co jest zdrowego podstawą kapitalizmu. I tak wydaje mi się, że płacę za dużo jak na tak mało wymagająca pracę Nie podoba się? To se załóż własną firmę roszczeniowcu smiech.gif x gadasz sam ze sobą urzędasie pyerdolony już w 4 topiku :-D przedsiebiorca :-D wy z tego KODu to albo przedsiębiorcy albo informatycy a prawda taka że albo urzędas albo call-center ps. tabliczki mnożenia się naucz wsiowy tłuku z Pacanowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pracodawca
Jaki KOD lewacki pajacu? U mnie w gminie wszyscy swojaki - z PIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRACODAWCO! A TY CHCIAŁBYŚ ZAPIERTALAĆ ZA NĘDZNE 1500?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak utrzymać rodzinę za taką ogromną kwotę 1500?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pracodawca
1500 zł to ja w weekend w restauracjach wydaję :D A czy ja zmuszam kogoś do pracy? Nie podoba się to niech się zwolni albo założy własną firmę. To my pracodawcy jesteśmy solą tej ziemi, to my jesteśmy gnębieni przez największe na świecie podatki i kontrole. A wy chcecie żebyśmy jeszcze płacili pracownikom - w dodatku tak leniwym jak polacy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo widzisz ty jesteś prostakiem , takim co mu słoma z butow wychodzi i dlatego tak rozumujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się ze inspekcji pracy nie zawolali na ciebie ,musi być widłak ,można dźwigać ale jest prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pracodawca
Bo widzisz, ja jestem biznesmenem, a ty tylko roszczeniowym polaczkiem z mentalnością postsowiecką i myślisz, że ci się należy więcej. Wolny rynek was leniwe komuszki zweryfikował. A ponieważ to ja jestem reprezentantem wolnego rynku to wyceniam was na 1500 zł. Jeszcze jakieś pytania czy mam wziąć ukraińców - oni będą zapierdalać za 5zł/h z pocałowaniem fiuta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pracodawca
U mnie w firmie to ja stanowię prawo... Poza z dyrektorem pip to ja też wodkę piłem i jestem z nim na ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jestes pracodawca? To tylko Twoje marzenie... a w rzeczywistości jesteś żebrakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pracodawca
Ciekawe czy będziesz tak pyskaty jak przyjdziesz do mnie błagać o pracę :o Ciekawe, że polaczki tacy odważni jesteście tylko w internecie a na żywo to nawet się w oczy boicie spojrzeć pracodawcy który was karmi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRACODAWCO! Z twoich wypowiedzi wynika że jesteś zwykłym prostym chłopem... Przyznaj się! Masz bamberstwo a nie firme...Ktośtam powyżej trafnie cię określil że ci słoma z butów wystaje a kultury nie masz żadne, bo wśrod świń ona niepotrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard_szybki
a co zrobisz gdy zatrudniony na stały etat przyjdzie do pracy, podpisze listę obecności lub odbije kartę minutową i o godz. 7.00 będzie gotowy do pracy i na stanowisku pracy o godz. 9.11 nagle padnie przy maszynie lub innej obrabiarce CNC , przyjedzie pogotowie na sygnale i lekarz stwierdzi zgon pracownika , inspektor BHP przyjdzie na miejsce zdarzenia i prokurator , pracownik idealny , żadnych nagan, żadnych spóźnień do pracy i zmarł w miejscu pracy , po kilku godzinach się dowiesz, gdy zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, że ten idealny pracownik umarł z powodu całkowitego osłabienia , odwodnienia , zmarł z powodu głodu , jakie masz pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pracodawca
Jasne że wśród świń. W końcu z leniwymi polaczkami pracuję. Zobaczymy czy będziesz tak wyszczekana jak przyjdziesz do mnie i bedziesz mnie błagać o pracę. Zobaczymy komu bedzie sloma z butów wystawac jak kaze loda obrabiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kloszard nie widzisz, że to denne prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WTEDY POMOŻE KOLEGA Z PIP Z KTÓRYM PIL WODKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pracodawca
Jak to co zrobie? Zwloki do bagaznika i do lasu. Malo to razy sie u mnie wypadki smiertelne zdarzały? Ale trzeba sobie jakoś radzic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście z kretynami takimi jak " pseudopracodawca" niema co dyskutować szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard_szybki
PRACODAWCO , gdy już przybył prokurator na miejsce zdarzenia to na jego oczach wsadzisz swojego pracownika do bagażnika i wywieziesz do lasu ? BRAVO , napisz ten tekst do kabaretu ANI MRU MRU to Wójcik and Wójcik spadną z krzesła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty huju nie myty pracodawco ludzie to was tak nienawidzą jak pisu za to 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×