Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polski pracodawca

Prawda jest taka, że w Polsce nie ma bezrobocia tylko polacy są leniwi

Polecane posty

Gość gość
Pracodawca = cham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pracodawca
Jaki prokurator lewacki pajacu? Wykopujesz dól głeboki na pól metra, posypujesz wapnem i zakopujesz. Jeśli nawet ciała nie wiesz jak się pozbyć to nie dziw się, że zarabiasz 1500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj kretynie i nie udawaj pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pracodawca
A wy jestescie tylko pospólstwem które chciałoby zarabiać kokosy alę się pracować nie chce. W dupach się z dobrobytu poprzewracalo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski pracodawca wczoraj Jaki KOD lewacki pajacu? U mnie w gminie wszyscy swojaki - z PIS. x zamknij już morde śmieciu bo po twoich postach przedszkolak się polapie że jesteś pyerdolonym trollem na urzędzie a nie żadnym przedsiebiorca rajstopki zaluż i dorabiać dupą w klubie dla gejów a nie pisać kocopaly caly dzień jak poyebany :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pracodawca
Namysłów to miasto w województwie opolskim w powiecie namysłowskim, ma 16 tysięcy mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84 troll level hard
autor chciał przytrollować ale mu nie wyszło /efekt zamierzony/ bo to co napisał w pierwszym poście to dokładnie polska rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84 troll level hard
oczywiście miałem tu na myśli postawę pracodawcy i realiów a nie tego co napisał autor tego tematu o "roszczeniowych" pracownikach którym to niby się w d'upach poprzewracało i tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze to POLSKIM I ZAGRANICZNYM PRACODAWCOM się w d'upach poprzewracało (wyzysk) a nie pracownikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
piszę z fona więc krótko bo ciężko się pisze, rozumiem autora bo sam kiedyś tak trollowałem a to dlatego że powodowała to niemoc zmiany tej rzeczywistości w której żyję ale którą doskonalę widzę i rozumiem (a właściwie to nierozumiem właśnie bo jest chora), przez to jest oczywiste że gość trolluje bo jest inteligentnym gościem i doskonale rozumie zasady kapitalizmu w polskim wydaniu które są podłe i on je obnaża i piętnuje w formie prowokacji, a dlaczego zapytacie ? bo chce w was głąby j'ebane wywołać choć krztę złości, buntu i myślenia że tak nie powinno być, że potrzebna jest zmiana, ale niestety tak jak w przypadku popka borixona i gangu albanii słuchacze, tudzież czytelnicy kafeterii mają za dalego do mózgu żeby to pojąć, dostrzec, zrozumieć i dokonać w swoich życiach zmian gdyż to co On pisze to jest głębszy przekaz tak jak twórczość popka, choć na pierwszy rzut oka większości może wydawać się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
a i tak samo w przypadku testovirona, ja pier'dole jakim trzeba być głąbem żeby odbierać to co On robi i mówi w 100% takim jakim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
* takim jakim jest czyli dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ".. Ale w Polsce są takie Wieśki-bezmesmeny, granatem od pługa oderwane buractwo..." X X Boskie! Buahahahaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pracodawcaa
Wyzywacie mnie i ubliżacie - mnie który w pocie czoła daję wam chleb : o . A teraz poczytajcie poniższe artykuły i zobaczcie jakie życie pracodawcy jest w Polsce ciężkie. Polska to taka korea północna - co nie zrobisz to grozi więzienie :o http://www.tvn24.pl/katowice,51/spadl-z-rusztowania-szef-podrzucil-go-na-przystanek-martwego,585469.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pracodawca
Albo to, kolejny przykład niszczenia kapitalizmu w Polsce: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/pracodawca-usilowal-zabic-swojego-pracownika-proces-ws-dominika-b,556168.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski pracodawca dziś Albo to, kolejny przykład niszczenia kapitalizmu w Polsce: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ,3/pracodawca-usilowal-zabic-swojego-pracownika-proces-w s-dominika-b,556168.html x jeszcze raz powtarzam, nie jesteś przedsiebiorca albo prowadzisz dg w symbiozie ze znajomymi urzędasami:-O ja tez tak potrafie i 99.99% obecnych na tym forum też:-O ćwok który nie rozumie co tu się dzieje powinien już dawno zbankrutować. Prcowałem za granicą w grupach międzynarodowych 10 lat w 2 krajach UE. Polacy którzy pracowali ze mną byli najlepsi pod każdym względem względem - Niemcy się spóźniali, Angole przychodzili pijani do roboty, tylko amerykanie zachowywali się w robocie tak jak my. I to nie była jedna firma w której pracowałem, było ich kilka i zawsze w międzynarodowym składzie a wiec wiem co mówie Ciekawe jest że internety roją się od takich cweli jak ty, gdybyś pracował ze mną tam gdzie ja pracowalem to już byś leżał sk'urwielu zamurowany w piwnicy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pracodawca
Nieważne gdzie pracowałeś. Ostatecznie i tak przyjdziesz do mnie skomleć jak pies o pracę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracodawca = troll wuefista = bingol i pewnie jeszcze wiele innych nickow, cwel obesrany spamuje tu dzien i noc :o gimbus na garnuszku u mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski pracodawca dziś Nieważne gdzie pracowałeś. Ostatecznie i tak przyjdziesz do mnie skomleć jak pies o pracę x to ty do mnie przyjdziesz skomleć żebym ci nasrał do ryja za 10 zł, ty nie masz pracy, siedzisz tu peeezdo pyerdolona calymi dniami i wymyślasz popyerdółki żeby bulwesowac kafetarianki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pracodawca
Ty polska kuhfo, jeszcze mi tu jakieś spamowanie będzie zarzucać. Do roboty chamy a nie do internetu :o Moja firma w niedziele działa i chłopaki normalnie zapieprzają po 11 godzin, a wam się w d****h przewraca z tego dobrobytu i wolnych weekendów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pracodawca
A za 10 zł /h to ja mam dwóch takich jak ty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pracodawca
No tak, 0 ludziom płacę z 10zł. W końcu pracują na czarno to i tak g****o mi mogą zrobić. Główka pracuje hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×