Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka098

Prawko, badania lekarskie

Polecane posty

Gość autorka098

Siemka, mam problem. Gdzieś pod koniec 2012 roku zapisałam się na kurs prawa jazdy. Zrobiłam badania lekarskie w jednym ośrodku szkolenia, po czym stwierdziłam, że przenoszę się do innego, zabierając ze sobą dokumenty, w tym zaświadczenie lekarskie. W 2013 trzy razy podchodzilam do teorii i nie zdałam, potem byłam w ciązy i jakoś tak wyszło, że sobie odpuściłam. Teraz chciałabym jednak zdać, ale okazało się, że czasy się pozmieniały i muszę sobie wyrobić jakieś PKK w wydziale ruchu i tam muszę zanieść to moje zaświadczenie lekarskie. Czy ktoś orientuje się gdzie ono jest? Dodam, że ten ośrodek szkolenia w którym zakończylam pomyślnie kurs zniknął, nie wiem, splajtował, albo się zamknął. Czy moje dokumenty są w wordzie? Czy te badania są w ogóle jeszcze ważne? A może nie bawić w poszukiwania i zrobić nowe, ale jeśli tak to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj o to w miejscu, gdzie masz złożyć świadectwo. x Osobiście nie wierzę, by świadectwo zdrowia sprzed 3 lat, było nadal ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka098
W sumie mądrze. A ktoś wie gdzie się robi takie badania jeżeli nie w ośrodku szkolenia? W necie jest napisane, że orzeczenie wymagane do rozpoczęcia szkolenia badz przedluzenia prawa jazdy wydaje lekarz upoważniony do badań lekarskich osób ubiegających się o uzyskanie uprawnien do kierowania pojazdjami, wiec mowi mi to z***biscie duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdej większej przychodni jest lekarz medycyny pracy, który zajmuje się tym. Płacisz standardową stawkę (coś ponad stówę) i zaliczasz badanie krwi, okulistę i tego speca, który całość podpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka098
Dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka098
Witam ponownie. Dla przyszlych pokolen : w Wordzie mówią, ze jeśli orzeczenie lekarskie było wystawione bezterminowo (zazwyczaj jest) to nadal jest ważne. Ponadto jeśli przez okres roku nie podchodzilam do egzaminu to odesłali je do wydziału komunikacji, gdzie zaraz się udam. A wyrobienie nowego orzeczenia kosztuje w Poznaniu nie 100, jak piszą w necie, ale ok. 200 zl :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry artykuł o badaniach lekarskich dla pracowników safetyexpert. pl/porady/87-badania-lekarskie-dla-pracownikow-wstepne-okresowe-i-kontrolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na twoim miejscu zrobiłabym te badania jeszcze raz. Minęło już trochę czasu, więc powinnaś je zaktualizować. Robiłam badania w http://kolmed-swidnica.pl/ i pamiętam, że wszystko szybko i sprawnie poszło. Nie musiałam długo czekać na wyznaczenie terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×