Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

precz z PiS

Polecane posty

Gość gość

bo płaci za leżenie w łózku i seksowanie się a nie za pracę, LUDZIE PRACUJĄCY, EMERYCI WALCZMY O 5 TYSIĘCY ZA PRACĘ, bo jak po 2-5 tysięcy mają rozdawać za darmo to tym bardziej za pracę nam się tyle nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabrali rewaloryzacje tym co się należy ,a dali nierobom po 400 zł Oto całe PIS .hańba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile wam dało PO,ciemniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie po 400 zł tylko po 500 za pieprzenie się i zrobienie jednego dziecka, a pracującym ,emerytom po 50 zł jednorazowo, ale jaja, pisowska patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jeszcze klamia ze nic nie podrożało podobno deflacja hahaha ...ku..wa sam abonament podniesli o 15 zl na rok a art spożywcze i inne podwyżki ..a mnie 3 zl na rok a oni podwyzki w tysiacach sobie robia Brak slow !szok !Emeryt z roku na rok bedzie ubozal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''gość'' 500 dali na dziecko a 400 jednorazowo emerytom nierobom co maja najmniejsze emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisiabel21
Nie mogę uwierzyć,że Pis daje 500 zł za leżenie.Moja sąsiadka w zeszłym roku twierdziła że nie opłaca się pracować,bo ma więcej zasiłków.Dodatek mieszkaniowy ,stypendia socjalne,zasiłek rodzinny,dodatek energetyczny,fundusz alimentacyjny,paczki,obiady darmowe w szkole,sieciówki darmowe dla całej rodziny.Od kwietnia jej dojdzie dwa tysiące nie wliczane do dochodu.Szok,a samotna matka pracująca za1600 zł nic.Rodzina z dwójką dzieci nic,bo jedno ma 18 lat ,jest w drugiej technikum więc ma iść do pracy po szkole, żeby nie zdać matury,i rozmnażać się i tworzyć następną patologie żyjącą z zasiłków.To jest plan Pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bez dzieci zarabiam 1300 zł, za darmo więcej jak za pracę, jebany kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasiwe
Dlaczego my mamy płacić na patologie,i bogaczy.Precz z Pis. Mam swoją rodzinę i dzieci na utrzymaniu, i mam dopłacać do nierobów.Nigdy nikt mi tak ciśnienia nie podniósł jak rządy Pis.Pis specjalnie nie zrobił progu dochodowego,żeby sami mogli skorzystać z tego programu.Jak szastać nieswoimi pieniędzmi to dać wszystkim rodziną,a nie wybranym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×