Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przytyłam a waga zmalała

Polecane posty

Gość gość

To znaczy, że znikają mi mięsnie i pojawia się zamiast nich tłuszcz? Czy jak? I czy ćwicząc ćwicznia siłowe, nie aerobowe moge sprawić, że wymodeluja mi się nogi a jednak ten tłuszcz , który poszedł w cycki nie zniknie? Jest tu ktoś kto się może zna na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znowu odwrotnie,waga poszła sporo w góre,a nic po mnie nie widac. Ciuchy te same,idealnie leżą,a naprawde sporo wiecej ponad 8 kg. Jak komus mowie,to sie dziwi,a niektorzy nawet ze chyba troche schudlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz a mi waga zmalała, ja czuję że przytyłam i widze po obwodach i jeszcze jakieś 3 cm w cycki mi poszło (niby mało, ale dla mnie zawsze coś) a mówią mi, że schudłam, chociaż jem dużo a waga pokazuje z 3kg mniej. Czytałam, że miesnie waża więcej i jak sie miesnie w tłuszcz zamieniają to wtedy tak może być.. ale nie wiem 8kg to calkiem sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zimie jest inne przyciaganie ziemskie dlatego taka roznica wag a nic niewidać;-) (niewiedzialy? o rany!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy tak w zimie nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięśnie są dużo cięższe od tłuszczu. Jeżeli straciłaś mięśnie (których tak naprawdę mało widać), a obrosłaś tłuszczykiem, to taka zmiana jest normalna. Biust maleje zawsze w pierwszej kolejności :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×