Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psy śmierdzą!

PSY ŚMIERDZĄ!

Polecane posty

Gość psy śmierdzą!

Nie lubię psów! Psy u kogoś jakoś zniosę ale tylko u kogoś! Psy śmierdzą i nie chcę rozmawiać na ich temat! Moja siostra chce kupić małego śmierdzącego szczeniaka! Niech lepiej kupi papużkę albo chomika byle nie śmierdzącego psa! Poza tym psy są fałszywe! Jak mam jej to przetłumaczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspaniały1
A właściciele kotów mają ich kupy pod nosem w kuwecie, to nawet gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co ma NOKIE 3310
chomiki też śmierdzą, miałam to wiem, smród już od progu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psy śmierdzą!
boję się , że bedzie mnie nim szczuła gdy sie bede chciała do niej dobierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie tez smierdza, wiec wole zapach psa niz niedomytego czlowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuj chomików!!!!!! One śmierdzą najbardziej, wiem, bo sama mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę Cię krytykować za Twoją wypowiedz odnośnie psów, bo widzę, że z pieprzoną damulką mam do czynienia, ale ze zwykłej życzliwości ostrzegam przed chomikowym smrodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujjjjjjjj
raz przyszedł do mnie kolega a mój głupi pies daktyl doskoczył mu do nogi! nie mam już kolegi przez tego kundla! od tego czasu nienawidzę psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujjjjjjjj
raz przyszedł do mnie kolega a mój głupi pies daktyl doskoczył mu do nogi! nie mam już kolegi przez tego kundla! od tego czasu nienawidzę psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujjjjjjjj
raz przyszedł do mnie kolega a mój głupi pies daktyl doskoczył mu do nogi! nie mam już kolegi przez tego kundla! od tego czasu nienawidzę psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, po przekroczeniu progu od razu czuć psa...nie zależnie czy ktoś sprzata w domu co godzine i mozna jesc z podłogi...zawsze będzie walić psem, sorry za określenie ale taka jest prawda...psy rzeczywiście bardzo śmierdzą...nawet bardziej niż koty zeby nie było uwielbiam zwierzeta, choc aktualnie nie mam zadnego...to tylko moje obserwacje, po odwiedzinach u osób które mają psy albo koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się psa nie myje wcale albo myje za często to potem śmierdzi, tymbardziej wersje kudlate. Jak się psu daje byle jaką karmę to też od tego może cuchnąć to to samy gdybyś powiedziala, że czlowiek śmierdzi i ludzie nie powinni mieć dzieci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara3535
Mam suczkę i nie wyobrażam sobie ażeby śmierdziala. A Tobie radzę kup sobie tchorza wtedy siostra i jej pies do Ciebie się nie zbliżą. Przebijesz ich zapachem i Twoje bedzie na wierzchu. Psy tak jak ludzie , jak ludzie o nich nie dbają to śmierdzą , lepiej dla szczeniaka będzie jak siostra zaczym go kupi to poczyta sobie jak dbać o pieska w każdym wieku. I jeśli będzie o niego dbala to piesek będzie milutki i pachnący a jeśli i Ty pomożesz to będzie frajda na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazienka, popieprzona jesteś. Wolisz kota, który patrzy na człowieka jakby z góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osoby które już nie czują zapachu psa, po prostu się do niego przyzwyczaiły...a czuc i to bardzo, tylko nie zdjaą sobie z tego sprawy a ja miałam tchórzofretkę, fakt zapach był...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psy śmierdzą!
CHOMIKI,KOTY,PAPUŻKI, KRÓLIKI I ŚWINKI MORSKIE SĄ CZYSTE! A TAKI PIES WYPIERDOLI I WYTARZA SIĘ W GÓWNACH A PÓŹNIEJ PRZYJDZIE I POLIŻE JĘZOREM! FUJ! I GŁUPIA SUKA RUCHAŁA SIĘ Z NOGĄ MOJEJ SIOSTRY! FUJ! ZBOCZONE PSY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psy śmierdzą!
CHOMIKI,KOTY,PAPUŻKI, KRÓLIKI I ŚWINKI MORSKIE SĄ CZYSTE! A TAKI PIES WYPIERDOLI I WYTARZA SIĘ W GÓWNACH A PÓŹNIEJ PRZYJDZIE I POLIŻE JĘZOREM! FUJ! I GŁUPIA SUKA RUCHAŁA SIĘ Z NOGĄ MOJEJ SIOSTRY! FUJ! ZBOCZONE PSY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje psy nie smierdza, dzisiaj pachna kokosowo :D czasami psa trzeba wykapac wiecie? w Polsce mialam malego psa, jak przychodzilam z nia ze spaceru to ona grzecznie szla do lazienki i czekala az jej umyje lapki, a jak sie tarzala to zaraz do wanny i pucu pucu wiec prosze nie mowic takich bajek, bo w nie nie uwieze, fakt czasami pies smierdzi, ale nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprzony kot nie będzie prawdziwym przyjacielem. A o psa trzeba dbać, sam z siebie nie będzie śmierdział. To samo można powiedzieć o chomikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwmw
e tam. duzy pies duzy smród mały pies mniej smrodu. ja mam małego psa i nie widze problemu.nic go nie czuc w domu. hmm?moze dlatego ,ze ma włos nie siersc i raz w tyg go kąpie?pysk,łapy i podwozie myje codziennie. nic nie smierdzi . nie wiem . mnie dziwi cos innego. posiadanie wielkich psów sliniącyh sie potwornie. tego bym nie zniosla😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koty nie śmierdzą? :D dla Twojej informacji każde zwierze wydziela jakiś zapach. a czy Twój pies lub kot będzie ŚMIERDZIAL zależy tylko do Ciebie od tego czym go karmisz, jak dbasz o jego sierść i co ile go kąpiesz bo takiego psa nie można kąpać raz w tygodniu naprzyklad :o im częściej tym gorzej dlatego psa kąpie się jak zajdzie potrzeba. Jak się spocisz to śmierdzisz jeszcze gorzej niż wszystkie psy Twoich sąsiadów razem wzięte a jak nie umyjesz zębów to Ci będzie walić z buzi jak nie wiem co :o to to samo. a jeżeli Ty piszesz: ''SUKA RUCHAŁA SIĘ Z NOGĄ MOJEJ SIOSTRY! FUJ! ZBOCZONE PSY!'' to nie mamy o czym rozmawiać, bowiem kompletnie się ośmieszasz :D - nie masz pojęcia o psach więc może się nie wypowiadaj? Podejrzewam, że Twoja opinia ''pies śmierdzi'' jest na tej samej zasadzie co ''pies rucha noge" matko chyba tylko czlowiek może od razu ruchaniu pomyśleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce wyjechac za granice
Myszoskoczki ślicznie pachną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwmw
sliniących*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy pies jest slużącym. Nie znasz się na psach to nie rób z siebie już kretynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jak mój brat mały kiedyś się topił, to pie go ratował, nie kot. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tych co mówią że pies nie śmierdzi...śmierdzi nie zaleznie od ilosci kąpieli dziennie i pucowania mu podwozia, nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy, jak śmierdzi nim już całe mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×