Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OMG!

pytanie do rodzicow dzieci w wieku do ok 6 roku życia!

Polecane posty

Gość OMG!

CZY... puszczacie Państwo swoje dzieciaczki na warsztaty plastyczne/kreatywne? jeśli tak to na jakie zajęcia - odbywają się w tygodniu /w weekendy? jak często? a jeśli NIE to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka Wlkp
Moje dziecko chodzi na zajęcia plastyczne- ceramika i lepienie z niej różnych ozdób. Na sportowe niestety nie, dlatego że odległość i godziny (18-20) to zbyt póżno dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie - ja pytam bo startuje w moim mieście z warsztatami - weekendowymi - niedzielne południa - ogólnorozwojowe... plastyczne (ogólnie) ale zaczynamy książką - zajęcia będą w jakiś tam sposób związane z wcześniej czytaną lekturą... a na koniec - w ramach rozruszania się... zajęcia rekreacyjno - ruchowe... powiedzmy z półgodziny... ogólnie całość będzie trwała 2-3h zależnie od zaangażowania ile byście byli w stanie zapłacić za tego typu zajęcia/zabawę? (1 dziecka-rodzic nie płaci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaS.
Nie, bo nie chce a nie bede na sile pchala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhgureyogoygroa
50 zł/miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh...nie przewiduję miesięcznych opłat bo wiadomo, że nie zawsze można - opłata za jednorazowe zajęcia zajęć (na oko) w miesiącu - 4 (no bo tylko niedziele) czyli wg hhgureyogoygroa ok 12.50 zł za zajęcia - ok kto jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka Wlkp
10 zł za zajęcia minus koszt dojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka Wlkp
Bo to zawsze parę groszy taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda syn ma 9 lat, ale się wypowiem. Nie chodził na takie zajęcia, bo go to nie interesowało. jeżeli mozna wyrazić swoja opinię, to: - nie wiem czy jest sens robienia takich zajęć w weekend, szczególnie, gdy zaczęła się wiosna i ludzie będa często wyjeżdzać - druga uwaga - jeżeli dziecko jest zapisane na zajęcia, to częściej na nie chodzi niz na zasadzie dobrowolności - 3 godziny to chyba trochę za długo, dzieci zaczną się nudzić - cena 20-25 zł jest jak najbardziej do przyjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla porównania powiem, że bardziej okrojone warsztaty (bo tylko część plastyczna) prowadzone są w innych miejscach i kosztują 30-60 zł mam na myśli Poznań (np. SPOT, Concordia Design, Magiel Kultury - to nawet 100 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka Wlkp
Hahahah to mój głupi poszyw :classic_cool: Ja uważam że za zajęcia ok 3h 35zł-40zł . I jezeli dziecko by było zadowolone to chętnie bym zapłaciła te 45-50zł bo naprawde cięzko jest trafić na atrakcyjne zajęcia dla dzieci w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka Wlkp
Myśle że lepszym rozwiazaniem jest nawiązanie kontaktu np z przedszkolem, i tam prowadzenie zajęć, u nas w przedszkolu są takie zajecia- odbywają się np od 15 do 17 wiec rodzice je póżniej odbierją co jest wygodne i dzieci lubia zajecia w gronie znanych maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgośka... o miło słyszeć ;) niestety ja do przedszkola nie mogę - sama pracuję od pn - pt. i w domu jestem dopiero po 17 :) dlatego właśnie weekend... a pomysł warsztatów powstał właśnie stąd, że jak są fajne warsztaty dla dzieci - to trafiają się one raz na miesiąc albo i na parę miesięcy. Sama mam 5ciolatka a moje koleżanki dzieci w wieku 3-10 lat te starsze chodzą już na jakieś bardziej zaawansowane zajęcia. ale dla takich grzdyli ciężko coś znaleźć... Nie zależy nam na zarobku - tylko na spędzeniu razem czasu i spożytkowaniu nieskończonych pokładów energii naszych pociech:) messol - dziękuję za opinię :) ale myślę, że 3 h jest ok. wcześniej pracowałam jako nauczycielka sztuk artystycznych - wszelakich, które dzieci są w stanie ogarnąć ;) w artystycznej prywatnej szkółce dla dzieci (wiek 5-12) zajęcia odbywały się od 15:00-18:00 i nie raz zostawałam z nimi jeszcze trochę dłużej;) cena... nie za wysoka...bo tak jak pisałam - warsztatów za"majątek" ci u nas dostatek. myślałam o 10 zł (tylko żeby mi się koszt materiałów zwrócił) bo miasto niechętnie dofinansowuje kulturę dla dzieci - niestety - teraz ważniejsze EURO :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzich Pucybut
Mój jako 6-cio latek chodził na zajęcia plastyczno -ceramiczne. Zajęcia w przedszkolu i w zerówce odbywały się w tym czasie gdy dzieci czekały na świetlicy na odbiór przez rodziców. Chodził bardzo chętnie i wykonywał piękne prace. Ale nie połknął bakcyla żeby to kontynuować. Zaczęła się szkoła. Inny budynek inne zajęcia dodatkowe. Teraz chodzi na tańce i karate 2 razy w tygodniu po 1 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie przyszło mi do głowy, ze można cos robić nie dla kasy, tylko z pasji, stąd moja cena choć chyba i tak zanizona. :) Podziwiam. :) Moja ocena długości zajęć bardziej się bierze z zajęć sportowych, ale może faktycznie 3 godziny jest cięzko biegać za piłką, a na takich warsztatach plastycznych czas biegnie inaczej. Stąd wniosek, ze ocena na zasadzie "nieco podobne" często jest nietrafiona. ;) W takim razie życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh... z pasji z pasji...kocham dziecioczki i nie lubię jak się nudzą;) 4 lata byłam opiekunką do dzieci za granicą i żadne z moich podopiecznych nie nudziło się ze mną. Moje dziecko też niem a czasu na nudę, ale chciałabym wprowadzić je w pracę zespołową, bo w przedszkolu (przynajmniej naszym) mam wrażenie, że prawie nic się nie dzieje! Jeśli jest tu ktoś z Poznania to serdecznie zapraszam! Startujemy jakoś w połowie maja. Wszelkie informacje będą na stronie ze stopki (fanpejdż OMG!) a tu wprowadzenie ;) https://www.facebook.com/events/395502647135526/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar-jolka
a gdzie to się będzie odbywało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Poznaniu w okolicy Starego Rynku. Wszystkie informacje pojawią się na fanpejdżu w ciągu kilku dni. Jeśli nie posiada Pani facebooka - proszę o maila na: omg.warsztaty@gmail.com :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjjjj
szkoda ze takmalo takiej inicjatywy jest od miasta... i takmalo ludzi ktorzy robia cos z zamilowania anie dla zyskow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
Ja bym się zastanowiła, czy niedzielne popołudnia to dobry termin. Może lepiej soboty? W niedziele rodziny raczej spędzają czas we własnym gronie, a nie na różnego rodzaju zajęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkkiiikkkaaa niestety na inny dzien nie mam pomieszczenia - dostepne sa tylko wlasnie niedziele... tzn gdzie indziej moze bym znalazla - ale musialabym placic za wynajem - a wtedy nie mogloby byc tak tanio... a zalezy mi by bylo tanio by dzieci z biedniejszych rodzin (lub wielodzietnych) mogly brac udzial... jesli rodzina ma troche wiecej kasy to oni moga puscic dziecko na drozsze warsztaty a te dzieci gdzie rodzicow nie bardzo stac na takie zabawy sa z gory poszkodowane... bo dla nich poza podworkiem i grandą specjalnych atrakcji nie ma wiec niestety zostaje nam tylko niedziela:( ajajajajjjjj no wlasnie - niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoboszsz - rocznica smolenska
ale fajny pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratattui
Moje chodzą na takie dodatkowe w szkole - darmowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskar_
no ale to prawda...malo fajnych kreatywnych zajec jest dla dzieci w tym wieku - a to dziwne - bo wtedy sie niby dzieci najbardziej rozwijaja... a nie zawsze jest pogodana spacerek. mysle ze inicjatywa rewelacyjna! trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warsztatowo :)
no to milo - ja fbk nie mam ale poszedl mail:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warsztatowo :)
no to milo - ja fbk nie mam ale poszedl mail:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy warsztaty aktualne? My chodziliśmy do Teatru Małego Widza w Warszawie, tam były bardzo fajne warsztaty, ale teraz się przeprowadzamy i szukam czegoś innego. Na fb byłam i cisza już od roku... a fajnie by było nadakl na jakieś warsztaty te moje pociechy wysyłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci zwykle lubią takie warsztaty, fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×