Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bejbeeeeeeee89

romans z dużo starszym facetem

Polecane posty

Gość bejbeeeeeeee89

mam takie głupie pytanie. Czy 60 letniemu facetowi jeszcze staje?? jak myślicie, jak mogą wyglądać potrzeby seksualne takiego faceta?? Podrywa mnie taki typ i chyba się na to zgodzę tylko nie wiem czy on jeszcze moze albo co gorsza czy mnie nie zajedzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfeds
Ma może na imię Andrzej? ;) Starszy, dobrze sytuowany, elegancki Pan? ;) Znam takiego podrywacza, gustuje w młodych kobietach, jest ze śląska :D Co do zaś seksu, szału nie ma z takim starszym facetem, ale źle też nie jest. Jeśli zaiskrzy, to można z takiego sporo wycisnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaaaaaaaaaaaaaaaaa
Andrzej z Tarnowskich Gór ;) Nazwiskami rzucać nie będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co chcesz z takim staruch
staruchem? to obrzydliwe... daje Ci kase za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Twój ojciec nie jest żadnym specyficznym przypadkiem, miałam kilku takich mocno dojrzałych panów i seks wspominam bardzo sympatycznie :D Ostatni miał 57 latek, nie dość, że seksiliśmy się pół nocki, to jeszcze potrafił ostro kokę wciągać :D No zdrowie to miał jak koń, a co najlepsze... rzucił mnie ot tak z dnia na dzień :D Mnie, młodą 30latkę :D Cóż, znudziłam mu się pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prędzej bym sie zrzygała niż
przespała sie z 60 latkiem. OCHYDA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pernambuko
ja spałam i było bardzo interesująco niesamowicie wyszukana gra wstępna... a ciąg dalszy też niezły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbeeeeeeee89
Tak, to romans a rczaej układ. Ja mu ugotuje obiad, posprzątam, pewnie seks też wchodzi w grę a on mnie sponsoruje. Kurde no to nieźli ruchacze z tych dziadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiegjtd
Jeśli go lubisz i choć trochę podoba Ci się, a nie jest to jedynie satysfakcja finansowa, to idź na ten układ, będzie miło dla obu stron. Jeżeli jednak brzydzisz się go, to nie ma sensu, będziesz tylko uniki robiła, a 60letni facet nie jest głupi i życie i kobiety zna dobrze, zaraz wyczuje, że masz go w dupie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgdfbtgy
Poszłaś na ten układ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbeeeeeeee89
Jeszcze jesteśmy na etapie mailowania. czy się brzydze? raczej nie, lubię starszych facetów. Byłam już w takim układzie z 40 latkiem ale z 60 latkiem jeszcze nie. Zdecydowanie wolę takich facetów od smarkaczy którzy gadają ciągle o xboxach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbeeeeeeee89
Wczoraj było pierwsze spotkanie :) Nawet sie nie spodziewałam że dziadek może mnie tak zerżnąć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traktorzystkka
jak ci to pasuje to ok daj znac jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie byłby dyshonor seksić sie z 30 latka lecz prawo wyboru masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjrmfuj
bobasek, co masz na myśli? Że 30latka jest dla Ciebie za stara? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbeeeeeeee89
oczywiście tam wyżej to podszyw. hmmm związek na powaznie z takim facetem nie wchodzi dla mnie w grę ale romans albo inaczej, układ seks-utrzymywanie mnie wydaje mi się całkiem rozsądny. ktoś może zapytać czy nie uważam tego za prostytucje itp: wiecie po pierwsze nie uważam tego za prostytucję a po drugie strasznie mnie bawi jak slysze takie "morały" z ust osób które w swojej firmie kantują szefów lub ktoś zdradza męża itp. Niestety szczerze powiem że nie znam osób uczciwych i trzymających się twardo zasad moralnych. Poza tym uważam że nikomu tym układem nie robimy krzywdy. Trochę mam dyga przed seksem z nim ale co mi tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi 123
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia Moniqe
Wiesz co ja Ci nie chce prawić morałów, chcesz robić to za kasę to rób, i tak już zdecydowałaś. Ale na litość, czemu ze starym dziadem :O Jesteś młodziutka, znajdź sobie na ten sponsoring 30 latka albo 40 latka oszalałaś z takim starym dziadem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z5esx6cr7tvb8yiunom
ja jestem z facetem 60 letnim i seks jest niesamowity w sumie to sie nie spodziewalam.nie ma problemu zeby mu stawal do tego jest bardzo czuly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbeeeeeeee89
Właśnie przeciwnie. 60 latek jest kandydatem idealnym. Jego potrzeby seksualne nie są tak duże jak 30 czy 40 latka. Z wiekszością facetów w srednim wieku są jakieś problemy - a to sa żonaci i nagle się żonka dowiaduje i trzeba się ukrywać, albo mają jakieś kosmiczne wymagania seksualne typu trójkąty albo seks analny itd zwykle też konkurencja jest większą bo oni mają w czym przebierac, no ile dziewczyn chce mieć romans ze starym dziadem? no raczej mało, ale z 30 latkiem to już dużo więcej. Tak wiec sama widzisz- 60 latek jest już spokojny (nie nudny), ułożony, nie ma zbyt dużych preferencji seksualnych, zwykle jest wdowcem lub samotnym Panem, jest kulturalny - no naprawdę same plusy a to że jest trochę pomarszczony i nie tak sprawny jak młodziak - hmmm mnie to nie przeszkadza, każdy kiedyś będzie stary, nie traktuję tych ludzi jako ludzi drugiej kategorii. ich pewne "wady" wieku starczego są dla mnie tak samo naturalne jak to że 8 latka nie ma okresu albo to że 3 letnie dziecko robi w pieluchy - taka kolej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad dokladnie ten facet jest miejscowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie dajcie spokoj sex z facetem po pięćdziesiątce to porazka,mam 38 on56 i powiem wam ze to najgorsze,jajca wisza do kolan penisa to nie widać a jak dochodzi do zbliżenia to gorzej jak zle cos mu drygnie i potem klap i wpycha ten kawalek skory myslac ze ogiera z siebie zrobi,potem uwali się swym 120 kg cielskiem pozostawiając kobiete bez ruchu i na koniec nie udanego stosunku to kobieta zimna,niestarajaca się go podniecić zawsze winna kobieta a on ogier z ogniem w spodniach ogolnie tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm jeśli facet jest przystojny... to sama rozkosz.Jesli ktoś myśli że kasa gra pierwszą role to jest głupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axxxxd
Zauroczenie taką osobą masakra ....Myśli się tylko o nim gdy idziesz spać i budzisz się rano to jest słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jpkj
A skad ten facet Jest Jelenia Gora-Sobieszow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie pełno takich ze ślinotokiem lata po ulicach a Wy sie pytacje skąd ten dziadziuś jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Moi drodzy nie kazdy facet taki jest, chcialbym sie zaopiekowac duzo mlodsza dziewczyna, ale nie wyobrazam sobie, by wykorzystac dziewczyne, to jest okropienstwo, sam mam 42 lata wygladam na 30, jezeli jest chetna dziewczyna, to chetnie taka poznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Poszukuję do programu telewizyjnego osób , które są w związku z młodszym mężczyzną lub młodszą kobietą (około 10 lat lub więcej) i chciałyby sprawdzić czy mogą ufać swojemu partnerowi / partnerce. Jeśli ma Pan/Pani taką sytuację lub zna kogoś, kto mógłby być zainteresowany - proszę o przesłanie numeru telefonu, a oddzwonię i opowiem o szczegółach. Rozmowa jest niezobowiązująca i nie oznacza udziału w programie. Zgłoszenia pod adresem wer.stanuch@gmail.com Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś się pytał czy 60 latkowi staje..... Oj oj tak i nawet niezdajesz sobie sprawy jak taki mężczyzna potrafi zadbać o potrzeby seksualnej kobiet a różnica spora bo 30 l..... Umie tak dogodzić ze oraz miałam nie raz a kilka a jego dotyk jest czuły i delikatny no taki mi się trafił.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, starsi wiedzą jak dogodzić kobiecie. Są czuli, delikatnie a zarazem napaleni by zrobić kobiecie wszystko czego nie dał Jej wcześniej nikt. A nie młodzi wejdzie poskacze zleje się i na boczek chrapie a Ty marzysz o innym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×