Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takifacettt

romantyczny weekend - gdzie

Polecane posty

Gość takifacettt

mam pytanie chciałbym zaprosić moją dziewczynę na jakiś romantyczny weekend w fajne miejsce, romantyczna kolacja itp, weekend moze dłużej co polecacie, najlepiej góry albo morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnaś skoczyć
kobiety nie są romantyczne , góry będą zajebiście zatłoczone (bo teraz wszyscy śmigają w góry) chcesz się pokazać poszukaj biletów i hotelu w austrii albo włoskich alpach może też być Rzym , Wenecja, Florencja wydasz 1000-1500zł ale się opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamychatakasobie
moge poecic miejsce nad morzem polskim gdzie moj mą mi sie oświadczył, była super kilacja przy świecach, kwiaty, szampan świetnie zorganizowane, bardzo kameralnie i romantycznie a w dodatku co za miejsce cisza spokój i dom stoi prawie na plaży jakbys chciał zerknąć poodaje strone www.romantycznie.przymorzu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnaś skoczyć
oczywiście podałem tylko cenę jednego przelotu + ew. hotel . Lepiej kupić prytę i zostać w domu przed TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takifacettt
nie mam czasu na zagraniczne wyjazdy, dzieki za strone zaraz zerkne moze mi sie spodoba ,ale najwazniejsze aby jej sie spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wiosnę możesz ją zabrać do Kazimierza Dolnego :) Prześliczna miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takifacettt
strona wygląda obiecująco, no i faktycznie dom stoi prawie na plazy, zastanowie sie ale chyba skorzystam , dzieki jezcze raz pozdrawiam mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnaś skoczyć
Generalnie kobiety to materialistki , byle gdzie aby drogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamychatakasobie
nie ma za co powodzenia życzę i mam nadzieje ze sie drugiej połowie spodoba, ja byłam zauroczona położeniem i miejscem być może dlatego że uwielbiam morze, a jeszcze dodam ,ze naprawde super kolacje przygotowują pycha z tego co mi później mówił mój można sobie zamówić wszystko wg.życzenia także jeszcze raz powodzenia i powtarzam strone bo mi się zlałą z tekstem www.romantycznie.przymorzu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katariina
małamycha a powiedz byłaś tam latem czy zimą , bo tez chcemy z mężem zorganizować sobie taki super romantyczny weekend tylko ze teraz zimno brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werronika2010
ciekawy tylko czy ona warta zachodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamychatakasobie
byłam zimą, ale było super grzejniczki gorące a poza tym jest tam kominek także jest cieplutko też jestem zmarźluchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katariina
dzieki, chyba też skorzystam fajnie sie zapowiada, a poza tym wymarzone miejsce na wakacje dzisiaj zadzwonie tam , ciekawe czy jeszcze sa wolne miejsca w lecie, tez sie przyłączam do podziekowan za namiar jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR
w gre wchodzi tylko wyjazd wkraju? mi kiedys zrobiono niepodzianke - weekend w spa - polecam;-) jesli mieszkasz w duzym miescie to spr ceny biletow (kiedys byly niedrogie) i bylam na randce weekendowej w Rzymie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takifacettt
dzieki wszystkim za wypowiedzi i pomoc papuga tez fajna, ale mi chodzi o cos wyjatkowego kameralnego i na odludziu a ten namiar co mi podała mycha jest idealny zero ludzi , cisza tylko ja i moja luba więc skorzystam z http://www.romantycznie.przymorzu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A MOZE TU
W PAPUDZE JEST NAPRAWDE SUPER TAKI KLIMAT ZE SZOK JAK BYŁAM TAM PIERWSZY RAZ TO MNIE ZATKAŁO WIEC POLECAM MOZNA TAM SPEDZIC ROMANTYCZNE CHWILE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.o.b.r.e
weekend w Wiśle, polecam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takifacettt
moze i jest fajnie ale moja luba nie cierpii hoteli itp. lubi właśnie takie miejsca na odluyudziu no i myślę że urzeknie ją widok z okna na morze takze namiar mychy jest the beast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.o.b.r.e
weekend w Wiśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styl girly
Według mnie na romantyczny weekend można się wybrać do jakiego hotelu czy kurortu gdzie jest też spa i obowiązkowo ładne krajobrazy, które sprzyjają uroczym spacerom . Kiedy jednak pogoda nie będzie im sprzyjać zawsze można zafundować sobie relaksujący masaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, spa to idealna opcja na weekend. Ja znam jedno takie fajne miejsce na pojezierzu brodnickim. Nazywa się spa Głęboczek. Bardzo ładne tereny. Hotel otoczony jest winnicą, dlatego hotelowe spa specjalizuje się w winoterapii. Poza tym samo pojezierze jest piękne - dużo fajnych tras rowerowych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Faktycznie SPA może być dobrym pomysłem. Jeżeli ma to być nad morzem, to może pojedziecie do Primavera SPA? Jest tam sporo ciekawych zabiegów, także będziecie mogli się zrelaksować i miło spędzić wspólnie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosiaaa
Mnie mój chłopak ostatnio zabrał do Jachranki nad Zalewem Zegrzyńskim. Mieszkaliśmy przez 3 dni w Hotelu Windsor i czułam się jak jakaś księżniczka. Wszystko było zaplanowane, zorganizowane, dopięte na ostatni guzik. Chłopak się mocno nastarał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli góry, a nie muszą być one wysokie - to na myśl przychodzą Świętokrzyskie ;) Jest niedaleko Kielc taka miejscowość jak Suchedniów - bardzo spokojne i malownicze miejsce, polecam :) Co do noclegu, to świetny jest hotel Paradiso - rewelacyjna lokalizacja i wysoki standard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagor
A może coś pośrodku? Jakieś piękne miasto? Nie ukrywajmy w Poznaniu jest wiele wspaniałych miejsc, które warto odwiedzić. Ja osobiście zabrałem dziewczynę do Hotelu Włoskiego na walentynki i muszę przyznać, że była zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narciarz33
Na weekend we dwoje proponuję zamek Czocha, a pod względem wyżywienia sąsiadującą restaurację restauracja-zielonypiec. (spacerkiem na spokojnie można dojść, niecałe 2 km od zamku). Przyjazne miejsce dla par i rodzin. Na Facebooku zobacz opinie, które potwierdzają profesjonalizm miejsca. Dobrze bawimy się w pięknej okolicy. Spokój, dobre żarcie, normalni ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWW
Wiesz, jest wiele fajnych miejsc gdzie można zabrać ukochaną osobę na romantyczny weekend. Wydaje mi sie ze tutaj http://dworgiemzow.pl/romantyczny-weekend-we-dwoje/ bylo by idealnie. Tak dworek jak ten to swietne miejsce do tego by spędzić trochę czasu we dwoje. Sama chetnie bym sie tam wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×