Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blaskiem

Romantyczny weekend we dwoje

Polecane posty

Szukam fajnego miejsca "z klimatem" na wyjazd z facetem, niestety tylko weekendowy i to jesienny bo okolice października- listopada Jeśli możecie coś polecić to bardzo proszę i najlepiej Polska Północna, bo jestem z okolic Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatkaa09
zajrzyj sobie na www.animus24.pl bankowo coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz doradzę coś fajnego ale
muszę wiedzieć: - czy jedziecie samochodem, czy też będziecie zdani na pkp/pks? - czego oczekujecie po tym weekendzie? ma być romantyczny pensjonat, kolacje przy świecach i ładne widoki, czy dyskoteki, muzea i mnóstwo atrakcji? wieś czy miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz doradzę coś fajnego ale
No i ile macie pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz doradzę coś fajnego ale
jak macie 20 pln to możecie sobie jechać najwyżej do śmietnika za blokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy samochodem, najlepiej od piątku do niedzieli, ewentulanie sob-niedz, do 200-250 za nocleg za pokój Zeby możnabyło się zrelaksować, kameralnie i spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz doradzę coś fajnego ale
też sobie pobiegaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam czegoś z widokiem na morze z okna, czy tarasu ale nic mnie nie urzekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
faktycznie z taka kasą to możecie sobie jechać do cioci Basi spod Wołomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malik 123
Kobieto droga wejdź sobie w internet na spa wyjzad we dwoje i tam będziesz miała ofert do wyboru i koloru +promocje Spa Lidia Darłówek jest bombowa zobacz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz doradzę coś fajnego ale
Podszywie, rozczuliłeś mnie :) Piona na zgodę :) Autorko, z takim budżetem masz wiele możliwości. W Borach Tucholskich polecam: www.gacanek.pl Mają specjalny pakiet dla zakochanych :) Równie romantyczny i odprężający pakiet dla dwojga oferuje hotel "Niedźwiadek" (Kaszuby): http://www.hotelniedzwiadek.eu/index.php?page=kontakt Jak tam jest pięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie chcę Spa, bo nie bawią mnie żadne zabiegi i masaże Takie rzeczy wolałabym sobie z przyjaciółką zafundować Z facetem chcę pobyć w ciekawej scenerii Szukam inspiracji, jak coś macie to proszę Komentarze naprawdę są mi zbędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fajne A ten w Borach śliczny ciekawe czy w rzeczywistości też tak wygląda, bo ze zdjęciami bywa różnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz doradzę coś fajnego ale
Jest równie pięknie, jak na zdjęciach. Trochę blasku otoczeniu odejmie fakt, że jedziecie jesienią, może być szaro i deszczowo, ale co zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadowita kobra i tarantula
po twoich wypowiedzach wyraznie widac, ze jestes blachara lecaca tylko na kase i patrzaca kto ci gdzie co zapsonsoruje. rzuc tego biedaka dla jego wlasnego szczescia i spokoju i idz szukac sponsora gdzie indziej i nie klam, ze bedziesz go kochala bo jestes lasa tylko na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzięki Tylko że to ja będę sponsorować bo to ma być niespodzianka dla niego Super Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz doradzę coś fajnego ale
Byłam i w Falezie, ale odradzam. Pisałaś, że nie masz ochoty na SPA, a tam praktycznie nic innego do "roboty" nie ma. Poza tym to jest duże centrum konferencyjne, przyjeżdża mnóstwo grup firmowych, do południa mają szkolenia, a potem chleją i biegają jak porabani po całym terenie :O A w Borach jesienią macie szansę być jedynymi gośćmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz doradzę coś fajnego ale
* porąbani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę? Kurczę a to był mój faworyt :( Teraz muszę spadać ale jak jeszcze coś fajnego masz to wrzuć, bo te miejsca mi się podobają, które polecasz Będę miała większy wybór jak co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz doradzę coś fajnego ale
A jeśli jednak zdecydujesz się na Falezę - ceny są za cały pokój, nie za osobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzięki bo się nie znam ;) a pokoje faktycznie takie jak na zdjęciach? A w tych Borach byłaś osobiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz doradzę coś fajnego ale
Obsługa w Falezie też pozostawia nieco do życzenia. Na konferencję firmową o.k., ale na romantyczny weekend to ja bym jednak wolała milsze otoczenie. O.k., leć, a ja jeszcze pomyślę, jakie fajne miejsce Ci polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspaniale miejsce
obsluga byla bez zarzutu podczas mojego pobytu no ale jak kto woli oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadowita kobra i tarantula
no na pewno. tylko potem taki biedny koles musi sie odwdzieczyc z nawiazka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×