Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blaskiem

Romantyczny weekend we dwoje

Polecane posty

Gość zaraz doradzę coś fajnego ale
We wszystkich miejscach, które polecam, byłam osobiście :) Taki mam zawód. Pokoje w Falezie takie jak na zdjęciach, owszem. Jedzenie smaczne. Nie mam w sumie temu miejscu niczego do zarzucenia, tylko obsługa sztywna i olewająca, na dodatek tam nie ma co robić :( No i jak trafisz na konferencję, albo nie daj Boże na wesele, to kaplica :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz doradzę coś fajnego ale
wspaniałe miejsce - nie neguję Twych słów, fajnie, że Ty trafiłaś lepiej :) Oni tam mają dużo ludzi do obsługi z powodu rozmiarów ośrodka, no i wiadomo, każdy człowiek inaczej się przykłada do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mówisz że masz mieszane uczucia to się jeszcze zastanowię Na razie prześledzę Twoje propozycje W sumie będziemy tak krótko, więc od biedy ujdą spacery w okolicy wietrznego morza ;) No a w tych borach też nie będzie co robić przecież Masz coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdr
podbijam, bo też szukam, z tym że mazowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja też chętnie
skorzystam z waszych pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli interesują Cię okolice nadmorskie to ja proponuję Jastrzębią Górę i hotel Primavera SPA. Jak sama nazwa mówi maja tam spa, więc można sobie poleniuchować, zrelaksować się i poddać przyjemnym zabiegom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Bydgoszczy w sumie nie jest daleko do Wielkiego Głęboczka, na Pojezierzu Brodnickim. Warto tam jechać dla pięknego krajobrazu i spokoju. Po za tym możecie skorzystać ze Spa, którego oferta jest świetna, można skorzystać z takich zabiegów, jak alfasfera, outdoorspa, inhalacji ziołowych, a przede wszystkim z niepowszechnej w Polsce winoterapii. Nie korzystałam jeszcze z tego zabiegu, ale wydaje mi się, że jest to coś świetnego:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hitches - właśnie też chciałam to zaproponować. Nawet na weekend romantyczny z chłopakiem będzie to doby pomysł. Dla dziewczyny zabiegi w SPA a dla chłopaka winiarnia :) Albo wszystko razem ;) No i romantyczne spacery w takiej pięknej okolicy - to jest to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja podepnę się pod palmakokosowa - podoba mi się to, że ośrodek jest nad morzem, które uwielbiam niezależnie od pory roku ;) Zabiegi w SPA na pewno urozmaica fajnie cały pobyt a później wieczorne spacery nad morzem. W ten sposób weekend będzie w 100% super romantyczny i odprężający :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałem o Primaverze w Jastrzębiej Górze, podobno bardzo fajne miejsce na wyjazd dla par i całych rodzin. Mają w ofercie korzystanie z siłowni, basenu, zabiegi SPA itd. Bardzo fajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś zdaje się wspomniał o Głęboczku. To bardzo fajny pomysł faktycznie. Mają piękne trasy do wycieczek rowerowych i spacerów. Jest zdaje się spływ. Poza tym fajne jest spa w samym Głęboczku. Robią tam zabiegi z winoterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagor
Ja bym jeszcze polecił Poznań i tamtejszą restauracje Italia. Jeżeli chcesz zabrać swoją dziewczynę do Włoskiej knajpki, a nie stać cię na lot, to to będzie idealny substytut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może po prostu własna sypialnia?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój mężczyzna zafundował nam wspaniały pobyt w http://www.chotynia.pl/ . Było naprawdę bosko... Pyszne wino, wspaniały dworek, niesamowity klimat. Jestem zachwycona. Jak ktoś chce zrobić taką niespodziankę ukochanej osobie, to zdecydowanie polecam to miejsce, jest wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie ma bardziej romantycznych terenów niz Kaszuby. Jeżeli szukasz klimatycznego miejsca, które spodoba się zarówno tobie jak i partnerce to ja serdecznie polecam http://www.hotelspichrz.com.pl/ swietny hotel położony w malowniczej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romantyczny czy romanticzny bo jest różnica. Zasadniczo romantyzm wymaga krwi a romatizm cukierków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna4872
Polecam Hotel Przystań w Olsztynie. Na pewno Wam się spodoba, bo jest tam pięknie i romantycznie. Poza tym jest tam super jedzenie i świetna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukarka
Byłam ostatnio w Przystani. Miejsce naprawdę warte polecenia. Widok z okna przepiękny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanszan
O ile macie środki, to czemu nie - http://www.zielonapolana.com.pl/pakiety.php Basen, kort, sauna, własna plaża, mnóstwo atrakcji. A to generalnie akurat wyjątkowa okazja cenowa i piękne miejsce w Bieszczadach, szczególnie w tym okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklikos
My romantycznie, ale z dziećmi. Pytanie odnośnie Zielonej Polany - czy dzieci w wieku 3 i 6 lat będą miały co tam robić? Jakieś większe place zabaw, ciekawsze atrakcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Ci Rzym , szybkie zwiedzanie co prawda w jeden weekend ale na prawde warto. Jak nie masz zbyt dużo kasy na bilety to zobacz ofertę ryanair na https://www.fru.pl/tanie-loty/Ryanair-FR/ , powinna cię zaskoczyć bardzo niska cena. Jeszcze jakiś nocleg sobie znajdzcie i weekend gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o romantyczne pobyty tylko we dwoje to ja zdecydowanie polecam hotel Aubrecht w Przechlewie na Kaszubach. Na stronie www.hotelaubrecht.pl jest ich pełna wizytówka. Myśmy z żoną jechali na „winny weekend”, połączony właśnie między innymi z degustacją wina, choć atrakcji było dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo oczarował miły hotelik Gorzelanny w Pokrzywnej. Piękny, urządzony ze smakiem, ladnie połozony. Spędziliśmy tam z narzeczonym cudny weekend. Obsługa na piątkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dźwięki22
Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci Malbork. To bardzo romantyczne miasto :) Okolice zamku to fajne miejsce na wieczory spacer, a dobrze zjeść możecie w Karczmie Zamczysko. Jadłam tam pierś panierowaną z szynką i serem i domowe ciasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wdowcem na emeryturze. W tym roku wyjeżdżam do hotelu Imperiall (Ustronie Morskie), aby spędzić okres świąteczny (wcześniej już raz byłem). Hotel jest bardzo dobrze przygotowany na obsługę świąteczną. Zalety pobytu to moim zdaniem wigilia w stylu staropolskim, gotowanie na żywo przez mistrza kuchni, ognisko integracyjne dla gości, dostęp do basenu, boiska, strefy aktywności fizycznej. W hotelu korzystam również zwyczajowo z terapii tlenowej (specjalna komora do dyspozycji) i z masażu gorącymi kamieniami (coś pięknego). Nie obciążam rodziny na święta, bo wiem, że chcą się bawić w swoim gronie. Znalazłem alternatywy sposób spędzania świąt i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HolinkaA
Ja bym proponowała Pragę, bo jest całkiem tania ;) Jest multum promocji na bilety autokarowe, no i można znaleźć ładne apartamenty na bookaparcie w fajnej cenie. A miasto przepiękne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×