Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karinaKRK

rozjasniane koncowki wlosow, fajne?

Polecane posty

Gość karinaKRK

hej! wczoraj bylam u fryzjerki i zrobilam sobie takie rozjasniane wlosy, tzn koncowki. wlosy mam do pasa, wiec jakies 10 cm sa jasne a potem przechodza do ciemnych. chcialam zapytac co sadzicie o takich wlosach?:) mnie sie w sumie podobaja, ale wiadomo ze wyglada sie inaczej i bardziej ekstrawagancko. daje link do takich przykladowych wlosow: http://forum.szafa.pl/47/3360679/rozjasnione-koncowki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkkkkka
nie!!!!!fajnie to wygląda jak wyjdziesz od fryzjera dobrego potem koszmar.Pamietaj ze widzisz na necie osoby którym włosy szykuje stale fryzjer!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkkkkka
ja też mam włosy do pasa,dlatego naprawdę uwazaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaKRK
no ja bylam u fryzjera i zrobila mi fajnie, przynajmniej tak mi sie wydaje;p mam wlosy do pasa wiec robie np fale i wygladaja jak gwiazd na zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkkkkka
miałam rozjasniane końcówki,nie dość że dodatkowo sie przesuszyły to wyglądało to po kilku dniach jak gigantyczne odrosty,poza tym włsoy zdrowe zaczeły wyglądac niechlujnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdfdfdsfdf
dlaczego nie? moze autorka ma ladne wlosy i ladnie je uklada? nie kazdy ma takie kudły jak ty, dluge wlosy urody nie dodaja ale gdy czyms sie wyrozniaja to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponieważ ciemne włosy jaśnieją
na końcach i rudzieją gdy się niszczą i rozdwajają, zawsze jak widzę takie włosy, pierwsza myśl, jaka mi przychodzi do głowy, że są zaniedbane, przesuszone i w okropnym stanie. Na Werze też tak wyglądają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkkkkka
a tak swoją droga czym pielęgnujęcie włosy?:) i ewentualnie jakimi farbami ,szamponami zmieniacie kolory:) chodzi o firmę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaKRK
no wiem ze sie niszcza od rozjasniacza, pierwszy raz w zyciu wczoraj go uzylam, moze od jednego razu nic sie z nimi nie stanie..mam taka nadzieje:) w sumie to opinie sa podzielone tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
też mialam kiedyś włosy do pasa i takie jasne końcówki ale wstyd się przyznać-naturalne. Zrobiły się takie jasne bo były mega wysuszone i tak zniszczone że same się sypały. Dlatego nie rozumiem jak można wydawać kupe kasy żeby zrobić sobie fryzure która wygląda jakby się miało mega zaniedbane włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkkkkka
ja kilka razy byłam u fryzjerów.Ze 3 razy w niby doskonałych salonach przesuszyli mi włosy,potem miałm dziwne ekstrawagancje ,cieniowania itd .Natomiast 2 razy byłam u wizażysty który teraz siedzi ponoć gdzies za granicą i stylizuje i obcina modelki,super facet.Powiedział mi ze jak ma sie tak piękne długie włosy to poprostu trzeba o nie dbać w sensie utrzymania ich zdrowia i nie opowinno sie kombinowac ze szczególnym obcienaniem i ekstrawaganckimi pasemkami itd bo takie eksperymenty stosuje się na cienkich brzydkich włos\ach aby jkakoś wygladały poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponieważ ciemne włosy jaśnieją
O widzę że ktoś ma identyczne przemyślenia ;-) Mi się podobają jedynie końcówki włosów farbowane na czerwono, ale równo. Jednak nie zrobiłabym tego swoim kudełkom, bo musiałabym rozjaśnic, a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
Karina a jak zamierzasz dalej pielęgnować swoje włosy? Tzn co potem zrobisz? Obetniesz zniszczone koncowki? bedziesz co miesiac chodzic na zrobienie "odrostów" (o ile tak to można nazwać w tym przypadku) czy wrócisz do jednego koloru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
Ponieważ ciemne włosy jaśnieją ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaKRK
sluchajcie, to nie tak ze chce regularnie farbowac te koncowki. aktualnie mam swoje bardzo ciemny braz i wyszly mi karmelowe ciemne koncowki potem nizej przechodzace do miodowego. nie bede z nimi robic nic szczegolneo bo niby co? zapuszczam dalej i bede podcinac az w koncu znikna rozjasniane i tyle:) bardzo chcialam w sobie jakiejs zmainy bo od lat mialam ciagle te same dlugie, proste wlosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaKRK
poza tym wiecie, trzymalam ten rozjasniac na wlosach kilka minut, a ile babeczek regularnie od lat tleni swoje wlosy? i jakos zyja i nic im nie jest. nie wydaje mi sie bym zrujnowala tym jednym zabiegiem wlosy. wygladaja teraz naprawde ciekawie, bo sa geste, dlugie i pofalowane, spielam je w kucyk z boku twarzy, super sa:) moze uda mi sie wrzucic zdjecie czekajcie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaKRK
zdjecie nie moze mi sie wgrac cos:/ bede probowac jeszcze. zamierzam w ogole nakladac na koncowki regularnie jedwab i serum:) chociaz wygladaja bardzo dobrze, wczoraj je jeszcze podcinalam i tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaxoxo
KarinaKRK ! Mam pytanie! Czy po tm czasie jaki minął czyli rok, jestes z tego zadowolona? Nie bylo żadnych problemów? Bo ja chce takie zrobić i nie jestem pewna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×