Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

samotny ojciec rozczula a samotna matka jest pomiatana

Polecane posty

Gość gość

tu na forum.nie rozumiem tego.jeżeli kobieta decyduje się odejść od faceta tz.że było źle.bo matka dużo zniesie żeby dziecko miało pełna rodzine.i moim zdaniem wtedy zasługuje na szacunek jak odejdzie.niż tkwi dla samego tytułu żony,narzeczonej.czekam na hejty od nieudaczników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tu g****o siedzi pleps j****y to co się dziwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie.Gimnazjum,ktore mysli, ze wszystkie rozumy pozjadalo a zycia nie zna,bo nigdy nie wyszlo z domu dalej niz do szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaa
nie tylko na kafeterii, wszędzie w internecie samotne matki są wyzywane od puszczalskich, zużytych szmat itd... Nie wiem dlaczego tak się nami ktoś przejmuje i tyle negatywnych emocji wywołujemy. Ja od nikogo nic nie chcę, mam nowego partnera za którym się nie uganiam i wiele razy dawałam mu furtki, nikogo na siłę przy sobie nie trzymam. Jakbym była sama to też wisiałoby mi czy jakiś facet zwraca na mnie uwagę czy nie, ale nie pozwolę się obraza. Po za tym większość tych chłystków tutaj wypowiadających się o mnie negatywnie z racji tego że odeszłam od męża i jestem sama z dziećmi nie miałaby u mnie szans na starcie, dla mnie to nie mężczyźni :) Zastanawiające, że tak jak pisałam ta nienawiść jest obecna w internecie, gdzie jakiś bezczelny cham tchórz pisze mi tu jakieś bluzgi i próbuje wmówić mi że jestem śmieciem, gdyby staną ze mną twarzą w twarz nic takiego by mu przez gardło nie przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie matki tych inteligentow tezsa puszczalskimi,zuzytymi szmatami,bo nie sa dziewicami i maja bachory:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotna 30 parolatka to wg ludzi brzydka kobieta,której nikt nie chciał.Jej samotny rówieśnik to facet,który jeszcze nie zdecydował się na związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polska mentalność masz kogoś jesteś kimś.szczytem marzeń dla dziewczyny jest mieć faceta.nie ważne jaki by był byle by był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety tak jest, przestarzale przekonania rodem z jaskini jeszcze sie utrzymuja.I to glownie w PL, gdzie w niektorych regionach to wstyd miec corke, a jak sie urodzi i syn to dziewczynka idzie w odstawke.Ja jakbym miala syna to bym tak wychowala aby szanowal kobiety i tez robil w domu, dostawalby od dziecintwa jakies zadania do zrobienia, nawet niech potlucze talerze, ale zeby sposob myslenia sie wyrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×