Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ściągnięty napletek w saunie

Polecane posty

Gość gość

Zauważyłam że część facetów w saunie gdzie panuje strefa nagości chodzi ze ściągniętym napletkiem. Czy to Was razi czy Wam się podoba? Mnie sie w sumie podoba choć to trochę nienaturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko pedały wchodzą nago do sauny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko bezmózgi wchodzą do sauny w ubraniach :o ani to mądre, ani to zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest niemądrego czy niezdrowego w wejściu w samych gaciach albo zakryciu się krótkim ręcznikiem? :D nie ośmieszaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty się ośmieszasz nikt o zdrowych zmysłach nie wchodzi do sauny w gaciach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 151
w życiu bym nie poszedł do sauny gdzie są faceci .. Dla mnie to obleśne oglądać inne członki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że najbardziej udzielają się tu ci co saunę w necie tylko widzieli hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam ze to forum dla kobiet i do nich było to pytanie, a tu koguty jak zwykle dały sobie po pyskach. i robią to przy każdej okazji a właściwie okazja im nawet nie jest potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko.Fakt. Coś takiego jest zauważalne.Na basenie też pewien odsetek mężczyzn chodzi z odciągniętym napletkiem i bynajmniej nie chodzi tu o osoby po zabiegu jego usunięcia. Przypuszczam,że to jakiś dziwaczny znak rozpoznawczy.Sygnał gotowości seksualnej.W zależności od miejsca i parytetu płci bądź braku takiego parytetu może oznaczać sygnał "homo" lub "hetero".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 151
sauna to miejsce dla pieprzonych gejów , ja bym tam nie poszedł To już wole isc na plaże . Tam mozna znalezc laski w stringach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretyn pospolity po raz 151-wszy - miałam nie reagować, ale jak ktoś gdzieś wcześniej słusznie zauważył takie coś ma malutkiego fiutka i musi rozładowywac kompleksy w inny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość dziś Też tak sądzę. Do sauny wchodzimy się zregenerować a nie oglądać wiszące lub stojące w zależności od nastroju pały i wbrew opiniom osób mającychna temat sauny skrzywione pod wpływem mediów przeświadczenie.....każdy szanujący się saunowicz winien byc okryty w pewnych miejscach przynajmnie ręcznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 151
jakie kompleksy ? Tylko debil albo gej czuje sie normalnie gdy na przeciwko jego siedzi facet z ptakiem na wierzchu .. Bo dla mnie oglądanie czlonków nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 151
jakby w saunie były wylącznie kobiety , to bym do niej poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak w krajach, w których saunę wynaleziono, lub w których jest ona częścią ogólnie pojętej kultury do sauny wchodzi się nago, tzn. siedzi sie na reczniku. oczywiście jest różnica pomiędzy siedzeniem szczelnie owinietym w ręcznik (co jest bez sensu) a okrywaniem intymnych części ciała jak ktoś się wstydzi. ale pytanie dotyczyło czego innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne odciągają napletek w saunie aby odparował ser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby te kobiety w saunie zobaczyły twojego malutkiego ptaszka to by chyba ze śmiechu pospadały z tych ławek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijkjk
poza tym te pajace , którzy wchodzą do sauny na pewno walą sobie wcześniej konia , żeby im nie stanął i nie było wpadki bo nie wierze , żeby normalnemu facetowi nie stanął by na widok gołej baby.. Oni wszyscy do tej sauny wchodzą ze zwalonymi koniami , dlatego im nie staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalem ze w Finlandii sa specjalne sluzby porzadkowe w saunach i jak ktos wchodzi z odciagnietym napletem to go w*********ja....i bardzo dobrze bo w Pl tez cos takiego powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zapewne odciągają napletek w saunie aby odparował ser." x fuuuuuuuuu, obrzydliwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 151
To prawda do sauny i na plaże nudystów chodza tylko geje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet obrzezanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni wszyscy do tej sauny wchodzą ze zwalonymi koniami , dlatego im nie staje dokładnie tak , każdy tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha! A w Szwecji nie tak dawno media opisywaly wypadek ze kobiete w saunie zg****ilo dwoch imigrantow....i to na oczach kilkunastu osob-kobiet i mezczyzn. Jak ustalila policja nikt nie zareagowal bo obawial sie ze moze zostac oskarzony o rasizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy jeszcze nie widzialam w saunie kogos kto bylby nago:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chodzisz do smażalni gaci a nie do sauny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim kraju kobiety też odciągają sobie napleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej odwrotnie...korzystam z dobrych saun-moze dlatego?Nie wyobrazam sobie swiecic tylkiem w saunie czy w ogole gdziekolwiek no ale co kto lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sauna, do której można wchodzic w kostiumach nie jest dobrą sauną. :) wchdząc w sztucznym kostiumie robisz sobie krzywdę. zobacz- celem jest oczyszczanie się przez pocenie. pot pod kostiumem w najbardziej intymnych i delkatnych częściach ciała nie spływa z ciebie nie wchłania się w ręcznik tylko na powrót "infekuje" cię poprzez otwarte pory... bo kostium raczej słabo przepuszcza wilgoć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×