Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ściągnięty napletek w saunie

Polecane posty

Gość gość
Bo normalni ludzie wchodzą do sauny w stroju kąpielowym lub owijając się krótkim ręcznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalni ludzie wchodzą w czymś co wchłania pot, a nie w plastikowych gaciach, to tak jakby opalać sie przez parasol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bylem kiedys w saunie to wszyscy mieli cienki specjalne reczniczki by sie okryc.....a jak ktos chcial to przychodzil w kostiumie. Tylko jeden duren latal w kolko z fujara na wierzchnu (z odciagnietym fałdem wlasnie)...opalony,łysy,cały w jakichs tandetnych tatuazach a na uszach dyndały mu wielgachne zlote kolczyki.Chodzil tak w kolko belkotal cos do siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sztuczny kostium w 100 stopniach. nieźle. tak dbają o swje fiutki, ci.ki i cycu..ki??:) a fe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak komuś przeszkadza "sztuczność" kostiumu to zawsze zostaje ręcznik lub bawełniana bielizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że dyskusja znowu poszła w poboczne tematy, a mnie chodziło o to, żeby kobiety powiedziały jak one to odbierają. Czy tylko ja jestem taka nienormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego odciągają naplety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co ja mam iść do sauny? po to żeby oglądać stojące fiuty lub parujące naplety? sauny nie powinny być koedukacyjne. przebieralnie na basenie nie są, więc tym bardziej sauny nie powinny być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki-Użyłaś w sumie niejasnego sformułowania. "Ściągnięty napletek" to w sumie może być rozumiane różnie. Jedni zrozumieją to jako naciągnięty na żołądź a inni jako ściągnięty z żołądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udaj sie do sauny i zrob dyskretnie kilka zdjec abysmy mogli ocenic i zrozumiec ten problem dokladniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To można tłumaczyć najprawdopodobnie jakimś rodzajem niechlujstwa.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) niejasne sformułowanie? ściągnięty to ściągnięty, odkrywający żołądź. :) czy ty ściągasz spodnie zakładając je na siebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może to jakaś utajona forma ekshibicjonizmu.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli mamy pierwsze wnioski: forma gotowości (otwartości) i ukryty ekshibicjonizm (chyba nawet nie bardzo ukryty:) ) dla mnie to taka zwierzęca (w pozytywnym sensie) parada samców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Napletek to nie spodnie. To nie jest takie proste jak ci sie wydaje. Ściągnięty może być przeciwieństwem naciągniętego. Tak samo jak odciągnietego. Spodnie się ściąga ale można też zdejmować....a w stosunku do zdjęcia przeciwieństwem jest założenie a nie zaciągnięcie czy też naciągnięcie spodni choć ostatecznie można również i takiego sformułowania użyć.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Podejrzewam iż wysunięciu tego wniosku towarzyszyło Ci lekkie podniecenie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaBlond
Ja chodzę do sauny w stringach i bez biustonosza, wielu facetom "staje" na mój widok i jest to bardzo miłe bo czuję się atrakcyjna. Jeden wprost zaproponował mi seks po saunie i się zgodziłam. Miał takiego penisa że trudno było mu odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Parada samców"(I to w saunie).... Przyznaj,że jesteś już podniecona?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniablond W piekle bedzie ci znacznie bardziej cieplo niz w saunie ladacznico.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś zrozumiał gościa z 13:11? :) czy ktoś jeszcze zrozumiał że ściągnięty napletek może oznaczać że zakrywa a nie odkrywa zołądź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaBlond
Dodam ze poznany przeze mnie w saunie kochanek tak dobrze obdarzony przez naturę miał na imie Ahmed. Byl potem jeszcze jeden...jego kolega-Hassan. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaBlond
Ja w piekło nie wierzę dlatego korzystam z życia cnotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaBlond
13:18 podszyw! to był Polak a sprzęt miał takiego jakiego Polacy nie mają, ponad 20 cm. Kobiety nawet nie wiedzą ile może dać rozkoszy taki penis, bo po prostu takich nie spotykają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AniaBlond Ty w piekło nie wierzysz ale piekło w ciebie wierzy i to mocno. Ladacznico.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nago do saun wchodzą tylko zboki, ekshibicjoniści lub pedzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaBlond
Uwazam,ze do sauny powinni mieć tylko wstep ludzie atrakcyjni tj kobiety takie jak ja oraz mezczyzni....z duzymi prąciami,zasobnym portfelem oraz ściągniętym napletkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednagośćówa
W saunie do której ja chodze przychodzi sporo facetów w różnym wieku i kondycji fizycznej (brzuchów nie da się ukryc), i z różnym sprzętem. Jest na co popatrzeć, czasem zdarza się jakiś przystojniak z większym fiutkiem, choć większość jest średnia lub mała. Panuje pełna kultura, nigdy nie widziałam nikogo podnieconego, choć sama saunuję nago i jestem dość atrakcyjna. Często widzę dyskretne spojrzenia w moją stronę, ja też dyskretnie popatrzę czasem. Nic w tym złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AniaBlond "kobiety nawet nie wiedzą, ile może dać rozkoszy...." Taaa Może też daćď potem kłykciny i chlamydię. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Ja tez uważam, że w saunie powinno się mieć chociaż majtasy , jak ja widzę na plaży nudystów te zwisy żałosne , albo te fałdy tłuszczu i balerony to niedobrze się robi. Chcę iść do sauny oczyścić pory i organizm, a nie patrzeć na paskudne , ohydne ciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takajednagośćówa Saunujesz nago i nie widzialas aby komus kiedykolwiek stanął. No to albo tam siedza same pedaly....albo ty niestety taka piekna nie jestes jak myslisz. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×