Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ściągnięty napletek w saunie

Polecane posty

Gość takajednagośćówa
musisz mieć chyba 15 lat i nie panujesz nad swoim ciałem albo nigdy nie widziałeś nagiej kobiety podniecony facet w saunie to jakas straszna kaszana. wstyd. z mojej sauny obsługa takiego by po prostu wywaliła, zboka jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reasumując.....baby ktore przychodza do sauny nago to kurfy a faceci to pedały.....szczegolnie ci manifestujacy sciagnięty napletek. I raczej nikt nie zaprzeczy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednagośćówa
reasumując to idź odrabiać lekcje. i nie onanizuj się za bardzo bo i tak ci już większy niż te 7cm które masz nie urośnie. głupi facet na kobiete nie ma szans, z małym członkiem też małe, ale głupi z małym (mowa o tobie) żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze sobie byc i glupi i miec malego....jak bedzie mial hajs to mu kazda obrobi na kolanach z polykiem wlacznie z toba chyba ze mu sie nie spodobasz i kopnie cie w pupe. Taka prawda.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pewno by cie nie chcial skoro-jak piszesz-nigdy i nikomu przy tobie nie stanął nawet w głupiej saunie gdzie chodzisz ponoć nago.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jednak z malutkim tylko się nie popłacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednagośćówa
ale przecież Cie nie stać na płatny sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przychodzę się zrelaksować a nie gapić na członki facetów w saunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też już przez te kilka lat chodzenia do sauny przyzwyczaiłam się do widoku nagich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te z odkrytym napletkiem w spoczynku są znacznie większe i twardsze w stanie erekcji.W moim przypadku sprawdza się to w 100%.Polecam,satysfakcja gwarantowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W saunie do której chodzę panuje zwyczaj że wchodzimy nago i siadamy na ręczniku całym ciałem.Czasami tylko gdy jakaś kobieta się wstydzi to okrywa się ręcznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie jakieś dziwne podejście do nagości. Mi tam nie przeszkadza widok nagich kobiet, mężczyzn, starszych ludzi, byleby zachowywali się normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też nagość nie przeszkadza w takich miejscach jak sauna czy plaża nudystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 48
Na wakacjach w Chorwacji w naszym hotelu wybrałam się z córką do sauny. W saunie było paru facetów. Większość miała pościągane napletki. Po chwili jak weszłyśmy nago do sauny kilku panów chyba na widok córki dostało erekcje. Było to bardzo nieprzyjemne i krępujące bo moja 14 sto letnia córka musiała oglądać ordynarnie stojące penisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna 48
W ostatnie wakacje byłam ze znajomą w saunie i to co zobaczyłam to był szok. W saunie siedział tylko jeden facet okryty ręcznikiem. Po chwili ściągnął ręcznik i pokazał ogromnego penisa. Miał stojącego penisa wielkości drąga i miał całkowicie nasunięty na nim napletek. Nie widziałam czegoś takiego jeszcze, bo wiadomo, że jak facet ma erekcje to ma ściągnięty napletek i ma odsłoniętą prawie całą żołądź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×