Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skąpy facet na pierwszym spotkaniu

Polecane posty

Gość gość

Zaprosił mnie pewien gość na spotkanie na kręgle. Wchodzimy do tego klubu on poszedł do szatni a ja do recepcji. Mówię o rezerwacji itp wyszło tak że zapłaciłam 80zł. Gdybym zaczekała 3 minuty to rezerwacja by przepadła. On wrócił po 15 minutach dopiero. Więc ok on wiedział że zapłaciłam ale nie odezwał się nic. Po chwili gry mówię że pić się chce. Nic nie powiedział, kupiłam sobie sama. Po grze chciałam coś zjeść. Zamówiłam sobie a on nic nie jadł tylko zabrał mi kilka frytek. Przed chwilą napisał mi że liczy na kolejne spotkanie w piątek. Udławiłam się śmiechem. Niezły układ on zparasza a ja stawiam. Tym razem chce iść do kina do chyba go poyebalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba się zgodzę i nie przyjdę na spotkanie albo zaproponuje weekend u mnie i podam zły adres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym fałszywym adresem niezły pomysł. :D Kurde, wydawało mi się, że kto zaprasza, ten płaci. Albo chociaż koszta po połowie, jeśli zapraszający nie ma pieniędzy. Niezły cwaniaczek z kolesia. Chciał sobie w kręgle pograć, to "zaprosił". Teraz do kina chciałby na twój koszt wyskoczyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zenujacy typ. Ile miał lat? Zachowanie pasuje co najwyżej do studenciaka. Koniecznie wytnij mu jakiś numer. Niech się nauczy kultury. A z jakiego jesteście miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lat ma 26 więc nie taki młody już no i pracuje :D Z Krakowa jesteśmy obydwoje Ciągle myślę co z nim zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodz sie na kino i wyjdz do toalety niech placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tak zrobię :D ale nie wiem czy marnować swój czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalas mu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego ze zaplacilas za niego? Jest rownouprawnienie. Teraz baby stawiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałam ale kilka frytek :D chyba kpisz. Równouprawnienie nie zwalnia od płacenia. Chciałam złożyć się po pół pomimo tego że to on zaprosił mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pobita własną kobiecą bronią. Cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jest kibicem jakiejś drużyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mu by ubrał barwy jakiejś tam drużyny, ustaw się z nim w mało uczęszczanym miejscu, w to samo miejsce umów się z kibolami przeciwnego zespołu, napisz do nich jako on i że chcesz się z nimi bic :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hahahahah z czymś takim jeszcze sie na szczęście nie spotkałam. :D Ok po połowie, albo gdybyście byli w związku i ty byś go zaprosiła, chciała zrobić niespodziankę-to wtedy ok ale w takich okolicznościach......:D Szok. Zaprosił cie, pierwsza randka i na chama wymusił na tobie płacenie za wszystko. Maskara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahah to jest prowo?:-) dobry gość:-D chyba bym mu kulą przywaliła w jego jaja:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym mu napoisała dobitnego smsa o jego skąpstwie. Skoro zaprasza cie do kina to napisz mu że taniej ci wyjdzie jak pójdziesz do kina sama , bo nie będziesz musiała płacić za niego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umow sie z nim pod tym kinem i nie przyjdz. Po godzinie albo i wiecej napisz mu smsa, ze idziesz sama do kina, bo nie masz kasy na placenie za niego i niech sobie znajdzie sponsorke, albo znajdzie prace zanim umowi sie z dziewczyna. Rozumiem jakby nie zaplacil za Ciebie, ale Ty placisz za was oboje a potem on jeszcze podjada Ci frytki??? To jest randka? Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umów sie do kina i wyjdz do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dać babom wolność
a jak facet wszystko stawia to jest ok? nie ma wtedy płaczu? Teraz widzicie kobiety jakie to wkurzające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijam temat yo
bo kobieta ma szpare, i mejkap na ryju, i dlatego facet ma stawiać bo ma szanse zaroohać, tylko co jak ona mu nie da? Zwrot inwestycji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąpe suki
kobiety chcą równouprawnienie, tylko nie w płaceniu, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inwestycja w kobietkę musi się opłacic. Jak chciałaś żeby za ciebie zapłacił to trzeba było chociaż zaproponować że zrobisz mu loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli to on cie zaprosil to on powinien zaplacic! chyba ,ze ty jego to jeszcze przejdzie, a jesli nawet taka sytuacja wyszla to powinien powiedziec nastepnym razem ja stawiam ja takiego kiedys pogonilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwa gra
a jak facet kupla zaprasza gdzieś to za niego płaci? z reguły nie. A jak kobieta koleżanke do kina zaprasza to za nią płaci? z reguły nie, każda za siebie. Więc dlaczego od faceta wymagane jest aby obcej babie stawiał randki? Co to za durne zwyczaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partnerka czy kúrwa
gość dziś >>> nie może zaproponować loda, bo to by była prostytucja, a tu nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety są jak prostytutki, nie położysz kasy na stole, nie zainwestujesz w jej posiłek i rozrywkę, zapomnij o rooochaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego musisz posiadać dom ,auto,prawo jazdy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety naprawdę taka sytuacja mnie dzisiaj spotkała :D pierwszy raz w życiu więc nie wiedziałam jak się zachować. A do tego co komentował wyżej to sorry nie będę robiła loda za marne kilka zł :D z miłości czy pożądania to co innego. Jutro zastanowię się co mu odpisać. Fajnie się z nim gadało ale wyszedł z niego burak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie burak tylko nowoczesny facet, pozwolił ci zapłacić, nie chciał abyś czuła się dyskryminowana jako kobieta, dał ci to o co walczyły poprzednie pokolenia kobiet, ciesz się i zapraszaj go na kolejne spotkanie, chyba że wolisz jakiegoś buca co leje cie po ryju i traktuje jak szmate ( bo niektóre kobiety mają to zakodowane że tak musi być )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×