Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

słodycze prl

Polecane posty

Gość gość

Od kliku dni przeglądam strony w poszukiwaniu słodyczy z czasów prl. bezskutecznie poszukuje zdjęć chrupki krakowskiej, taki maly blok waflowy w czekoladzie. jakos taki mam sentyment do tej chrupki.moze ktos wie gdzie szukac. dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pamiętam wyroby czekoladopodobne i wafelki prince polo (czytało się tak jak pisało), pamiętam ptasie mleczko i śliwki w czekoladzie i blok czekoladowy, który robiła mama! Twojej chrupki nie znam, ale pochodzę z Pomorza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmjk
chrupanka krakowska jest w internecie...a ja pamiętam smak ptysia...to było pyszne...wiele bym dała żeby znów sobie go zjeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem , widzialam foto chrupanki krakowskie,ale to no to. Poszukiwana to taki trapezik w czekoladzie ,zawiniety w celofoan i papierową metke z nazwa chrupka krakowska. ale dzieki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baton Hi man z białej czekolady z nadzieniem to było coś, żadne krakusy nie pobiją tego smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm.pewnie dobry byl.ja tam lubie wszystko co słodkie.wiele słodkości to tylko wspomnienia. a nóż ktoś zbierał opakowania, etykietki i wrzuci na strone. poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że te smaki nie wrócą, nawet turbo z biedy ni jest takie same :( chcę hi mena i bajkę o nim z powrotem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćddedrd
guma do żucia d Donald - to było coś...a teraz ten smak podkradły tik taki minonki.....wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszanka wedlowska! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donaldy w pewexie sie kupowalo paczka kosztowala 90 centow Ciekawe czemu juz ich nie robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccvvv
I oranżada w torebkach foliowych. Piło się ją przez rurkę...eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×