Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Śmieszne sytuacje podczas seksu

Polecane posty

Gość gość
Mi się przydażyla taka historia, Był to cudowny wieczór...Rodziców w domu nie było i kochaliśmy się na maxa. Nagle mój chłopak a teraz mąż chciał mnie podsunąć do góry,ja na plecach, on we mnie i złapał mnie za szyję i chop do góry i nagle za mocno mnie podciągnął i rąbnął mnie o stół. Tak mnie bolała głowa,że musiałam niestety na chwilę skończyć, ale ochota na sex nieprzeszła. Po pół godzinie dawaj dalej ...super wszystko miłość jak się patrzy i mówie mu ,że jest mi tak wspaniale ale niech podciągnie mnie troche w druga strone bo zaraz zlecimy z łóżka...tak mnie posunął, że uderzyłam głową w ścianę:) Jesteśmy 3 lata po slubie i wspominamy to cały czas, a ile śmiechu przy tym jest:) Opowiadajcie swoje śmieszne sytuacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś czytałam na forum że dziewczyna ze swoim chłopakiem postanowiła wypróbować pozycję 69 Ona była na górze i w chwili uniesienia piardneła mu prosto w nos. On się strasznie obraził i radziła się jak go przeprosić. Na co jedna z osób skomentowała tą sytuację w taki sposób: "bo biednemu to zawsze wiatr w oczy" :D czytałam to kilka ładnych lat temu ale do dzisiaj to mnie śmieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś do swojego podczas seksu, masz z******tego k********.a on mi na to: Ty tez -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też tak podrzucił mnie biodrami (ja na górze) że zleciałam z łóżka i rąbnełam o nocną szafkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za lat mlodzienczych z moim obecnym mezem postanowilismy zrobic to na krzesle. tak skakalismy ze krzeslo sie zlamalo:) bylo z takich rurek i sie po prostu zalamalo a moj gola dupa placną na panelach. Smiechu bylo kupe a sex nie dokonczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś przylapała w łózku mnie i mojego faceta niedoszła jeszcze wtedy teściowa-nie wiem komu bardziej głupio wówczas było...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzykalem sie z dziewuchom w wannie a ta franca dostala okres myslalem ze jej pipa pèkła :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy byłam młoda i głupia umawiałam się z takim jednym, no i kiedyś u mnie akcja etc. i nagle wchodzi mama do mieszkania, ja się ubieram , on sie ubrał ale doszedł do bardzo mądrego wniosku, że zakładanie bielizny za długo mu zajmie więc stwierdził, że później założy w łazience. niestety nie zdążył, bo zauważył jak późno juz jest i że wlaśnie odjeżdża mu ostatni autobus. w pogodę -20pare stopni i śnieżyce wracał bez majteczek w spodniach z guziczkami zamiast rozporka ; d warto dodać, że bielizne odzyskał dopiero po rozstaniu XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety nie miałam rzadnych takich przygód...ale kto wie może i ja będe miała o czym tu pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe ja kiedys sie bzykalam z moim facetem i nagle w srodku akcji jeden z naszych kotow rzucił sie na jego noge i ugryzł go w duzy palec od stopy ja nie wiedzialam o co chodzi wiec prawie zawalu dostalam. Oboje sie usmialismy ale juz zawsze zamykalismy sie w pokoju bez kotkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham sie z moim facetem, jestem na górze i jest fajnie, wszystko ok, aż nagle... Odrzucił mnie i zaczął skakać po całym pokoju, potem się położył na podłodze... Wyobrażacie sobie moje przerażenie?! Okazało się, że go złapał mega skurcz łydki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:56 X Powiem Ci, ze mnie tez czesto łapie skurcz łydki podczas seksu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie przeżyłam takich wpadek, ale raz gdzieś o takiej przeczytałam.Dziewczynę i jej męża naszła ochota na jakieś łódce, gdzie były dość wysokie chaszcze. Kochają się, wszystko pięknie i okazało się,że wypłynęli nad jezioro, a tam jakiś jacht był i ludzie im kibicowali ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny Wasze sytuacje na wieczór rozbawiły mnie do łez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jedną zabawną sytuacje pamiętam ja do dziś ,moja córeczka była wtedy może 5 letnia ..usłyszała odgłosy z sypialni rodziców i krzyczy z pokoju Tatooo, mama ma koszmara bo krzyczy przez sen hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja mam jedną zabawną sytuacje pamiętam ja do dziś ,moja córeczka była wtedy może 5 letnia ..usłyszała odgłosy z sypialni rodziców i krzyczy z pokoju Tatooo, mama ma koszmara bo krzyczy przez sen hahahaha X Haha, dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadąc na wakacje pociągiem, podekscytowani i sobą i wyjazdem, nie moglismy odpuścić sobie pieszczot w przedziale. Byliśmy sami, mając spódniczkę to nie problem, pociągiem dodatkowo trzęsie w trakcie, także nawet ludzie, którzy w trakcie weszli do przedziału, nie zorientowali się że w czymś przeszkodzili. Idealnie rozegraliśmy scenę, przytulania na kolankach i oglądania widoków za oknem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym tak chętnie coś przeżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie ktoras dosiadzie w parku na lawce to tez bede mial co opisac. Ktora chetna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:16 pewnie darłaś się jak zażynana świnia przy dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 19:16 pewnie darłaś się jak zażynana świnia przy dziecku X Dziecko spalo w swoim pokoju.. nie dre sie jak zazynana swinia;) moze ty tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawiam seks ze swoim mezem, środek akcji, wszystko ok i nagle meza zmroziło, nie poruszał się i nie odzywał. Bardzo się przestraszyłam i zapytałam czy wszystko ok, On spojrzał na mnie i powiedział, że COS dotyka jego pośladków. Odwracam się i patrze a nasz nowy 4miesięczny piesek postanowił sprawdzić co się w łóżku dzieje;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha tez mialam podobna sytuacje, piesek byl razem z nami w lozku. Gapil sie, nie moglam sie skupic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken idz sobie herbatki zrobic czy cos a nie na tematy dla doroslych wchodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz cos do tego wątku? Uwazam, ze bardzo fajny, mozna sie posmiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×