Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Śmieszne sytuacje podczas seksu

Polecane posty

Gość gość
Po co te złośliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks szalony już już , nagle slysze moje wlosy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spierdzialam się, i mi powiedział :odechcialo mi się Dziś jesteśmy małżeństwem Z wieloletnim starzem,ale wtedy to był koniec świata dla mnie ,wstyd niemożliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tygrysico czemu pchasz łapy w ogień i piszczysz że parzy? Taki As z ciebie,a wlazisz w każdy temat związany z seksem,jesli tak cię to ciekawi to spróbuj w realu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysico czemu pchasz łapy w ogień i piszczysz że parzy? x :( co? x Taki As z ciebie,a wlazisz w każdy temat związany z seksem x ALE TO JEST OGÓLNA X ,jesli tak cię to ciekawi to spróbuj w realu jezyk.gif X w najbliższym są niewygodne toalety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.52 Ales ty niegramotna , długie piękne wlosy i akurat niefortunnie przycisniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja parę dni temu uorawialam seks z mężem, a pies nasza sunia wskoczyla na tapczan i zaczęła od tyłu lizać mężowi jajka.Kupa śmiechu była,że trojkacik.Ale mąż tak się zdenerwował że dał sobie spokój. Psa wygonil i poszli wszyscyvspac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego że to ogólna? Nie podoba się treść tematu to nie czytaj poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiadał mi znajomy. Impreza rodzinna kilkanaście osób, gwar, ich mały syn skacze koło dziadka "dziadku, dziadku chce ci coś powiedzieć" no to dziadek uciszył towarzystwo wnuk przemawia! A mały " a tata mamie wczoraj lizał pupę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było to po klotni , niezgoda , chwilowe rozejście Emocje siegaly zenitu, ale dogadaliscy się Rzucony wzrok , i jak ? Akurat szarowka , pobliska brama Nawet nie wiem kiedy nagle g***towna namietnosc Pospieszne dazenie do seksu i udało się , a za brama spokojnie chodzili ludzie Po kilu minutach wyszliśmy spokojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken srajd idz wez leki i wylacz internet, juz pora spac.No zmien avatar na mała szara nieporadna zaleknioną myszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze to dziwne.ale jak mój facet mnie pompuje to często gesto czuje jakby wpompowywał mi tam powietrze... i pare razy bedąc na nim i opadając na Penisa.pusciłam powietrznego bąką:D to nie był rzecz jasna bąk z o***ty ale spręzone powietrze ktore wylecialo z Pipy:D on oczywiscie myslał ze to bąk z doopy i sie zraził...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pompka do roweru , taka sama zasada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś współczuję rodzicom tego dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś podczas igraszek z mężem w pozycji klasycznej poprosiłam męża aby wykonał ruchy jak żółw ( wcześniej oglądaliśmy film przyrodniczy o żółwiach z Galapagos i był pokazany akt płciowy tych zwierząt. Bardzo mnie śmieszyło jak samiec tak śmiesznie stękał). Mąż zaczął naśladować tego żółwia i w pewnym momencie tak mnie docisnął że puściłam bąka;( od tamtej pory mąż często podczas igraszek mówi do mnie " zrób żółwia";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:49 Hahahahahahahaha dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra dostała na 18 od kolegów chyba największy wibrator jaki był w sklepie, żylasty o w ogóle ble ;) Pośmiała się cała rodzina i siostra kazała gdzieś mamie schować, mieliśmy kilkuletniego brata w domu ;) Mama ma tendencję do zapominania gdzie coś wsadziła. Po dłuższym czasie przyszła sąsiadka coś pożyczyć (największa plotkara na osiedlu). Kiedy wyciągała coś z szafy wypadł ten wibrator. Nikt by tego nie zauważył, ale nasz brat wziął go do ręki i z entuzjazmem zapytał co to jest. Mina mamy bezcenna ;) Odpowiedziała, że taka lampka. Brat koniecznie chciał się nią bawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie tylko baczek wymsknął wiec nic szczególnego :)) zyjemy na luzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka mi kiedys opowiadala: sa z mezem ' w trakcie', nagle wchodzi ich 5 letni synek do pokoju, wiec oni szybko czmych pod koldre, ale maly zobczyl tatusiowego wacka. i pyta sie mamusi ' mamusiu, czemu tatus ma takiego duzego wygietego siusika???" dlugo sie musieli tłumaczyć ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak pierdłem gdy mi wyjął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdzicie podczas seksu? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochalismy sie na pieska, moj tak mocno pchal ze uderzalam glowa w sciane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzika na kolanach

kiedys dziwczyna robila mi loda. mialem ochote skonczyc glebiej.. ona ladnie ulozona na kolanach i podparta na dloniach, a ja stoje nad nia. mowie ze dochodze, zeby byla gotowa na mocniejszy final. nagle ktos puka w drzwi, doslownie w tym momncie kiedy trysnalem. biedna sie rowniez przestraszyla i tak jakos wyleciala jej moja zawartosc przez jej nos

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×