Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

śmieszy mnie jak facet ma z 35 lat albo wiecej i na portalu randkowym ma opis

Polecane posty

Gość gość

że nie jest sponsorem, nie ma auta itp. a szuka laski w wieku 19-25 :D mam 23 lata i bylam na takim portalu randkowym z ciekawości pytam tych facetow co taki dziad w takim razie ma do zaoferowania młodej ślicznej lasce? bo zwykle oni urodą nie grzeszą a wymagania mają z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co masz ty do zaoferowania? Dobra pamiec do pin kodow czy to ze umiesz obslugiwac bankomat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ten atak? ja sobie szukam na związek chłopaka w podobnym wieku i sądzę, że większość osób tak robi, a takich starych facetów to szukają te co szukają sponsora, więc z ciekawości gdy paru takich się odezwało to pytam co mi mogą zaoferować? ja mam młodość, zdrowie, urodę,a oni? marzą im się młode laseczki, a nie zasługują nawet na atrakcyjne rówieśnice, bo sami zaniedbani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki 35letni gnom to albo stary kawaler typowy mamincycus z mamusia jeszcze mieszkajacy albo rozwodnik, ktorego zona w d**e kopla i jeszcze musi alimenty placic i tez wrocil do mamusi, oba typy kasy raczej nie maja, urody tez nie, madrosci jeszcze mniej niz urody, co ci moga zaoferowac? swoje z******te towarzystwo chyba i angielskie poczucie humoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemu na pewno wydaje się, ze ma sporo do zaoferowania, poczynając od szlachetnej urody ( zakola, brzydka twarz, piwny brzuch) na pasjach kończąc (picie piwa przed tv)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22lataprzegrywu
no rację masz też mam takie podejście do tego. mi się podobają w moim wieku bądź młodsi. starsi rządzą się, oczekują służebnic a co do wyglądu, młodzi mają największy potencjał na to by być atrakcyjnym, ale często są zwyczajnie zaniedbani, a i kasa robi swoje stąd starsi którzy się dorobili mogą wyglądać atrakcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My 30sto latki oferujemy stabilność, doświadczenie życiowe, bogactwo i wyrozumienie. I dziki Sex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe eh wy śmieszne. Przypomnij sobie ten temat jak będziesz miała około 30. Wtedy już widać tą desperacje w oczach :D Gdzieś to wysokie mniemanie o sobie, głowa w chmurach się ulatnia, bo coraz już mniej chętnych na wasze wdzięki. Nie chce bronić tych gości, bo dla mnie to p******e układy, taki barter dupa za kasę. Do tego się sprowadza. Ty mi daj kasę, wycieczki, prezenty a ja ci moje młode ciało. Nie wchodzę na takie portale dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 lat i brak auta to stabilność? jak zawiózłby dziecko do lekarza albo rodzącą żonę? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahah to faktycznie śmieszne. Chyba to przedwczesny kryzys wieku średniego. Zauważyłyście, że żadna kobieta nie ośmiesza się w ten sposób co faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:58 ja nie szukam starego dziada! może jakby jakiś przystojny 35 latek napisał to bym się zastanowiła, ale raczej czułabym, że chce mnie tylko wykorzystać, natomiast ja się umawiam z 23-26 latkami. Ostatni mój chłopak był o rok starszy i byliśmy razem 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam takiego znajomego facet 35lat a umawiac sie chcial tylko z 20stkami albo jeszcze mlodszymi, nie docieralo do niego, ze jest za stary dla takiej mlodej dziewczyny, twierdzil ze on mlodo wyglada (zakola na pol glowy, zmarszczki, brzuszysko, teraz goli sie na lyso) i ze ma mlode poczucie humoru, jego randki szybko konczyly sie na 1 spotkaniu, na fejsie az z zazenowaniem znajomi czytali jego umizgi pod fotami mlodych dziewczyn, w koncu znajoma go wyswatala z kobieta 2 lata od niego mlodsza(wczesniej by na nia nawet nie spojrzal) i jakos zmadrzal :) ale ciezki to byl przypadek i wiem, ze duzo jest takich 35-40 letnich mlodych duchem "nastolatkow" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:05 dobrze, że w końcu się opamiętał, ale jest wielu takich, dla których odbicie w lustrze to widok idealnego mężczyzny :D polscy mężczyzni są strasznie zakompleksieni, zakochani w sobie, zadufani, dlatego nie dbają o siebie, właśnie najprzystojniejsi są dość skromni i z takimi warto się spotykać, 14:01 to prawda. Kobiety są samotne, natomiast faceci są zdesperowani i zrobią wszystko by "zaliczyć" :O kierują nimi najniższe instyntky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 35 lat i brak auta to stabilność? jak zawiózłby dziecko do lekarza albo rodzącą żonę? pechowiec.gif Xx Zaraz ci odpowiedzą, że taksówką albo mieszkają w dużym mieście gdzie jest świetna komunikacja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to takie proste od czego jest...rower? Nic nie pali, babe na pake z tyłu i jazda. Można tez użyć taczki i popylać w ten sposób. Gdzie wasza wyobraźnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starym capom z samotności się we łbach poprzewracało. W większości to dziwacy, zboczency którzy długo seksu nie mieli, zakompleksione cwoki albo tacy co z rodzicami siedzą bo ktoś się musi rodzicami opiekować :D ale jakby chciał toby mieszkanie kupil:D a zarabia 2-3 tys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wasza wyobraźnia panowie? Podobno piękne kobiety są dla mężczyzn bez wyobraźni,dlaczego zatem masowo nie zalewacie wiadomościami skrzynek przeciętnych i malo ładnych dziewczyn? Możecie być z brzydka tapeciara,150cm,90 kg i wyobrazić sobie,ze to Kardashianka. Gdzie wasza wyobraźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez kasy, bez auta, bez mieszkania to standard bo po rozwodzie byla żona wszystko wzięła. Tylko po co komu taki golas? Tacy nie mają wdzięczności i za parę mies wyjdzie szydło z worka jak ci pojedzie, że on się nad tobą zlitował bo nikt cię nie chciał. Takie dziady są najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie tez taki startował,nie zainteresowalam się,bo ciagnalby mnie w dol,pewnie by pożyczał ode mnie kasę na alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:30 ej, tak ciężko ci wyłapać ironię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 22 l. miałam "przyjemność" poznać takiego gwiazdora, tyle, że podrywał mnie na żywo, nie przez internet. On miał 30. Różnica wieku to nie problem, 8 lat nie robiło na mnie większego wrażenia (ani nawet 10), jednak wystarczyły 2 spotkania aby zrozumieć, że to typowy człowiek z rodzaju: wszystko wina rządu, bogaci to złodzieje itp. Najlepsze były jednak jego wymogi co do figury, stwierdził, że jestem za gruba bo ważę 58 kg :D Przy moim wzroście to normalna waga, ważę tak od wielu wielu lat, normalne BMI, rozmiar M. No ale jak to tak 58 ważyć :D Powiedział, że możemy być razem jeśli obiecam schudnąć 8 kilo :D Nie skorzystałam z tak wspaniałej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w wieku 28lat wiec juz prawie 30 poznalam faceta, kory twierdzil ze ma 40lat, troche staro wygladal wiec kiedys poprosilam go o dokument tozsamosci i okazalo sie ze on ma prawie 50tke! Malo, ze klamal co do wieku to okazalo sie, ze mieszka u mamy kątem bo zona go wykopala, ma dziecko 10 letnie, na ktore placi aliemty i zbiera dopiero na adwokata zeby sie korzystnie rozwieść. I dawal mi do zrozumienia, ze jak mi zalezy na nim i jego wolnosci to mu doloze albo dam kase na dobrego adwokata!!! Normalnie taki typ, ze w pierwszej chwili zaniemowilam a potem ucieklam szybko, bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu do takich dziadów nie dotarło ze ich czas już minoł albo ciężko im to przyjąć do wiadomości, na chamca chcą się odmładzać a wynik jest taki ze się ośmieszają i robią z siebie karykatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A odkąd to 35lat to stary dziad widze ze po 30 trzeba sie juz wieszać ja mam 31 cwicze 4 razy w tygodniu w weekend jezdze na rowerze lub na crossie i moja 11 lat mlodsza dziewczyna nie uwarza mnie za starego dziada bo lepiej wygladam od jej opasłych rówieśników nie mam wlasnego mieszkania mieszkam w 4 kondygnacyjnym domu z matka i 2 bracmi gdzie każdy ma swoje pietro z kuchnia i lazienka osobno i czesto chodzimy n gore do mamusi na obiad ale tez czesto sami gotujemy pralki mamy 3 w suterynie a tak wogole si zapytam co wy macie 19-25 mlode laseczki do zaoferowania prucz rozlozonych nóg i pyskatych buzi ktore co chwila domagaja sie aby nowych wrazen dostarczyc CO!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A odkąd to 35lat to stary dziad widze ze po 30 trzeba sie juz wieszać ja mam 31 cwicze 4 razy w tygodniu w weekend jezdze na rowerze lub na crossie i moja 11 lat mlodsza dziewczyna Słownik poczytaj czasem, słownik, a nie tylko masa , rzeźba. Okrutne błędy robisz. i niewiele rozumiesz z tematu- owszem bywają atrakcyjni 35-latkowie, a nawet starsi. z różnych powodów: wiedza, pozycja, osobowość, kasa, itp, itd. Co kto lubi. Tacy maja chętne w różnym wieku, do wyboru. Ale temat jest o facetach, którzy są brzydcy, zaniedbani, widać po nich to zaniedbanie, nie maja ani kasy, ani osobowości, czy intelektu ponad przeciętny poziom. I nie wiadomo dlaczego utknęli w przekonaniu,że są atrakcyjni dla młodej panny i to najlepiej modelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezlym trzeba byc przegrancem i frajerem zeby miec konto na jakims portalu randkowym MASAKRA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tyczy sie to wszystkich wiec autorki tego zalosnego tematu tez :D "dziad" co za pustak z ciebie idiotko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tez kiedys bedziesz takim dziadem hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 latek to nie stary dziad ale partnerki życiowej niech szuka w swoim przedziale wiekowym, bo jest na innym etapie życiowym niż młodziutka studentka i ani ona mu nic nie ma do zaoferowania ani on jej, po prostu to są inne światy inne pokolenia inne etapy życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastolatek 35 letni z zakolami i przeszłością:D to c***artia do wyjęcia hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×