Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

śmieszy mnie jak facet ma z 35 lat albo wiecej i na portalu randkowym ma opis

Polecane posty

Gość gość
Nie jestem karakanem :P płaska też nie :P Mam 167 cm wzrostu , więc jestem dla takiego kafeteryjnego maczo , ktory pisze z modelkami na sympatii za wysoka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa wchodzę na sympatię a tu same pasztety no przepraszam te 1/10 ktore wyglądają dobrze stare panny z dziecmi i kto tu jest żałosny tępe dzidy ŻALL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 lat i zmarszczki u faceta, chyba na jajach. Co do owłosienia to się zgodze, zakola, łysienie ale to kwestia genetyczna tak jak siwienie przed trzydziestką. Wszyscy wiedzą że to kobiety szybciej się starzeja, biologicznie 35letnia kobieta odpowiada 45mężczyźnie, a tu takie rzeczy pisze co druga kobieta, przepraszam tępa młoda dzida bo kobiety bym obraził. Mam kumpla co ma słaboś do takich pustych=młodych 20paroletnich idiotek, ostatnio na impreze przylazł z takim półmuzgiem, który nie potrafił obsłużyć pilota od oświetlenia, a videodomofon pomylił z centralką alarmu i go aktywował. Ta tępa dzida mało co mówiła, a jak już coś powiedziała to niczym z gimnazjum, dało się czuć zażenowanie. Psa mam ineligentniejszego. Kumplowi dałem do zrozumienia żeby drugim razem wysilił się troche i zajrzał do akademika, z resztą nie długo to z plemnikami będzie się umawiał. Tu na pierwszej stronie wypowiada sie 23letnia lala, tak doskonała że ma więcej tapety na gębie niż rozumu. Mało tego sądzi jeszcze że ma coś do zaoferowania, młode ciało z haluksami i pierwszymi oznakami celulitu, przyjmie sperme to i rozstępy się pojawią. Sex z taką to przysłowiowe walenie głupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:56 Mam 30 lat i byłam już z 23 latkiem przez pół roku, mam powodzenie u młodzych :P Różnica jest taka , ze ja jestem na innym etapie życia i nie będę z nim latać po imprezach w akademiku :D:D a wy byście sie pchali do młodszych , ich młodszego towarzystwa :P Nie powiem jak tam pasujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał121212
Ja mam prawie 30 lat i jestem zakochany w 16 latce. :) a staruchy (te po 22 roku zycia), ktore nie sa dziewicami mnie nie interesuja. :) i mozecie mnie staruchy cmoknac w d**e, jesli macie takie zyczenie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:48 serio lykacie te prowokacje? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 letni faceci maja zmarszczki i łysieją .... to ze nie chcesz tego widzieć nie znaczy ze ich nie masz Ja tez nie chciałam widzieć swoich pierwszych zmarszczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co niektóre tu sa tak tępe że strach pomyśleć jakie były w gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Faceci " nie maja tu dystansu do siebie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz bo spotykasz same takie tępe :D przyciągasz je :D głupi głupiego zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:01 a mnie sie podobaly zawsze starsze kobiety.ale teraz gdy sam sie robie starszy 36 to podobaja mi sie mlode.dziwne.noe podobaja mi sie rowiesniczki.kiedys umowilem sie z dziwczyna 26 albo 28 lat.przez net.wczesniej nie widzialem jak wyglada.na spotkaniu sie wystraszylem,dostrzegalem starosc u niej.bylem ok 30 i poczulem sie stary przez nia :-( mialem chwilowa depresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmarszczki facetowi dodają uroku, kobiecie przeciwnie. Jak myślisz dla czego nietaktem jest spytać kobietę o wiek? Aby nie zobaczyła przerażenia w oczach że w tak młodym wieku można tak staro wyglądać, panienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kuzyn (35lat) i jego koledzy mają zmarchy na czole i pod oczami i to głębokie. Dziadkowie po 30 czasu nie oszukacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:09 Tak sobie tłumacz :P zmarszczki dodają lat, każdemu :D panienka dawno nie jestem stary pomarszczony dziadzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to wcale nie dodaje uroku wręcz przeciwnie, widać ze już najlepsze lata mają za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walenie głupa... jest w tym dużo prawdy. Tylko ktoś głupi może wziąść k****a do gęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piwny brzuch tez dodaje facetowi uroki? Zakola tez? :O zgadzam się z tym ze tutejsze podrobki facetow nie maja dystansu do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ze znarszczkami wygląda mesko, a kobieta jak stara baba. Ratuja sie kosmetykami ale to nic nie daje. Pamietajcie o celulicie rozstepach grubej d***e i sloniowych nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof40
wchodze na sympatie i filtruje: ma byc szczupla (czyli o siebie dba) ma miec wyksztacenie wyzsze albo podyplomowe ma miec wzrost miedzy 165 a 173cm wiek miedzy 30 a 36 lat wybieram miasto lodz zaznaczam opcje online poniewaz chcialbym od razu wyslac wiadomosci i byc moze otrzymac odpowiedz nie chce pisac do kogos kto jest offline poniewaz jest wiele profili ktore wisza tam latami i wiadomosc pewnie pozostanie bez odpowiedzi albo odpowie mi po miesiacu UWAGA: otrzymuje 15 propozycji na cała lodz ktora liczy 700 tys mieszkancow 3 z 15 odjely sobie 10 lat bo widze po zdjeciu 6 z 15 nie zalaczyla zdjec jedna mi sie podoba to wszystko co oferuje łodz? a teraz alternatywnie wychodze do klubu nocnego podoba mi sie tam wiele dziewczyn podchodze zagadam , byc moze ktoras bedzie zainteresowana abysmy sie blizej poznali koniec opowiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet piwny brzuch moze szybko zrzucic jak sie wezmie za siebie ostro albo ciezka robota fizyczna.a kobieta wieku nie zrzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja mama bierze ci kuutasa do geby i wmawia jakis piekny i stary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakola to tez nie problem u faceta.mozna przeszczep wlosow zrobic.choc uwazam ze to jest troche chore ale fakt ze jest mozliwe.a kobieta wieku sobie nie przeszczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta tez zrzuci , ten tluszcz rozprowadza sie rownomiernie A dziady maja brzuchy ciazowe i male nozki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ze zmarszczkami wygląda męsko????? dziwne pojęcie męskość:D Męski facet to taki który dba o ciało, jest umięśniony bo mięsnie (oczywiście nie mam tu na myśli koksiarzy bez karku) to siła a siła to męskość, przy takim męskim mężczyźnie kobieta czuje się bezpiecznie. No w rzeczywistości faceci myślą ze są "prawdziwymi facetami" jak mają nadwagę:D Aha męskość to też męskość ta w spodniach:) no i technika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mnie oszukał co do wieku bo wygląda na duzo mniej, podejscie do zycia tez ma swieze, jak sie dowiedzialam ze ma 33 lata to mnie zatkalo, bo sama mam 21 :) ma mi bardzo duzo do zaoferowania, z resztą ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starzy facet , atrakcyjny , ma szanse u mlodszej , ale nie to to z kafe z zakolami, brzucholem, bez zebow i wlosow :D no bo mozna przeszczepic , na takie rzeczy trzeba miec kase nieudacznicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:41 zobaczymy jaka bedziesz radosna,dziewczynko*jak twoj umiesniony facet zamieni cie na mlodszy model?? Predzej czy pozniej to nastapi.facet nawet 60letni moze zostac ojcem.a kobieta im starsza ty wieksze ryzyko powiklan ciazowych.to kobiety maja wieksze problemy z wiekiem a nie faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magazyn Elle wybiera Piotra Adamczyka jako najładniejszego aktora w Polsce, facet z 72 roku, a jakie zakola. Tepe dzidy jestescie bo same w kobiecym magazynie wybraliscie prawie dziadka jak dla was.... hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starzy frajerzy i erotomani, zeby zmienic kogos na nowszy model to trzeba miec ten stary :D Buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×