Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

śmieszy mnie jak facet ma z 35 lat albo wiecej i na portalu randkowym ma opis

Polecane posty

Gość gość
A mówi wam cos powiedzenie z tyłu liceum z przodu muzeum. Tępe dzidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poznalam na kafe faceta,który by miał dobra prace,ba,kilku w ogóle żadnej pracy nie miało,żyją na koszt podatnika albo swoich rodziców, uroda? Oceniają się na przystojnych,a z twarzy to z 4/10 max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompromitujecie sie kobiety rzadko która po 30 wygląda dobrze tylko wy tak uwarzacie bo kto kobiecie prawi najwiecej komplementow ?same sobie a dlaczego meszczyzni szukaja kobiet dwudziestoparoletnich ?bo po 30 to juz z nimi jak ze zużytymi oponami jeszcze troche pojezdzisz ale nie wiadomo kiedy sie rozleci można oczywiście nadlac bieżnik (operacje plastyczne) ale już dobrze trzymać sie nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starzy frajerzy i erotomani, zeby zmienic kogos na nowszy model to trzeba miec ten stary smiech.gif Buahahaha Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety jak i faceci jesli o siebie dbają mogą wygladac atrakcyjnie w starszym wieku. Wole spotykac sie z zadbanym 35 latkiem niz z zapuszczonym, żyjącym na zupkach chinskich 25 latkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frajerzy czemu psioczycie na 30stki? Zajac sie swoimi 20letnimi lalami plastikami A no tak... Jeszcze trzeba jakas miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra ja uciekam dziewczynki.kombinujcie nim wasza uroda przeminie.milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo jest facetow z zapedami pedofilskimi, chca jak najmlodszej to , ze taki bezzebny lysy brzucholec wygladalby glupio prowadzajac sie z 18 latka lub gimnazjalistka i ich znajomi by z nich darli lacha to juz jest niewazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:56 Dziewczynki to sa w burdelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie luzu piszecie z gimbazą która w pipce miala co dopiero paluszek albo taki hardcore jak szczoteczka do zębów. Niech się rozejrzą i popatrza na swoje mamy ciocie sasiadki, teraz macie lalkowata urode, co wiadomo facetom sie nie podoba i tapetujecie sie na potege aby wydac sie starszymi, potem bedziecie sie tapetowac aby byc mlodszymi, ukryc zmarszczki, zrobic cos z wypadaniem wlosow po ciazy, a wypadaja garsciami. Sprawdzilem babski magazyn wybral Adamczyka, faktem jest z tylu liceum z przodu muzeum, o wiek kobiety sie nie pyta, maja celulit, rozstepy a co nie ktore takie brzuchy ze w pepek mozna yhyhyh. Nic dziwnego ze po trzydziestce czeka je rozwod. Znam sporo kobiet po rozwodzie, te ktore sa jeszcze zamezne to przymykaja oczy na wyskoki mezow z 20+. Prawda, rozejżyjcie się w koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 31 lat dziewczyna 20 a tak ja zdradzam z ruwiesniczka bo ta dobrze sie ***** a mloda jest na pokaz jedna i druga ma nadzieję ze z nia będę jedna o drugej nie wie a ja mam na oku już 3 bo mój wielki penis musi mieć nowe cipki do dmuchania i tak jestem swinia i huj wam w d**e moj oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lec, czekamy aż sobie pojdziesz i zabierz ze sobą pozostałych stulejarzy,zrozumcie to babskie forum i mamy prawo pisać co myślimy. Jak kochasz młode to pisz o tym na męskim forum. My się nie będziemy wtrącać i negować,ale tutaj my narzucamy zasady. Smiejemy się z was, megalomanow i nic wam do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest jakaś patologia, te laski opisuja facetow jak by mieszkaly w Wilkowyjach. To sa jakieś wieśniary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 34 lata celulit obwisle piersi zmarszczki i jak większość kobiet jestem żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:02 ...zaopatrz się w słownik ortograficzny. Prawda jest taka, że w każdym przedziale wiekowym są kobiety zadbane i zapuszczone. Nie oszukujmy się ,fast foody, napoje gazowane, słodycze... to uwielbia młodzież. Sam wiek nie czyni kobiety atrakcyjną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.06 -bo sie pośród takich wychowały :D !!! Zniszczony ojciec alkocholik brat łysy od koksu w wieku 25 lat .Napatrzyły sie i teraz marudzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos wyzej napisal tak. Dla czego kobiety są głupie, bo biorą penisa do ust. Jeszcze nigdy tak sie nie smialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:02 A ja mam w p*****e to czy moja 'lalkowata' uroda sie podoba , mizoginom z kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszywajcie się frustraci,podszywajcie. Prawda jest taka jak tu opisujemy, nie jestescie gwiazdorami,nie jestescie atrakcyjni dla lasek o kilkanascie lat mlodszych,prawda boli,ale pogdzcie sie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po trzydziestce prawie kazda pomarszczona jak trup, smierdzi tym cuchnacym potem spod obwislych cyckow. Jak trafi sie dwudziestoletni l*******g naboku to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam, że goście 40-50 gustująy w młdych śą beznadziejni. Ja mam 40+ i ten rodzaj faceta nie może być żadnym partnerem, jedno zdanie wypowiedziane i ja wiem lovelasik co to laska 15 czy 20 mlodsza go interesuje.Panowie 50+ ubierający się jak dwudziestolatkowie są smieszni. Ale zawsze trafia swój na swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koles wyj***l arta na 100linijek i jakas tepa lalka pisze aby slownik sobie kupił. Sama pisze na conajmniej dwie linijki to bledow nie popelnicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, juz nie pisza o zmarszczkach bo to lalkowatej urodzie udowodniono, teraz bedzie ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to jest tepa dzida? Spytaj ile razy prawko zdawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:17 Idź stad analfabeto, lekcje odrobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żydowska uroda tez wam sie nie podoba :P Ojejku jak któraś pisała wcześniej , najlepiej zeby Pamela Anderson was zaprosiła na kawę , zapłaciła i zaciągnęła do łóżka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam prawko, jeden koleś mał takiego lalkowatego półmuzga ze domofonu od telefonu nie rozróżnała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odrobione bo siostra k***i sie z sasiadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mezczyzna przed 40 i interesuja mnie tylko dziewczyny 16 - 22 letnie. Staruchy 23+ sa dla mnie niewidzialne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet po 30 atrakcyjny może mieć już tylko portfel:D Kobiety po 30 mogą więcej, zabiegi na zmarszczki, farbowanie włosów a nawet doczepić. A facet farbujący siwe kłaki wyląda żałośnie, Majdan po przeszczepie czerepu dramat:)i mimo ze sportowiec jest obwisły wiec co taki zwykły prosty facet może??czasu nie oszukacie panowie:D 30chy się podrasują a facetom nie wypada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×